Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Szwagier

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jabłonowo, Szwagier

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • nietzschee
    Senior
    • 07-2016
    • 319

    #2
    Wygląd: Kolor niemal miedziany, ciemnobursztynowy, ładna, drobna piana, dziwna, nie kojarzę takiej piany, w całości jak skrobiowa zawiesina, w dodatku jest ecru, a nie biała, ładny lacing
    Zapach: Zaraz po otwarciu trochę mącznie i chlebowo, a po chwili to już niczym nie pachnie, może trochę owocowo i starym chmielem.
    Smak: dosyć puste, wodniste, ale nie gorsze od koncerniaka, ma delikatnie melanoidynowy i ciastkowy posmak i jest wyraźnie owocowe, delikatna goryczka, jest w smaku coś z herbaty. Smakuje z grubsza jak ostatni pity Wąsosz 9, co oczywiście komplementem nie jest, lekka maślanka, która mi tu pasuje, bo je ugładza. „Chmielowe jak trzeba” – może tak trzeba, bo nie jest w ogóle chmielowe

    Przyjemności z jego picia nie mam żadnej, ale podziewałem się dramatu, widziałem film na youtube’ie, ktoś wyczuwał kukurydzę, ale miał też inne piwo, bo jasne, słomkowe, to jest jak vienna lager, jak bym miał wybierać pomiędzy tym, a jakimś produktem Połczyńskiego, to wybrałbym to
    Alkohol 4,8%, cena 1,34 zł brutto
    Attached Files
    Last edited by nietzschee; 13-06-2017, 22:18. Powód: int

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎