Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bosman, Volt Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • And69
    Senior
    • 06-2002
    • 1487

    Bosman, Volt Strong

    Od poniedziałku 21.10 dostępny w sklepach w całej Polsce .
    Zawartość alkoholu 7% , więcej nie wiem bo nie piłem jeszcze , dostępny w butelkach i puszkach . Szata graficzna odnosząca się do starego produktu tylko że jest czarno - bordowa .
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Nabyty w Białymstoku, sklep Adamba, ul. Kopernika. Kolor ładny - bursztynowy. Zapach delikatny, słodkawy z alkoholową nutą, tym silniejszą, im piwo ulega ociepleniu. W smaku dominuje słodycz, jednak bez słodowych akcentów. połączona z goryczką. Gdy cieplejsze, czuć nieco alkoholem. W sumie ciekawe, jeśli mocno schłodzone, ale bez większego szaleństwa.

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #3
      zakupione również w Adambie ale na ul. Berlinga
      piłem ciepłe również wyczułem słodycz i alkohol niestety zbyt mocno dominowało to nad goryczką. Nie smakuje mi to piwo. spróbuję jeszcze schłodzone ale narazie 2+
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • bahtol
        słomiany zapał
        • 10-2002
        • 331

        #4
        Zakupione w Realu w krakowskim M1. Nie godzien polecenia. Zbyt słodki i jakis taki męczący. -3
        =bahtol=

        Comment

        • grzech
          Senior
          • 04-2001
          • 4592

          #5
          Interesujący bursztynowy kolor, gaz i piana w normie (polskiej), zapach delikatny, słodkawy z elementami alkoholu. W smaku dominują: słodycz i goryczka. W sumie niezłe, ale wymaga dopracowania.

          Moja ocena: [3.625]

          Comment

          • pama
            Gość
            • 08-2002
            • 205

            #6
            Tyle dodam, że (jak podaje PRESSERWIS) spoty reklamowe tego piwa umieszczono w Radiostacji, RMF-ie i Radiu Zet, reklamy prasowe w pismach "City Magazine", "Activist" i "Ślizg". I jeszcze: "Grupą docelową podmarki są mieszkający w dużych miastach mężczyźni w wielu 18-30 lat." Hehe. Carlsberg Okocim planuje wprowadzenie wkrótce następnej mutacji Volta.

            Comment

            • Viktor
              Senior
              • 04-2002
              • 617

              #7
              Piękny bursztynowy kolor, piana szybko znika - niereguralna, gazowanie małe, posmak alkoholowy (słodkawe), lekki słodowy zapach. Nowy wzór etykiety w tonacji czerwono -czarno - złotej. Kapsel z napisem "VOLT". Nie znalazłem informacji o browarze BOSMAN.

              Moja ocena: [3.125]

              Comment

              • Cezar
                Senior
                • 05-2001
                • 1349

                #8
                A mnie to piwo nawet smakowało. Zgadzam się mniej więcej z oceną Grzecha.
                Attached Files

                Comment

                • adam16
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 9865

                  #9
                  Mało piany i to jeszcze szybko znikającej. Sporo bąbelków. Zapach słaby ale charakterny. Słodkawe. Smakowo dużo lepsze od starego Volta.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • And69
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 1487

                    #10
                    adam16 napisał(a)
                    Mało piany i to jeszcze szybko znikającej. Sporo bąbelków. Zapach słaby ale charakterny. Słodkawe. Smakowo dużo lepsze od starego Volta.
                    Ale to jest całkiem inny produkt , a stary Volt jest dostępny w nowej szacie graficznej . Teraz nazywa się Volt oryginal .

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #11
                      And69 napisał(a)


                      Ale to jest całkiem inny produkt , a stary Volt jest dostępny w nowej szacie graficznej . Teraz nazywa się Volt oryginal .
                      Wiem. Ale w okolicznych sklepach jest jeszcze ten w starej szacie graficznej i Strong. Na dodatek tylko w puszkach
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Piwofil
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 907

                        #12
                        Jedno z ciekawszych piw mocnych, na dodatek ładnie wygląda w nowej oprawie. Nie jest za mocne, w smaku nie wyczułem alkoholu, dośc dobre, niestety fatalna piana, zniknęła prawie od razu mimo dość energicznego przelania do szklanki.

                        Moja ocena: [2.9]
                        www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                        Comment

                        • rafko
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 116

                          #13
                          grzech napisał(a)
                          Interesujący bursztynowy kolor, gaz i piana w normie (polskiej), zapach delikatny, słodkawy z elementami alkoholu. W smaku dominują: słodycz i goryczka. W sumie niezłe, ale wymaga dopracowania.

                          Moja ocena: [3.625]

                          Zgadzam się - trzeba nad tym piwem popracować! Na razie 3,500
                          piwo, piwko, piweczko

                          Comment

                          • Bonhart
                            Junior
                            • 12-2002
                            • 27

                            #14
                            Piwo kupione z dobrego żródła. Piękny bursztynowy kolor, nasycenie mierne. Smak słodki, osobiście preferuję piwa z większą goryczką, piwo MUSI być gorzkie. Piana gęsta, długo utrzymująca się. Zapach niemiły. Opakowanie pozostawiające wiele do życzenia.

                            Moja ocena: [2.6]

                            Comment

                            • baza
                              Gość
                              • 12-2002
                              • 22

                              #15
                              Piwo to ma jedną OGROMNĄ zaletę- jest piwem.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎