Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Zamkowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #46
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pełny złoty. Znakomity dla tego ekstraktu. [5]
    Piana: Niestety drobna gęsta piana szybko znika i pozostawia tylko drobny kożuszek. [3]
    Zapach: Przyjemnie słodowy z lekkim chmielem. Jednak bywa mdły przy słabo schłodzonym piwie. [4.5]
    Smak: Bardzo wyważone to piwo ostatnio. Jest i treściwe, pełne słodu, jest też solidnie przychmielone. Łatwo odnaleźć w nim też alkoholowy posmak. Dostałby smak % gdyby nie to, że nireraz piwo smakowało mi jeszcze lepiej. [4.5]
    Wysycenie: Nasycone prawie jak należy, gdyby nie to, że nie potrafi utrzymac dłuzej piany to byłoby super. Gaz bardzo orzeźwia smak i jest nim piwo nasycone równowmiernie przez cały czsas picia tego piwa. [5]
    Opakowanie: Estetyczna etykieta. Podane wszystkie informacje jak należy. Firmowy kapsel. Wszystko byloby fajnie gdyby nie to że ta kolorystyka wydaje mi się jakaś taka infantylna i baśniowa. [4.5]
    Uwagi: Szkoda, że w Krakowie dostepnę tylko w bączkach(mało ekonomiczne) i w puchach(mało smaczne)

    Moja ocena: [4.4]

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • earl_grey
      Senior
      • 05-2005
      • 203

      #47
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złotawy, dosyć jasny, bez rewelacji. [3]
      Piana: Drobne pęcherze. Bardzo bielutka i puszysta, ale co z tego skoro szybko znika zostawiając po sobie cienką warstewkę. W szczątkowej ilości zostaje do końca. [3]
      Zapach: Orzeżwiający lekki aromat w sam raz na skwarny dzień. Słód i chmiel. Po wzburzeniu piwa szybko ustępująca nuta alkoholu. Troszkę jakby kwaskowaty. Podoba mi się. [4]
      Smak: Świetna propozycja na zakończenie gorącego dnia. Smak orzeżwiający, troszkę kwaskowaty, lekko chmielowy z dobrą goryczką. Bardzo krótko utrzymuje się posmak.
      Zdecydowanie polecam na ciepłe dni. [4]
      Wysycenie: Wolałbym lekko mocniejsze. Ale w sumie dobre. [3.5]
      Opakowanie: Plus za butelkę typu "bączek". Fajna etykieta, jakby przybrudzona po brzegach. Ciemnozielona czcionka. Podoba mi się. [4]
      Uwagi: Kupione w Żabce, kosztowało 1,55. Jeśli upały potrwają jeszcze trochę to Namysłów będzie się wspinał w moim piwnym dzienniczku. Żadna rewelacja, ale cieszy. Polecam

      Moja ocena: [3.825]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #48
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: kolor jasnozłocisty,klarowne [4]
        Piana: piana biała, zwarta, drobna, gęsta,powolutku opada [4.5]
        Zapach: leciutki slodowy aromat [4]
        Smak: lekkie w smaku, slodkawe na początku, dalej jest troszkę kwaskowate (napewno nie jest to wina psucia,kwaskowatośc jest trochę "chemiczna" - mozliwe, że jest to teżwina opakowania aluminiowego), dośc płytkie w smaku [3]
        Wysycenie: zdecydowanie za mało [3.5]
        Opakowanie: puszka ładna,kolorystycznie odpowednia do jasnego lekkiego piwa, plus za podanie zaw. ekstr. [5]
        Uwagi: opróczsmaku który nie za bardzo mi odpowiada piwko byłoby ok, niestety ale szybko po nie kolejny raz nie sięgnę

        Moja ocena: [3.675]
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Tacchinardi
          Gość
          • 09-2005
          • 8

          #49
          Piwko takie sobie, ja bym dał mu góra 3. Ale co wymagać od browaru Namysłów...

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tacchinardi
            Piwko takie sobie, ja bym dał mu góra 3. Ale co wymagać od browaru Namysłów...
            a możesz spróbować uzasadnić swoją ocenę? Do tego druga część wypowiedzi - masz coś konkretnego na myśli, czy to poprostu tak żeby zapełnić posta?
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Tacchinardi
              Gość
              • 09-2005
              • 8

              #51
              Che, che mogę spróbować. Jeżeli Zamkowe jest chłodne to da się je wypić. Szybko ulatuje z niego gaz, poza tym nie ma wyraźnego smaku...

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                #52
                Po dość długim czasie od ostatniej konsumpcji tego piwa przypadkowo trafiłem na nie (niestety w konserwie). Albo już nie pamiętam jak ono smakowało wcześniej albo się zmieniło dość znacznie. W moim przekonaniu dość lightowe z lekką nutką goryczki. O walorach wizualnych nic nie mogę powiedzieć ponieważ spożyłem niemal od razu z konserwy . Na pewno kiedyś się go jeszcze napiję.
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • thrashcan
                  Senior
                  • 10-2005
                  • 126

                  #53
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Jasnozłote, przejrzyste. [4.5]
                  Piana: Początkowo ładna, kolor biały, jednak po kilku chwilach zanika i pozostaje po niej jedynie wspomnienie w postaci lekkiego nalotu na powierzchni. [2.5]
                  Zapach: Niezbyt wyszukany, jak dla mnie za słabo wyczuwalny. [3]
                  Smak: Piwo o smaku powiedziałbym bez wyrazu, przeciętnym, wydaje się, lekko kwaskowe. [3]
                  Wysycenie: Bąbelki są i owszem, miłe mrowienie na języku wyczuwalne przez cały czas picia piwa. [4.5]
                  Opakowanie: Biała puszka z logiem browaru, nic szczególnego, niezbyt wyróżniająca się z tłumu. [3]
                  Uwagi: Kupione w Warszawie w Delikatesach pzy D.H.Smyk.

                  Moja ocena: [3.1]

                  Comment

                  • Jaroslav
                    Senior
                    • 10-2005
                    • 967

                    #54
                    Poznan, Zabka na ulicy szewskiej (1,45zl za buteleczke)

                    Comment

                    • Budvar
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 265

                      #55
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: przeyjemnie złocisty, dosyć intensywny, a przy tym idealnie klarowny [4]
                      Piana: początkowo dość obfita, niestety znika szybko, niewiele po sobie pozostawiając [3.5]
                      Zapach: słabo wyczuwalny, a przy tym bardzo przeciętny [3]
                      Smak: niby nie było w nim żadnych nieporządanych smaczków, ale też wiele dobrego nie dało się wyczuć przez zbyt obfite nagazowanie (trochę bezsmakowe), ot, dobry napój na ugaszenie pragnienia, nic więcej [3]
                      Wysycenie: znacznie przesadzone, bardzo szczypie w język, tłumiąc smak piwa [1.5]
                      Opakowanie: niestety puszka, w dodatku w kiepskiej kolorystyce - nic szczególnego [3]
                      Uwagi:

                      Moja ocena: [3.025]

                      Comment

                      • Scriptus
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 189

                        #56
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: słaby, słomkowy kolor, [3.5]
                        Piana: gruboziarnista, ale wytrzymała na czas picia piwa [4.5]
                        Zapach: jakiś taki kwiatowy, nie bardzo przypomina piwo [4]
                        Smak: wodnisty, z ledwo wyczuwalną goryczką [4]
                        Wysycenie: bąbelki są, co tu duzo filozofować. Jak sobie kupię mineralną, też bąbelki będą [4.5]
                        Opakowanie: Ciekawa kompozycja, wszystkie potrzebne informacje, w zasadzie kupiłem to piwo, bo mi się podobała puszka [5]
                        Uwagi:

                        Moja ocena: [4.1]
                        Nic lepszego od Brackiego :)

                        Comment

                        • wedge7
                          Senior
                          • 01-2007
                          • 217

                          #57
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: jasny, słomkowy [3]
                          Piana: biała i dość intensywna ale po pewnym czasie zupełnie znika pozostawiając ślad w postaci pierścienia przylegającego do ścianek szklanki [3.5]
                          Zapach: lekko słodkawy ale ledwo wyczuwalny [3]
                          Smak: słodki, trochę ciężki, powiedziałbym że nawet mdły [3]
                          Wysycenie: mogłoby być trochę mocniejsze [3]
                          Opakowanie: puszka wykonana poprawnie, ładna kolorystycznie [4]
                          Uwagi:

                          Moja ocena: [3.1]

                          Comment

                          • Sokół83
                            szynkarz
                            • 12-2004
                            • 1598

                            #58
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: słomkowy [3.5]
                            Piana: średniobąbelkowa, znika po około 10 minutach bez śladu [3.5]
                            Zapach: bardzo słaby chmielowy [3]
                            Smak: chmielowy z niewielką goryczką i kwaskowym posmakiem, niewodniste [2.5]
                            Wysycenie: nawet w miare dobre [4]
                            Opakowanie: najlepsza strona tego piwa, całkiem estetyczne i przejrzyste, brak ekstraktu [4]
                            Uwagi: gdyby nie ten posmak było by to w miare dobre piwo dla miłośnków cienkuszy

                            Moja ocena: [2.975]
                            Z INNEJ BECZKI

                            www.fotopolska.eu

                            Comment

                            • dino19_87
                              Member
                              • 12-2006
                              • 61

                              #59
                              powiem szczerze, że zamkowe mile mnie zaskoczyło. Jak pierwszy raz spróbowałem to wiedziałem że to będzie hit. 1,39zł za puszke i taki smak? dla mnie bomba
                              Sędzia PSPD/BJCP. Prezes W-M OT PSPD. Browar Jaroty (domowy). Organizator Warmińskiego KPD. Główny piwowar Browar Warmia.

                              Comment

                              • Jarek191
                                Member
                                • 02-2006
                                • 85

                                #60
                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Ładny słomkowy. [3.5]
                                Piana: Na początku bardzo obfita, po około 7 minutach brak całkowity. [3.5]
                                Zapach: Lekko słodkawy. Słabo wyczuwalny. [3.5]
                                Smak: Bez konkretów. trochę wodnisty. Z lekką nutką chmielową. [3.5]
                                Wysycenie: Na początku przyzwoite, później niezauważalne. [3]
                                Opakowanie: Przyzwoite, bez polotu. [3.5]
                                Uwagi:

                                Moja ocena: [3.475]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎