Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

HP Bulmer, Strongbow Cider

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    HP Bulmer, Strongbow Cider

    w zasadzie nie piwo, ale też piłem wczoraj w Poznaniu.
    w zasadzie w wolnym tłu(ma)czeniu tzw. "jabol" bardziej precyzyjnie: alkoholowy napój cydrowy. Orzeżwiający, fakt. w zasadzie przyjemniejszy w smaku od desperadosa czy reddsa i innych im podobnych. Wkońcu wszystko dla ludzi...
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • wriggle
    Senior
    • 12-2002
    • 322

    #2
    No tak, w zasadzie nie piwo.. ale co tam. Piłem u źródeł, czyli w Londynie i smakował mi raczej średniawo. W zasadzie nie wiem jak mam to-to traktować, w końcu w Polsce jabłecznik kojarzy się dość jednoznacznie. Ale będąc światowcem muszę obiektywnie przyznać 2 rzeczy: primo:jak na swoje 5.6% bardzo siepie w łeb; secundo: ma właściwości orzeźwiające silniejsze niż piwko. Tylko że jak potem nabyłem jeszcze puszkowy Strongbow w sklepie i się przyjrzałem składowi, to zmiarkowałem sobie że cosik tam chemii za dużo. Taki tam eksperyment.
    Attached Files
    ONE LOVE

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #3
      możesz przytoczyć skład?
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • wriggle
        Senior
        • 12-2002
        • 322

        #4
        Niestety, puszkę zbyt prędko wyrzuciłem, ale pamiętam że oprócz witaminy C (kwas askorbinowy) były tam dwa związki zaczynające sie od literki E. To mnie zniechęciło.
        ONE LOVE

        Comment

        • rafalek999
          Junior
          • 08-2007
          • 2

          #5
          Witam, piłem strongbow i smakuje to jak jabol, w zasadzie jest smaczny, troche słodki, smakuje bardziej jak napój owocowy niz jak alkohol, napewno smakuje dzieciom i kobietom, dla mnie raczej sredni, zimny jakos ujdzie, ale

          UWAGA

          zmieszaj strongbow z piwem 50/50 a powstanie bardzo smaczny i ozezwiajacy drink o nazwie "snake byte" serwuja go tylko w niektórych pubach w angli poniewaz mieszanie cider z lager jest tam podobno niedozwolone...

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #6
            Mieszanie piwa z czymkolwiek powinno być zabronione!

            Comment

            • marco
              PremiumUżytkownik
              • 04-2005
              • 100

              #7
              Piłem kiedyś cidera w Anglii, ale to było dawno. Czy można toto kupić gdzieś w Warszawie? Próbowałem w Bomi i Piotrze i Pawle ale bez skutku... Jeśli ktoś z Forumowiczów wie gdzie to sprzedają będę wdzięczny.

              Comment

              • rafalek999
                Junior
                • 08-2007
                • 2

                #8
                podowbo w sklepach sieci lewiatan

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rafalek999 Wyświetlenie odpowiedzi
                  podowbo w sklepach sieci lewiatan
                  Taka informacja, to jest żadna informacja. Sieć sklepów Lewiatan nie ma ustalonego wspólnego asortymentu. Jeśli są jakieś elementy wspólne, to jest to marka własna oraz być może liderzy kategorii, ale na pewno nie produkt tego typu.
                  Także albo napiszesz, w którym konkretnie sklepie widziałeś ten cydr, albo możesz sobie tę informację w buty włożyć.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mieszanie piwa z czymkolwiek powinno być zabronione!
                    piłem ostatnio w "Nic Nowego" w Krakowie (tym razem lane) i szczerze powiedziawszy wolę wino choćby Sophię za 6 zł - jest dużo smaczniejsza. A jak chcę bombelki to mogę sobie wlać do peerelowskiego syfona i zrobić sobie gazowane.

                    Comment

                    • Lemur77
                      Junior
                      • 10-2007
                      • 2

                      #11
                      Ja stałem sie fanatykiem cidera nie umniejszając przy tym zamiłowania do piwa. W Polsce rozglądałem się za tym wynalazkiem ale niestety nie było m idane znaleźć i byłem tym bardzo rozczarowany ALE w knajpach irlandzkich mają cidera z kija. Patrick koło novotelu i to na przeciw muzeum narodowego też ma.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lemur77 Wyświetlenie odpowiedzi
                        ... Patrick koło novotelu i to na przeciw muzeum narodowego też ma.
                        no fajnie, ale w jakim mieście? jak już nie umieszasz info o sobie w profilu to może byłbyś choć trochę konkretny w swoich wypowiedziach?

                        Comment

                        • Maidenowiec
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 2287

                          #13
                          Przypuszczam, że o Wawę chodzi. Vis-a-vis Narodowego jest Emerald's.
                          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                          Thou shallt not spilleth thy beer!

                          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                          Comment

                          • Lemur77
                            Junior
                            • 10-2007
                            • 2

                            #14
                            tak tak, Warszawa, wybaczcie. Jak najwcześniej będzie to możliwe zaczynam produkcje własnego za pomocą staro irlandzkich przepisów

                            Comment

                            • piwo
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 810

                              #15
                              w wwie bylo dostepne w champions - Marriot, poziom 0.

                              A swoją drogę lubie się odświeżyć... w angielskim pubie strongbowem a potem znowu piwo ) - dobrze odswieża po 3 piwach...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎