Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu komunikat nie jest widoczny.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Sklep Wyszukiwarka Forum Browaru Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Co tu dużo mówić, dzięki wam zacząłem warzyć prawdziwe piwo. Byłem kilka razy na pokazie warzenia, raz na Festiwalu Dobrego Piwa. Rzadko bywam na forum, ale jakoś chcę was wspomóc w propagowaniu dobrego piwa w Polsce!
roman501
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 26-09-2002, 02:24
Fotka Użytkownika: żąleną
żąleną żąleną is offline
Sojowe Oddziały Bojowe

Miejscowość: mniasto Warszawa
Standardowy Warszawa, Górczewska, Auchan

Nowy Auchan, w kompleksie Wola Park na Górczewskiej między Ciołka a Powstańców Śląskich.

Polskie butelkowe:

Piast (pils i mocne)
Kopernik (lekkie i mocne, również w bączkach)
Heweliusz
Kasztelańskie (pils i mocne)
Dojlidy (Żubr, Classic, Porter)
Wiking
Łomża (pils)
Porter Żywiecki
no i reszta jak wszędzie

Zagramaniczne:

piwa angielskie (Bishops Finger Kentish Ale i Strong Kentish Ale, Caffrey's i Beamish w puszkach, Murphy's Draught i Red, ze dwa-trzy inne ale)
czeskie (Krusovice zwykłe i ciemne, Samson, Staropramen, Budveiser)
Kronenbourg (zwykły i La Reserve)
Fischer (Bitter i chyba Tradition)
belgijskie (Judas, Hoegaarden, parę lambików, jakieś blonde, trapiści)
Kapuziner (najtańszy pszeniczniak jaki widziałem - około 5,5 zł. za pól litra w butelce)

Reszty nie spamiętam, byłem tam tylko raz. Ale na pewno jeszcze tam zawitam i uzupełnię listę, bo mieszkam nieopodal .

Mam tylko nadzieję, że nie zawężą wyboru piw, jak już skończy się nęcenie nowych klientów.
i grabe w oko mnie wciska

żąleną edytował/a post 26-09-2002 o godz. 02:25.
Odpowiedz cytując
Stare 26-09-2002, 07:10
Fotka Użytkownika: Ahumba
Ahumba Ahumba is offline
Zawód: Mąż Babci

Miejscowość: Warszawa Bemowo
Standardowy

Piw tyle, że i ja nie wszystko zapamiętałem. Na pewno z butelkowych nie wymieniłeś lubelskiej Perły i Goolmana
Odpowiedz cytując
Stare 26-09-2002, 08:50
Cezar Cezar is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy

Żadna rewelacja. Jest to repertuar typowy dla Auchan. W innych warszawskich hipermarketach tej sieci (Modlińska i Piaseczno) piwa te (oraz sporo niewymienionych innych) faktycznie były w sprzedaży od zawsze. Ostatnio pojawiły sie też nawet produkty z Głubczyc w butelkach (Hammer i Pils).
Odpowiedz cytując
Stare 26-09-2002, 09:39
Fotka Użytkownika: becik
becik becik is offline
Senior

Standardowy

nie wiem jak jest w Auchan na Górczewskiej ale na Modlińskiej mozna jeszcze zakupić "Kopernika" z Bielkówka w dwóch wersjach 0.33 i 0.5
Odpowiedz cytując
Stare 26-09-2002, 13:13
And69 And69 is offline
Senior

Miejscowość: Piastów
Standardowy

Wszystkie Auchan w całej Polsce mają taki sam zestaw piw , jest to związane z centaralnymi umowami między dostawcą a Auchan . Podobna sprawa jest z innymi marketami , tak więc to co jest w Wola Park jest też w Piasecznie , Białołęce , Bydgoszczy, Białymstoku ,Częstochowie i innych sklepach tej sieci . Braki pewnych piw w jakimś sklepie związane są tylko i wyłącznie brakiem zamówienia kierownika .
Odpowiedz cytując
Stare 26-09-2002, 13:17
żąleną żąleną is offline
Sojowe Oddziały Bojowe

Standardowy

Kopernika wymieniłem.

Nie bywałem wcześniej w Auchan. W mojej okolicy jest to teraz najlepiej zaopatrzony supermarket - Carrefour się do niego nieumywa, nie mówiąc o Hicie, szczególnie jeśli chodzi o polskie butelkowe i belgijskie.
Odpowiedz cytując
Stare 26-09-2002, 13:34
And69 And69 is offline
Senior

Miejscowość: Piastów
Standardowy

W Hit się to niedługo zmieni bo przejeli je angole i będzie niedługo nazywał się Tesco , a w twojej okolicy lepiej zaopatrzone jest Bomi .
Odpowiedz cytując
Stare 26-09-2002, 14:08
żąleną żąleną is offline
Sojowe Oddziały Bojowe

Standardowy

Bomi to klasyka... Ale do Auchan mam pięć minut piechotą.
Odpowiedz cytując
Stare 14-10-2002, 16:29
żąleną żąleną is offline
Sojowe Oddziały Bojowe

Standardowy FCJP

Cytat:
żąleną napisał(a)
nieumywa
Nie umywa!

Weź się w garść, chłopcze i mnie nie osłabiaj.
Odpowiedz cytując
Stare 26-05-2003, 23:58
żąleną żąleną is offline
Sojowe Oddziały Bojowe

Standardowy Odp: Warszawa, Auchan na Górczewskiej

Cytat:
żąleną napisał(a)
Mam tylko nadzieję, że nie zawężą wyboru piw, jak już skończy się nęcenie nowych klientów.
Terefere. Kopernika nie ma, Łomży nie ma (choć to podobno decyzja browaru), Krusovic jasnych i ciemnych nie ma, Samsona nie ma, coraz ciężej znaleźć Murphy's Draught, 'ale' też w odwrocie....

Jeden plus, że pojawił się Porter Królewski.
Odpowiedz cytując
Stare 10-06-2004, 19:03
Fotka Użytkownika: Wujcio_Shaggy
Wujcio_Shaggy Wujcio_Shaggy is offline
Wujek Dobra Rada

Standardowy

Jakowyś festiwal piwny się rozpoczął, pojawiło się kilka nowych propozycji - z Juranda Koźlak i Dublin (ceny bandyckie - odpowiednio 11,99 za czteropak i 3,35), trochę zagranicznych: Pszeniczne i Oksamitowe z Obolonia, Löwenweisse i jeszcze jakieś inne niemieckie pszeniczniaki.
Dziś sklep nieczynny .

Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

@WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet
Odpowiedz cytując
Stare 09-09-2007, 20:42
arcy arcy is offline
Senior

Standardowy

Dostępne jest Keller Bier (ungespundet) z St. Georgen Brau (butelka z porcelanką) za 5,49 zł.
Odpowiedz cytując
Stare 12-09-2007, 21:55
Fotka Użytkownika: falcon
falcon falcon is offline
PiwBiz

Miejscowość: białystok
Standardowy

Cytat:
Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
Dostępne jest Keller Bier (ungespundet) z St. Georgen Brau (butelka z porcelanką) za 5,49 zł.
Fajnie jakbyś podał jakieś namiary importera z kontretykiety. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Stare 15-09-2007, 07:59
arcy arcy is offline
Senior

Standardowy

Niestety, na mojej butelce brakowało nalepki z informacjami po polsku i danymi importera.
Odpowiedz cytując
Stare 24-12-2007, 14:58
Fotka Użytkownika: Cooper
Cooper Cooper is offline
biroholik

Miejscowość: Radom Północy
Standardowy

Ostatnio rzadko mam możliwość piwnych eksploracji warszawskich sklepów ale wizyty z kilku ostatnich dni zdecydowanie zmuszają mnie do zareklamowania tegoż sklepu gdyż wydał mi się ciekawy w porównaniu z miernotą oferty pozostałych
Do rzeczy : zarówno małe jak i duże Łomże - Wyborne i Eksportowe , Wojaki w 2 rodzajach , Okocim Pszeniczne , Jabłonowo w bardzo dużym wyborze tzn pety 0,33 i 0,9 oraz flaszki 0,5 przynajmniej 3 czy 4 gatunków piw jabłonowskich , Perła we flaszkach zwrotnych zarówno Pils jak i Mocna a pozatym - i to mnie zszokowało pozytywnie - AUTOMAT DO PRZYJMOWANIA FLASZEK który w Polsce widziałem po raz pierwszy ale moze jestem zacofany i są one już od jakiegoś czasu . Płaci po 35 groszy za większość flaszek i po 40 gr za flaszki Perły. Skupuje nawet bączki 0,33 Łomży.

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii na Web-Albumie
Odpowiedz cytując
Stare 27-12-2007, 03:14
Fotka Użytkownika: dadek
dadek dadek is offline
Senior

Standardowy

Ten automat jest od początku istnienia hipermarketu (ile to już lat,7-8,ktoś pamięta?).Jednak jest dość "kapryśny"-czasem się uprze i typowej butelki nie przyjmie.Ale zdecydowanie pierwszy był w najstarszym Auchan'ie na Puławskiej przed Piasecznem który istnieje już chyba ponad 10 lat. Mają też automat w markecie "Piotr i Paweł"w Blue City w Al.Jerozolimskich.Jest trochę inny bo butelki się stawia a nie kładzie jak w Auchan.
Odpowiedz cytując
Stare 14-10-2009, 16:52
dadek dadek is offline
Senior

Standardowy

Do Auchan na Górczewskiej wróciły 2 rodzaje piwa z Gab'a. Jednak ceny są co najmniej dziwne i i najwyraźniej wzięte "z sufitu".
- Stout 3.49 zł
- Kamasutra 4,99 zł
Obie ceny są razem z butelkami, których jednak w Auchan nie oddamy, bo choć to typowe ŻGB lub CP traktowane są tu jako niezwrotne. Można ew. zwrócić w innym sklepie...
Odpowiedz cytując
Stare 27-10-2009, 16:58
dadek dadek is offline
Senior

Standardowy

No i się ktoś dopatrzył. Kamasutra dalej jest po 4.99 ale Stout już po 5,49 zł.
Odpowiedz cytując
Stare 27-10-2009, 17:13
Fotka Użytkownika: Cooper
Cooper Cooper is offline
biroholik

Miejscowość: Radom Północy
Standardowy

To już wg mnie przegięcie cenowe Za taką kasę mogę śmiało już kupić (fakt że tani i raczej o niedużej voltyżerce) 0,5-litrowy lager puszkowy ale w Irlandii - jednym z najdroższych europejskich krajów.
To że robimy małym browarom "dobry PR" i podkreślamy niekomercyjny smak ich wyrobów to nie oznacza że mogą sobie tak chamsko windować cenę. Nie sądzę ażeby koszt produkcji tych piw (nawet zakładając że to nie pilsy a koszt wyprodukowania piwa w malym browarze jest nieco większy od "hurtowej" produkcji) plus wiadomo inne oplaty tłumaczył tak wysokie ceny. No i pamiętajmy że są to ceny z wielkiego supermarketu który powinien mieć raczej atrakcyjne ceny. Ile w takim razie piwa te kosztują w małych sklepikach ?
Może post nie na powyzszy temat ale musiałem to wyrzucić z siebie

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii na Web-Albumie
Odpowiedz cytując
Stare 27-10-2009, 17:36
Fotka Użytkownika: Maggyk
Maggyk Maggyk is offline
Szara Adminiscjencja

Miejscowość: Opole
Standardowy

Proszę nie kontynuować tematu cen.

Reklama w BROWARZE
PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D
Odpowiedz cytując
Stare 20-12-2009, 23:02
Fotka Użytkownika: Tapir
Tapir Tapir is offline
Senior

Standardowy

Dziś w Oszołomie wypatrzyłem i zakupiłem te 3 pozycje:
http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=65670
http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=80779
http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=80159

po 6zł zamiast regularnych 10/11. Powoli zbliża się termin a na pólkach zostało im tego sporo. Dla mnie okazja do spróbowania, za normalną cenę raczej bym się nie skusił
Stare 15-01-2010, 14:27
Fotka Użytkownika: lisiewski
lisiewski lisiewski is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa-Wola
Standardowy

Podczas wczorajszej wizyty w tym przybytku udało mi się nabyć Bernard Světlé Pivo oraz Franziskaner Hefe-Weissbier Dunkel. Poza tym mieli sporo ciekawych piw niemieckich w całkiem rozsądnych cenach.
Odpowiedz cytując
Stare 29-06-2011, 23:15
dadek dadek is offline
Senior

Standardowy

W Auchan zaraz przy wejściu wstawiono ogromną piwną aleję! Przyzwyczajeni do dotychczasowej podstawowej (koncernowej) oferty piw mogą doznać szoku. Widziałem paru statecznych tatusiów z Warką i Lechem w wózkach wybałuszających gały. Oprócz niedawnej promocji z gazetki która jest opisana tu http://www.browar.biz/forum/showthre...t=90720&page=7 , pojawiła się niespotykana tu oferta piw z małych browarów czeskich:
- Jihlava: Prácheňská Perla 3,09 zł, Telčský Zachariáš 3,99, Grand 4,49.
- Černá Hora: Velen 4,59, Kvasar 4,59
- Vysoký Chlumec: Demón 3,99, Premium 4,29
- Protivín: Granát 3,99
- Uherský Brod: Comenius 4,99
- Hlinsko: Speciál 4,69
Oczywiście czeskie koncernówki ciągle obecne.
Ofertę polskich małych browarów uzupełniono o zestaw z Browaru Racibórz: Twierdzowe 3,79, Raciborskie 3,39, Ciemne 4,59, Miodowe, 4,59, Zielone 3,79. Ceny z butelkami, nie wiem czy przypadkiem czy tak ma być, ale kaucji mi nie doliczono, choć to normalne zwrotne ŻGB. Czyli chyba Auchan pozazdrościł Tesco oferty z małych browarów. Na szczęście ceny w miarę normalne a nie jak w Tesco z sufitu.
Odpowiedz cytując
Stare 02-07-2011, 10:53
Fotka Użytkownika: kosher
kosher kosher is offline
Senior

Miejscowość: wolna Wola
Standardowy

Byłem tam wczoraj wieczorem. Zasoby piwne już lekko przetrzebione, ale wciąż sporo dobra na półkach.
Z regionalnych czechów mieli jeszcze: Velen, Demon, Granat, Comenius, Prachenska Perla, Grand, Telcsky Zacharias, Rychtar.
Kupiłem m.in. pszeniczny Velen, który mimo że jeszcze długo na terminie okazał się być niestety kwasiżurem Ale z resztą wszystko raczej w porządku.
Z polskich regionalizmów jest Jabłonowo, Konstancin, Racibórz, Sulimar, BOSS, kilka marek już było wyczyszczonych z półek, m.in. Twierdzowe. Niektóre ceny całkiem atrakcyjne: Tradycyjne z Jabłonowa po 1.99, Weissbier z Tarczyna po 3.19.
Widziałem kilka rzadko spotykanych belgijskich piw.
Ogólnie jest w czym wybierać mimo że chaos na półkach duży.
Dużym plusem jest alejka piwna zaraz przy wejściu do sklepu. Od półki do kasy rzut beretem. Nie sprawdziłem tylko do kiedy będzie trwał ten oszołomski mini-festiwal piwny.
Odpowiedz cytując
Stare 11-07-2011, 21:43
dadek dadek is offline
Senior

Standardowy

No i niestety już od zeszłej soboty alei piwnej nie ma a z czeskich małych browarów zostały jedynie niedobitki. Z polskich regionalnych zostało jedynie Żytnie z Konstancina i Lubuskie Wiśniowe. Czyli to była jednak tylko jednorazowa akcja... Szkoda.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie