Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, [Piwoteka] Dobre bo łódzkie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, [Piwoteka] Dobre bo łódzkie

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Lekko zmętniałe złoto. [4.5]
    Piana: Umiarkowana po nalaniu, aczkolwiek trwała. Zalega żółtawą szumowiną, mocno oklejając szkło. [4]
    Zapach: Jak na swój styl (golden ale) nie zachwyca, wręcz rozczarowuje. Brak jakichkolwiek aromatów chmielowych. Za to trąci mocno piwnicą i mokrym kartonem. [2.5]
    Smak: Ubogi bukiet. Znikoma, trawiasta goryczka. Przeważają nuty przemoczonego ziarna. Gdzieś daleko nieco owocowych estrów. [3.5]
    Wysycenie: Bardzo niskie. Piwo jest martwe w ustach. [2.5]
    Opakowanie: Nudna "rzemieślnicza" etykieta w żółtych nastrojach. Pełna informacja o składzie i parametrach a także skojarzeniach kulinarnych. To na plus. [4]
    Uwagi: Nuda z Piwoteki. Dobre bo... się szybko skończyło. Na skali stylu golden ale okupuje dolne rejestry. Warka do 3.01.2019

    Moja ocena: [3.225]
    Last edited by wpadzio; 27-05-2018, 11:53.
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎