Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Gryf

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ptc
    Senior
    • 11-2001
    • 366

    Amber, Gryf

    Ekstakt: 10.1/Alkohol: 5.5

    Parametry jak http://www.browar.biz/forum/showthre...threadid=15827
    Moze to krajowa wersja Hanzy?
    Smak
    zblizony :-)

    Ocena podobnie 4. Choc Gryf jakby troche lepszy.
    Attached Files

    Piwo tylko ciemne - Towarzystwo milosnikow piw ciemnych
  • szostak
    Gość
    • 02-2002
    • 1176

    #2
    Piłem swojego czasu w Gdańsku. Cienkie toto i za mocno gazowane. Dziwne. Widzę napis "Piwa tylko ciemne",a testowane jest piwo jasne.

    Comment

    • ptc
      Senior
      • 11-2001
      • 366

      #3
      szostak napisał(a)
      Piłem swojego czasu w Gdańsku. Cienkie toto i za mocno gazowane. Dziwne. Widzę napis "Piwa tylko ciemne",a testowane jest piwo jasne.
      Pije 'piwa tylko ciemne' ale testuje rozne bo czasem nie ma ciemnego a pic sie chce wiec trzeba wiedziec po co siegac a czego unikac, po za tym trzeba ludziom pomagac :-)


      Piwo tylko ciemne - Towarzystwo milosnikow piw ciemnych

      Comment

      • szostak
        Gość
        • 02-2002
        • 1176

        #4
        ptc napisał(a)


        Pije 'piwa tylko ciemne' ale testuje rozne bo czasem nie ma ciemnego a pic sie chce wiec trzeba wiedziec po co siegac a czego unikac, po za tym trzeba ludziom pomagac :-)

        Gdy pić się chce, nie ma to jak dobry, cierpki, czarny stout
        Niestety, mojego ulubionego Dublina juz od kilku lat nie robią

        Comment

        • grzech
          Senior
          • 04-2001
          • 4592

          #5
          Nie wszystko co ciemne i cierpkie od razu musi być stoutem. A Gryf istotnie jest dość cienkim, mało zachwycającym pilsem, trzeba dodać powzechnie spotykanym, jak to z wyrobami Ambera bywa, w mej malowniczej miejscowości.

          Comment

          • Center
            Senior
            • 03-2003
            • 133

            #6
            Pozostaje mi przytaknąć kolegom - rzeczywiście jest wodniste, ale i cena rozsądna
            Moje był też nieco kwaśnawe - może było źle przechowywane?
            Nie zgodzę się natomiast z kolegą ptc. Jak dla mnie jednak Hanza bardziej przypominała piwo

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #7
              Całkiem sympatyczne piwko,chociaż bez rewelacji.Nabyłem butelkę lekko zakurzoną ale bynajmniej nie wpłynęło to chyba na smak.Zrobiłem delikatny przejazd po Mazurach i okolicy i spośród nabytków jest w czołówce/chociaż nie ten rejon/.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #8
                co w nim jest sympatycznego, a co bez rewelacji?
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  #9
                  To już trzecia marka jednocześnie będąca na rynku o tych samych parametrach coś tu nie gra!Zakupiłem w Krzyżu Wlkp po 1.50zł.Ciężko po wypiciu Noteckiego ocenić ten wyrób.Lekko wchodzi,dobry gaz,piana słaba,barwa słomkowa.Czuć goryczkę,ale tak delikatnie,trochę wodniste.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • kloss
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 2526

                    #10
                    Odpowiadając ARTowi stwierdzam,żę sympatyczne w tym piwie jest to,że pije się je bez obrzydzenia/w moim przypadku nawet z pewną przyjemnością/,jest dobrze zgazowane,orzeżwiające i pozbawione obcych tudzież nieprzyjemnych nut smakowych.Stwierdzenie "bez rewelacji" odnosi się do tego,że jest to piwo typowe,przeciętne i nie zasługuje na zachwyty /co nie przeszkadza oczywiście w piciu/.

                    Comment

                    • miki_
                      Junior
                      • 03-2003
                      • 1

                      #11
                      musialem ocenic to piwo zeby ostrzec innych co lubia nowe nieznane marki... zapach jask i smak to po prostu... zapach i smak KARTONU rozpuszczonego w wodzie... smakiem dorownoje tylko jednemu jeszcze piwu - Gobin i Gobin mocne...

                      Moja ocena: [1.5]
                      ---------------
                      Ocena usunieta z rankingu.
                      Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                      Art, Admin

                      ---------------

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 08-2001
                        • 3562

                        #12
                        Przepraszam ale którym Gobinom? Tym z Olsztyna czy Krajana albo innym?

                        Comment

                        • Piwofil
                          Senior
                          • 01-2002
                          • 907

                          #13
                          Może nie jest to rewelacyjne piwo, ale wg, mnie dużo lepsze od Gobina bo wypijalne! Leciutkie, troszkę za jasne, ale miłe w smaku, ponieważ delikatne, ale nie wodniste ani syfiaste, jest to piwo typowe na lato, do ugaszenia pragnienia, ciut gorsze od Hanzy, ale i tańsze. Przyznam że cieżko było mi je znaleść we Władysławowie, ale jakoś się udało. Ogólnie produkt ponad przeciętną.
                          www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                          Comment

                          • dziku
                            Senior
                            • 12-2002
                            • 1992

                            #14
                            Piwofil napisał(a)
                            (...)Leciutkie, troszkę za jasne, ale miłe w smaku, ponieważ delikatne, ale nie wodniste ani syfiaste, jest to piwo typowe na lato, do ugaszenia pragnienia, ciut gorsze od Hanzy, ale i tańsze. Przyznam że cieżko było mi je znaleść we Władysławowie, ale jakoś się udało. Ogólnie produkt ponad przeciętną.
                            Całkowicie się zgadzam. Piwko bardzo dobre na upały. Dobrze gasi pragnienie, a smak ma do przyjęcia. A we Władysławowie... w pobliżu mojego "miejsca postoju" co sklep się z nim spotykałem.
                            Dziku


                            Comment

                            • GuruJosh
                              Member
                              • 04-2003
                              • 44

                              #15
                              Co tu dużo pisać. Przywieziony ze Zlotu smakuje dużo lepiej niż kupiony w sklepie.
                              Guru Josh z SBP

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎