Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Perun] Fenix

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Perun] Fenix

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    Hm, już są prawie na swoim, ale dla nich - poza Pintą - czyniłem wyjątek od prywatnego bojkotu kontraktowców. Ciekaw byłem, jak wypadnie lager, bo Desitka - moim zdaniem - była świetna (jak i niektóre z partii piw na jednym chmielu).
    Nie jestem tak zachwycony jak Desitką, ale piwo bardzo dobre, choć "rozkręca się" w ustach powoli (zacząłem pić chyba ciut za zimne).
    Barwa ciemna bursztynowo-brunatnawa, piana na przyzwoitym poziomie, osadza się warstwami na szkle. Wydaje mi się, że widać w barwie użycie deklarowanych słodów żytniego i gryczanego.
    Zapach słodów i odzbożowej świeżyzny, z lekką nutą mineralną, akcentów chmielowych brak.
    Za to smakowo dość wysoki poziom goryczki, żadnych deklarowanych na etykiecie owocowo-bananowych nut nie odczułem, co zresztą wcale mi nie przeszkadza...
    Nie powiedziałbym też, że piwo jest "subtelne".
    Ciekawy wypust, jestem za.
    W...a mnie ten pseudopogańsko-satanistyczy sztafaż, ale piwa robią dobre.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎