Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgia, Król Artur

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Belgia, Król Artur

    Nabyte dziś po długich wędrówkach.Puszka za 2pln.Piwo jasne alk.do 4.7obj.,ekstraktu brak,czerwona puszka ze złotymi wstawkami.Gazu mało piana zbita utrzymuje się krótko , smak lekko gorzkawy.Kolejny gatunek na upały.Nic szczególnego do zapamiętania


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • kopernik
    Senior
    • 11-2002
    • 204

    #2
    W M1 zapłacimy za konserwę 0.5 tylko 1.58zł.Sporo jak na tak marne piwko. Dla mnie to ono nie ma ani smaku ani wyglądu że o pianie nie wspomnę. .

    Comment

    • kopernik
      Senior
      • 11-2002
      • 204

      #3
      kolor typowo letni-słomkowy, nasycenie słabe po przelaniu do kufla bąbelki przez chilke pozostały na ściance i tyle je widziałem, smak- kwaśne, piana brak pomimo lania "na pianę" zapachu nie nie potrafie określić - coś jak woda bagienna do której ktoś wlał odrobinę piwa ( a może nasikał po piwie); opakowanie - wstrętna czerwona puszka .

      Moja ocena: [1.025]

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        koperniku - prosiłem już nieraz o bardziej wyrafinowane porównania - sprawy fizjologiczne i takowe porównania załatwiaj proszę poza tym Forum.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #5
          Dawno już nie piłem tak niedobrego piwa. Kupiłem w Realu dwie puszki z ciekawości i nie dopiłem do końca jednej. Dziwny smak kwaskowatości, do tego jakby wodniste, piany zero. Sprawdziłem datę ważności, ale do grudnia daleko. Nikomu nie polecam.

          Comment

          • Center
            Senior
            • 03-2003
            • 133

            #6
            Wszystko przez ten grys kukurydziany
            Od czasu jak kupiłem Artura dokładniej sprawdzam "zutaten" i na pewno już się nie dam wrobić w ten numer

            Comment

            • Gollum
              Gość
              • 09-2002
              • 307

              #7
              Owszem, rewelacja toto nie jest, ale wypić się da. Oczywiście zachwycać się nie ma czym. Może tylko ceną, jedną z najniższych.

              Comment

              • Pepek
                Senior
                • 04-2003
                • 1499

                #8
                Wczoraj poczęstowano mnie tym piwem z konserwy. I mam trochę odmienne zdanie od przedmówców. Kolor ładny, złocisty, nasycenie w normie, w smaku mocna goryczka, niestety zapach słabiuteńki, nie do określenia. Piana poprawna, opdada troche za szybko, lecz do końca pozostaje jako kożuszek. Mógłbym rzec, że nawet mi to piwo "podeszło" tego skwarnego wieczora i daję mu jak na razie +3.
                Zastanawia mnie jedno. Ostatnie, bardzo surowo traktujące to piwo posty pochodzą sprzed prawie 4 miesięcy. Czyżby coś od tego czasu poprawiono przy jego produkcji?

                Comment

                • perłyfan
                  Senior
                  • 02-2003
                  • 1244

                  #9
                  Kolor słoma...gaz znośny troche go jest...piany nie stwierdzono...zapach paskudny,cos tam przebija w tle piwem...smak przeterminowanej wody mineralnej...fuuuuj

                  Moja ocena: [1.325]
                  ---------------
                  Ocena usunieta z rankingu.
                  Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                  Art, Admin

                  ---------------
                  JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                  Comment

                  • Sven
                    Senior
                    • 09-2003
                    • 1211

                    #10
                    Ja taki surowy dla tego piwa nie będę! Nic specjalnego w nim nie ma, ale żeby zaraz do siuśków je porównywać, no nie!
                    Dla mnie to jest idealne piwo do wypicia w ilości od 7 w górę. Przeciętniak ale może być, dla mnie smak był nienachalny i to było dobre w tym piwku!

                    Moja ocena: [2.7]
                    ---------------
                    Ocena usunieta z rankingu.
                    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                    Art, Admin

                    ---------------
                    Celia, cerevisia et conventus.

                    Comment

                    • Standarte
                      Gość
                      • 08-2003
                      • 467

                      #11
                      Center napisał(a)
                      Wszystko przez ten grys kukurydziany
                      Na kukurydzę bym jednak winy nie składał chyba, że nie tolerujesz jej jako takiej. japońskie Asahi i duńskie Faxe też są z dodatkiem kukurydzy a jak smakują

                      Comment

                      • orion
                        Gość
                        • 10-2003
                        • 16

                        #12
                        Wlasnie popijam z puszeczki i powiem ze bardzo mi podeszlo te piwo wchodzi wrecz znakomicie ma w smaku lekki jakis dziwny gorzkawy smak ale za ta cene jest to bardzo dobre piwo

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          #13
                          Patrząc na Twój profil to w tym wieku nawet nieźle piszesz ,ale żeby pić piwo...


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            #14
                            Nabyłem w Albercie przy al. Solidarności.
                            Kolor mnie zaszokował: płyn jest bursztynowy, jak taki zrobili?
                            Piana w początkowej fazie nalewania nie pojawiła się, po zwiększeniu gwałtowności udało mi się uzyskać około półcentymetrowy kożuszek, który nawet utrzymał się dość długo.
                            Nasycenie - przy otwieraniu puszki cichy, wiele mówiący syk. Gazu mało, pojawia się tylko przy poruszaniu kuflem.
                            Zapach łagodny, odrobinę słodowy.
                            Smak taki sobie, lekko czuć goryczkę, słód i jakiś kwasek, niestety.
                            Opakowanie - dla mnie puszka = minus (wg inf. ze strony www browaru jest tylko w puszkach), ale nie uwzględnię tego. Natomiast brak danych o ekstrakcie - i za to obniżam! Puszka taka sobie, nijaka, w kolorze czerwonym, złote literki.

                            Moja ocena: [2.6]
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10737

                              #15
                              król Artur czyżby art miał coś z tym wspólnego ale wracam do tematu
                              kolor piękny ciemny bursztyn jak to w Belgii gaz gazu w zam raz smak...woda z chmielem lekka goryczka pana tylko w czasie lania potem gdzieś znika,zapach....,opakowanie mało atrakcyjne brak informacji o ekstrakcie
                              za to jakieś bajki o wielkim piwie

                              Moja ocena: [2.4]
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎