Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Radegast, Birell Nealkoholické

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Radegast, Birell Nealkoholické

    Akolhol 0,49% obj.
    Pomimo kataru, wyczułem ładny intensywny zapach. Smak również jak najbardziej w porządku, lekka gorycz.
    Ogólnie jest to piwo trchę powyżej średniej, lecz jak na bezalkoholowe daję mu absolutne przodownictwo.
    Szkoda że nie ma go u nas, bo byłoby to idealne piwo przed wskoczeniem do samochodu.
    Kolor jak na obrazku poniżej, piana opada poztawiając kręgi.
    Attached Files
    Dick Laurent is dead.
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Parę lat temu było do dostania w kraju. Jednak spośród bezalkoholowych najbardziej smakował mi Hopfinger z EKU.

    Comment

    • BuR
      Senior
      • 01-2003
      • 104

      #3
      Piłem Birella wczoraj wieczorem i jak na piwo niskoalkoholowe jest całkiem smaczny. Kupiłem w celach kolekcjonerskich w puszce 0,33 za 14,20Kc. Piana i Co2 szybko znikają. Mimo to polecam

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        Kupione pod koniec lipca w Billi w Hranice.
        Opakowanie jak na fotce Slavoya. Dodam tylko, że na kontretykiecie jest czujnik temperaturowy: poniżej 10 st. pojawia się napis Birell.
        Kolor pasujący do czeskich desitek.
        Piana średnio wysoka, gruboziarnista. Opada szybko do cieniutkiej kołderki.
        Zapach dość lekki, ale przyjemnie chmielowy.
        Smak bardzo orzeźwiający, wybija się bardzo chmielowość i wyraźna goryczka. Zupełnie nie przeszkadza mi brak alkoholu, bo Birell smakuje po prostu jak solidnie chmielona desitka. W kategorii piw niskoalkoholowych zasłużona 5!

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Zakupione na Słowacji
          kolor - jasnosłomkowy
          piana - biala, drobna, szybko opada
          zapach - leciutki, słodowo-chmielowy
          smak - dośc mocno goryczkowy z wyczuwalnym aromatem chmielu z typowem posmakiem dla piw b/a

          napewno lepsze niż nasze b/a, w sma raz na drogę
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            #6
            Alkohol 0,4%:
            Attached Files
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            • Mario_Lopez
              Senior
              • 08-2009
              • 991

              #7
              Faktycznie jak na bezalkoholowe to całkiem niezłe, chociaż ta goryczka jest w nim z lekka piołunowa, ściągająca.

              Ja więcej sięgać nie zamierzam, bo jak już bezalkoholowo ma być, to zostanę przy wodzie mineralnej.
              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
              Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


              EBE EBE

              Comment

              • Petitpierre
                Senior
                • 01-2014
                • 2560

                #8
                4,6 na promocji w Delikatesach Centrum, chyba ze względu na termin-do jutra.

                W aromacie rzeczywiście chmiel, naturalny chyba, i nawet i żatecki. Czysty profil. Tak pachnie piwo. W smaku dość słodowe, goryczka nie metaliczna, wyrazista, może troszkę przerysowana w porównaniu do Urquell'a, ale tu widać i czuć naturalne składniki, a nie zabawę w izomeryzację.
                Mały porterek-przyjaciel nerek

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎