Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jurand, Ambrosius

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    Jurand, Ambrosius

    Ostatniow Kaufland-Wrocław można dostać piwo za 1,09zł
    Ekstrakt: 10,1%
    Alkol: 5,5%
    Abrosius prezentuje sie nienajlepiej żółta etkieta bez tyłu
    kapsel bez nadruku
    producent:BWM Olsztyn dla Kaufland
    Kupiłem butelke dla etykiety ale na razie boje sie wypić.
    Jak ktoś już skosztuje to niech da znać ale nie podejrzewam aby nadawało sie do picia
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    #2
    Wpadli koledzy, wypiłem i jest to 200% zaskoczenia
    NAPRAWDE dobre
    kolor żółty ale mocna piana i łagodny smak
    Troche wodniste ale za taką cene....
    Od dziś jak bedzie brak pieniedzy to tylko Ambrosius
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      W Rudzie Śląskiej otwarli Kauflanda, więc się wybrałem i znalazłem .
      Ambrosius - piwo jasne pełne. Bardzo blade (2), mało gazu (2), Piana obfita ale szybko zanikająca (3). Słabe, w smaku i zapachu lekko chlebowe, trochę nijakie - ogólnie na 3, ale w kategorii piw marketowych 4,5. Dobre do ugaszenia pragnienia, ale nie do delektowania się.
      Butelka EURO 0,5l. Etykieta mało ciekawa, ale z daleka rzuca się w oczy. Kapsel łysy.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #4
        Kupiłem ostatnio w Kauflandzie i po degustacji muszę stwierdzić, że nawet smakowało. Słabe 4 (skala 2-5) i jak jeszcze tam zajdę to pewno kupię.
        Piwo było już rozlewane przez Namysłów a nie BWM Olsztyn.

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          #5
          Dla tego piwa nie warto chyba zakładać nowego tematu, choć z opisywanymi przez przedmówców łączy je tylko nazwa.
          Ambrosius Specjal - też z Kauflandu, ale producentem jest firma z Piotrkowa Trybunalskiego, a piwo ma tylko 4,7% obj. (ekstraktu nie podano).
          Piana nawet przyzwoita, kolor - oczywiście jasne (zgodnie z niskim ekstraktem), zapach jakiś nieszczególny, a smak zdecydowanie nieciekawy.
          Da się wypić, ale tylko w desperacji spowodowanej np. pustką w portfelu - cena 0,95 zł za pół litra (plus 0,10 kaucja). Piłem już o niebo lepsze lekkie piwo z Piotrkowa - Goldenbraun robiony dla Plus Discount.
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎