Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bytów Browar Kaszubski, Trójmiejskie dymy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bytów Browar Kaszubski, Trójmiejskie dymy

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Dukat_WSI
    Senior
    • 03-2015
    • 781

    #2
    Jaki to styl? Wędzony podwójny kozioł?

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Smoked strong ale.
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • Dukat_WSI
        Senior
        • 03-2015
        • 781

        #4
        Brzmi nowatorsko, ale jakby to miał być typowy jasny belg na cukrze, z dodatkiem wędzonych słodów, to kojarzy mi się to lekko mdławo.

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Brunatnoczarny, nieprzejrzysty. Taki dym ściele się nad Trójmiastem??? To chyba, kiedy "Batory" czy inny "Sołdek" wpływał do portu w Gdyni...? [4]
          Piana: Beżowa, drobna, wysoka, strzępiasta i trwała. [4.5]
          Zapach: Słód, lekko torfowa, ale wyważona, wędzonka. Podoba mi się . [4]
          Smak: Delikatny słód, wędzonka stonowana, lekko torfowa, delikatnie oleisty. [4]
          Wysycenie: Niewysokie. [4]
          Opakowanie: Staranna, dopracowana i ciekawa graficznie eta. Nie podoba mi się to, że fajne piwo i fajna nazwa i tak dalej... dla niektórych oznaczać będzie gloryfikację kibolstwa... [4]
          Uwagi: Bardzo lubię takie piwa. Jedno ze smaczniejszych, jakie ostatnio piłem .

          Moja ocena: [4.05]

          Comment

          • rafalek21
            Senior
            • 04-2015
            • 1407

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Brunatny, prawie czarny przy pełnym szkle. [5]
            Piana: Obfita, beżowa, drobne pęcherzyki, trwała, piękny lacing. [5]
            Zapach: Umiarkowanie słodowy, lekka wędzonka torfowa, trochę karmelu, delikatnie śliwka, dość lekki, ale przyjemny. [3.5]
            Smak: Ciemny(jak nie przypalony) karmel, trochę wędzonki, lekko melanoidynowy, mało słodki, średnia goryczka jakby odsłodowa, całkiem treściwe, alkohol dobrze ukryty, wyczuwalny jako rozgrzewanie w żoładku. [4]
            Wysycenie: Niewysokie - dobrze pasuje. [4.5]
            Opakowanie: Niespecjalnie mi się podoba etykieta, na kontrze zaś w miarę pełny skład, brakuje tylko informacji o gatunkach chmielu. [3]
            Uwagi: O ile zwykle unikam piw z BBK, tak po przeczytaniu kilku ocen postanowiłem się spróbować i się nie zawiodłem. Piwo jest mniej wędzone niż przypuszczałem, ale wyszło smaczne. Jestem ciekaw jaki ma potencjał do leżakowania. Warka do 27.01.2018.

            Moja ocena: [3.95]
            Last edited by rafalek21; 26-03-2017, 19:04.

            Comment

            • legart
              Senior
              • 06-2012
              • 913

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rafalek21 Wyświetlenie odpowiedzi
              Kolor Jestem ciekaw jaki ma potencjał do leżakowania. Warka do 27.01.2018.

              Chyba ma, ta sama warka po kilku miesiącach w szafie. Dla mnie dosyć mocno torfowe, ale nie przegięte z bandażami i apteką. Trochę koźlakowo, trochę ciemnoejlowo - suszone śliwki, trochę karmelu i gorzkiej czekolady. Treściwe, dosyć gorzkie, pełne w ustach. Alkohol dobrze ukryty. Dla mnie powinno się dobrze utleniać na leżaku.
              Acha mi się etykieta podoba - stanowczo wolę race od petard.
              Last edited by legart; 22-06-2017, 21:35.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎