Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgia, Koronne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Belgia, Koronne

    Kolejne piwo z browaru Belgia http://www.browarbelgia.pl produkowane dla firmy "Beta Consulting" http://www.kronengold.pl/.
    Piwo Jasne Pełne. Alk.6,1%, eks.12,2%.
    Piana ładna, niestety mała i krótkotrwała. Optycznie wygląda jakby gazu było bardzo mało, ale na języku przyjemnie "łechce". Trochę bladawe to piwo – barwa nie jest jego mocną stroną.
    Słaby zapach. Smak – lekkie słodowe.
    Ciekawa etykieta. Ogólnie warte spróbowania. Ale na co dzień wolę Palma.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • jerzy
    piwoholik
    • 10-2001
    • 4705

    #2
    Bardzo smaczne piwo. Nic konkretniej teraz nie napiszę, bo piłem je już jakiś czas temu (tylko dostępu do sieci nie miałem i nie mogłem od razu podzielić się wrażeniami). Kupione w supermarkecie "MIŚ" w TGG (całodobowy sklep dobrze zaopatrzony w piwo) za ok. 2,30 / 0,5 l but. euro. Dość drogo, ale na pewno jeszcze je kupię!
    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

    Comment

    • Piwofil
      Senior
      • 01-2002
      • 907

      #3
      A ja kupiłem w sklepie Browarek na ul.Szczęśliwej za 2,10.
      Piwo całkiem niezłe, ale jednak gorsze niż Premium z tej serii.
      Jednak jest to mocna pozycja kieleckiego browaru, oby więcej piw na tak przyzwoitym poziomie.
      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        Koleja smaczna pozycja z browaru Belgia. Zastanawiam się, czy nie jest to właśnie browar, który produkuje najwiecej dobrych piw - większość mi bardzo smakuje, a zauważcie, że zazwyczaj mamy jakiegoś "czarnego konia" z danego browaru, a reszta jest średnia lub wręcz słaba. A tu mogę powiedzieć, że na 100% podchodzi mi i Koronne i Grunengold i też Palm, który to choć wg mnie ostatnio obniżył loty, to i tak wyróżnia się na tle polskiej masówki.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Ekstrakt 12,2%, 6,1% obj. Piana ładna, drobnoziarnista, szybkoopadająca, ale krążek na obrzeżach utrzymuje się do końca. Kolor dość blady. Zapach bardzo "piwny", trudno mi go inaczej określić, ale u mnie to duzy komplement dla piwa Smak delikatny, przyjemna goryczka, zostaje słodkawy posmak na języku.

          Moja ocena: [4.725]
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Andrewbrw
            Senior
            • 03-2004
            • 932

            #6
            Hej Marusia!gdzie kupiłaś to piwko we Wrocławiu?jeszcze nie widziałem!? daj znać proszę
            pozdrowionka śle

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎