Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski po powrocie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dukat_WSI
    Senior
    • 03-2015
    • 781

    Staropolski po powrocie

    Jak oceniacie Browar Staropolski po jego powrocie? Nie macie wrażenie, że idzie trochę drogą tych wszystkich "Krajanów"/"Czarnkowów" i zdarza mu się sprzedawać jedno piwo pod kilkoma nazwami?
    Ja mam wrażenie, że balansują trochę na granicy poprawnego, solidnego browaru "regionalnego" i taniej "kichy" w rodzaju pewnego browaru z Połczyna-Zdroju. Ich pacific wheat jest przyzwoity jak na swoją cenę, podobnie jak ich lekki lager (chyba "dziesiątką", z serii Pomorskie), ale już bałtyk był zbyt odfermentowany i niepotrzebnie filtrowany.
  • Dukat_WSI
    Senior
    • 03-2015
    • 781

    #2
    No i te ich "bestbiry"... :/

    Comment

    • Jimmy_jb
      • 11-2005
      • 911

      #3
      Jak dla mnie to duży plus. Piłem kilka ich nowych piw i mi smakowały w przeciwieństwie do chociażby "Kmicica".
      Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

      Comment

      • rohozecky
        PremiumUżytkownik
        • 11-2008
        • 1837

        #4
        Mam wrażenie, że poważnie przesadzają z mnogością naklejek, którymi opatrywane są butelki z bardzo podobnym piwem czy wręcz tym samym. Kolekcjonerzy to pewno docenią
        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2151

          #5
          Oprócz Pacific Wheat które sprawia wrażenie jakby było z innego browaru, to cała reszta nie zmieniła w zasadniczej kwestii, mianowicie w smaku. Wcześniej i teraz piwa mają wadę stęchlizny.

          Comment

          • Dukat_WSI
            Senior
            • 03-2015
            • 781

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
            Oprócz Pacific Wheat które sprawia wrażenie jakby było z innego browaru, to cała reszta nie zmieniła w zasadniczej kwestii, mianowicie w smaku. Wcześniej i teraz piwa mają wadę stęchlizny.
            Zobaczymy jak ich BIPA wyszła. Niestety jeden z porterów właśnie walił czymś bardzo nieprzyjemnym.
            No i część ich piw jest moim zdaniem bardzo wysoko odfermentowana.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎