Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgia, Wojak Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • BAJ
    Senior
    • 02-2002
    • 201

    Belgia, Wojak Mocne

    Wojak Mocne - źródełko: Piwosz Wrocław. Ładna pianka, trochę gazu. Dobre w smaku, nie za słodkie. Mocne 4.
    Attached Files
    gdzie się piwo warzy
    tam się dobrze darzy
  • ANDRO
    Senior
    • 10-2001
    • 640

    #2
    Dziś trafiłem na Wojaka Mocnego puszkowego w sklepie monopolowym Glob w Szczecinie. Browar kielecki robi na mnie dobre wrażenie , Palm powalił mnie na kolana a Wojak jest poprostu dobry .
    Wg mojej skali wartości wkładam go do szuflady z napisem "PIWO BEZ OSZUKAŃSTWA".
    Belgia ok!
    Andro z wyspy jednej takiej.
    http://www.bahama.uznam.net.pl/

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Potwierdzam. Wojak mocny, może być. A Belgia-browar, niech rośnie w siłę.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • grzech
        Senior
        • 04-2001
        • 4592

        #4
        Kolor złocisty, dość jasny jak na mocne piwo. Piana ładna, ale niezbyt trwała. Nasycenie gazem nie mocne, ale mieściło się w normie. Zapach zdecydowany, aromatyczny, chmielowy. Smak podobnież, niewielka goryczka, za to chmielowy aromat i lekka słodycz. Bardzo dobre piwo.

        Moja ocena: [4.3]

        Comment

        • Piwofil
          Senior
          • 01-2002
          • 907

          #5
          Bardzo dobre piwo, jak na mocne to nawet wydało mi się trochę słabe, barwa zbyt jasna. Piłem je z przyjemnością, dośc intensywne, charakterystyczna goryczka. Niestety fatalna piana, ale to chyba przypadłość większości polskich piw.
          www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

          Comment

          • BuR
            Senior
            • 01-2003
            • 104

            #6
            Skoro Wojak mocny tak jest zachwalany przez forumowiczów, to jutro się na niego skuszę, a przy okazji wzmocni szeregi w mojej kolekcji O tym, że pojawił się on w moim ulubionym monopolcu dowiedziałem się dopiero wczoraj od kumpla(ZOMO - twoje zdrowie). No to lecę szukać drobnych. Zdrówko
            Last edited by BuR; 25-05-2003, 09:55.

            Comment

            • Czapayew
              Senior
              • 10-2002
              • 1966

              #7
              Bez rewelacji - jaka cena (2,30 PLN/puszka 0.5 l), takie wrażenia. Piana szybko znikła, a smak ze stanadardowych nijakich, ale bez nieprzyjemnych nalotów.
              Daję 3,5.
              Last edited by Czapayew; 24-07-2003, 06:54.
              "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

              www.zamkoszlaki.com
              www.piwnekapsle.net

              Comment

              • perłyfan
                Senior
                • 02-2003
                • 1244

                #8
                Kiedys nie bylo w stanie mnie zainteresowac(niezbyt zachecajaca etykieta), teraz zdecydowalem sie i calkiem niezle.Kolor jasny, dobrze nasycone, smak wyrazisty, piana troche malo trwala, zapach chmielowy, przyjemny. Musze przyznac ze calkiem w porzadeczku to piwo...

                Moja ocena: [3.875]
                JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                Comment

                • ye2bnik
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 171

                  #9
                  jakoś nie wyczułem w nim mocy, piwo raczej z gatunku przeciętnych. Mało gazu, słabiutka piana. Jedyne pozytywy to ładny bursztynowy kolor i przyjemny zapach. Biorąc pod uwagę powyższe komentarze, chyba trafiłem na kiepski egzemplarz. Za jakiś czas spróbuję ponownie.

                  Moja ocena: [3.2]
                  Krok po kroku, krok po kroczku,
                  Najpiękniejsze w całym roczku
                  Idą Święta...

                  Comment

                  • Maremali
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1953

                    #10
                    Butelka Euro, kapsel cały czarny, cena 2,10 zł. za 1/2 literka. Jestem mile zaskoczony tym piwkiem. Kolor dość jasny, smak wyrazisty, gazu nie za duzo piana mało trwała, zapach przyjemny. Nie daje się odczuć dużej zawartości alkoholu polecam spróbować.
                    http://maremali.web-album.org/

                    Comment

                    • Sven
                      Senior
                      • 09-2003
                      • 1211

                      #11
                      Kolor zbyt jasny jak na mocne piwo, miodowy. Mocno gazowane, bąbelki uciekały do końca. Smak kiepski, kwaśne, z posmakiem alkoholu, wodniste. Piana kiepska, bardzo szybko opadła. Zapach chmielowy, ale także kwaśnawy, słaby. Opakowanie czarne, dosyć ładne! Może trafiłem na kiepski egzemplarz, ale w tym najgorszy był smak, zupełnie bez charakteru!

                      Moja ocena: [2.85]
                      Celia, cerevisia et conventus.

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 4628

                        #12
                        Myślałem, czy by go nie ocenić, ale zrezygnowałem - próbka była za mała , no i z puszki
                        Kolor zbyt jasny, piany prawie nie było. Gaz w normie. Zapach łagodny. W smaku całkiem dobre, leciutka słodycz, zrównoważona goryczka. Opakowanie wygląda raczej standardowo.
                        Z chęcią spróbuję butelkowego; może wtedy ocenię dokładniej. Na dziś to trochę ponad 3,5.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • bury_wilk
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 2655

                          #13
                          Pity bezpośrednio po pilsnerze zachwyca, choć rarytas to to na pewno nie jest. Kolor jak na mocne, trochę zawodzi. Jest za jasny i za mało wyrazisty, choć złota barwa nie jest w złym odcieniu. Pilsner jest ciemniejszy!!! Piana marna. Wprawdzie biała i ładnie napuszona, ale niska i po chwili znika bez śladu. Gaz w normie, bez szczególnych fajerwerków. Równieśrednio wychodzi smak, ale nie mogę nie wspomnieć, że jest o niebo lepszy niż w pilsnerze. Jest bardziej chmielowy, konkretniejszy, mniej gorzki, ma delikatny posmak słodu. Zapach dość mocny, chmielowy, również bez porównania z pilsnerem, ale też z lepszymi piwami. No i opakowanie. Jak w wielu innych przypadkach szata graficzna jest taka sama jak w słabszej odmianie, jedynie w ciemniejszych kolorach. Nic szczególnego, ponadto za bardzo przypomina mi "Czarny" Okocim. Ogólnie - średniak.

                          Moja ocena: [3.425]
                          Lubię kiedy się zieleni
                          Lubię jak się piwo pieni...

                          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                          Comment

                          • Cocobango
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 818

                            #14
                            Piana biała, gęsta, drobna, średnio trwała. Gaz ok.choć mogłoby być go nieco więcej.Zapach wyraźnie chmielowy, nie zaostry, czegoś jednak w nim brakuje. Smak wyraźny ze średnio intensywną goryczką która utrzymuje się przez chwilę na kubkach smakowych. Nie jest złe i pewnie jescze nieraz się na nie połakomię.

                            Moja ocena: [3.475]
                            Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                            Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                            HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                            Comment

                            • ArturŁ
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 374

                              #15
                              Piwo w butelce,zakupione w pobliskim monopolowym.Niestety ceny nie pamiętam.
                              Kolor - według mnie trochę za jasny (szczególnie jak na piwo mocne)
                              Nasycenie CO2 - przeciętne.Nagazowanez początku średnio,pod sam koniec już wcale.
                              Smak - do przyjęcia.Mało w nim goryczki,więcej delikatnego słodowego posmaku.
                              Piana - było jej mało,ale przynajmniej do samego końca utrzymywał się delikatny kożuszek.
                              Zapach - słodkawy,całkiem ładny.
                              Opakowanie - mi się nie podoba.Oceniam je poniżej przeciętnej.Etykieta nie pasuje kolorystycznie do zielonej butelki.Czcionka na etykiecie brzydka.

                              Piwo można wypić tylko w przypadku braku funduszy na inny zakup.

                              Moja ocena: [3.25]

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎