Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browarka, Belgijska Biała

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browarka, Belgijska Biała

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty zmętniony. [4]
    Piana: Biała, bardzo drobna, dość wysoka i trwała. [4]
    Zapach: Słód, banan, grejpfrut, lekkie zioła. [3.5]
    Smak: Goryczka, ślad kwasku i cytrusów, kolendra. Trochę mało pszeniczne... [3.5]
    Wysycenie: Wysokie. [4]
    Opakowanie: Szara, eta, łeb krowy, jakoś mało mi się podoba... [3.5]
    Uwagi: Nawet sympatyczne piwo, chociaż nieco przekolendrowane.

    Moja ocena: [3.6]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: przybrudzony pomarańcz [3.5]
      Piana: mierna po nalaniu, szybko opadła, w połowie nie było na piwie juz ani jednego bąbelka [2]
      Zapach: dość miły, owocowo-słodowy [3.5]
      Smak: dość pełne i treściwe, posmaki owocowo-słodowe, słaba ale dość wyraźna goryczka, w smaku przebija na pierwszy plan jakaś słodkawość [3]
      Wysycenie: zdecydowanie za małe, przez to piwo było dość ciężkawe w stosunku do stylu [2.5]
      Opakowanie: etykiety na razie samoróbki, gładki kapsel [3]
      Uwagi: Piwo próbowałem zarówno w wersji butelkowej jak i beczkowej, butelka opisana powyżej natomiast beczka była rewelacyjnie smaczna, z doskonałą pianą, gdybym oceniał beczkowa wersję to ocena byłaby bardzo wysoka...Beczki piłem tylko troszeczkę, butelką całą więc niestety oceniałem butelkową wersję

      Moja ocena: [3.075]
      Attached Files
      Last edited by becik; 25-02-2017, 17:48.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎