Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgia, Carmello Beer (Leader Price)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cezar
    Senior
    • 05-2001
    • 1349

    Belgia, Carmello Beer (Leader Price)

    Piwo karmelowe bezalkoholowe (alkoholu do 0,5% objętości). Dostępne w sieci Leader Price. Produkowane z wody, słodu, grysu kukurydzianego, syropu glukozowego i chmielu. Zawiera barwnik E150c.

    Barwa brązowoczerwona,
    piana jasnobeżowa, gruboziarnista,
    gazu nie za dużo,
    prawie bez zapachu (dziwne!?),
    w smaku słodkawe i mdłe.

    Nieszczególne. Nie polecam.
    Attached Files
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    #2
    Nie jest takie tragiczne.Ale z tą słodkością to troche przesadziłeś.Mi to smakuje jak rozcieńczone Karmi.Czyli wyczuwalna słodycz,ale w smaku takie rozwodnione.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      piwo bezalkoholowe, zaw, alk do 0.5%. o ekstrakcie ani slowa, zakupione w Leader Price. Kolor na piwo karmelowe zbyt przezroczyste i zbyt jasne, ogólnie barwa jest ciemnego mahoniu , słabe nasycenie CO2, zapach leciutko wyczuwalny ale wyraźnie karmelkowy, w samku podzielam opinie innych, ze sprawia wrażenie lekko rozcieńczonego, najwyzsze noty u mnie dosyała tylko piana, jest naprawde apetyczna, lekko bezowa, drobna, gęsta i co najwazniejsze nie znika szybciutko, zostawia krązki na szklance, w sumie opakowanie ładniejsze i ciekawsze od zawartości

      Moja ocena: [2.7]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        A ja nie będę wybrzydzać. To całkiem przyzwoite bezalkoholowe - oj doceniłem to piwo, ale może dlatego, że musiałem. No bo sami powiedzcie ile można wypić niskoalkoholowego Żywca
        Last edited by adam16; 25-09-2003, 17:10.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Sven
          Senior
          • 09-2003
          • 1211

          #5
          Kolor ciemno-miodowy, atrakcyjny (4), bąbelków niezbyt wiele, tak jak lubię (4),
          smak mocno karmelowy, bez nachalnej słodyczy, utrzymuje się długo (4), piana kremowa, gęsta, utrzymuje się do końca (4,5), zapach dosyć nieuchwytny jakby lekko słodkawy (3), opakowanie całkiem poprawne (4). Dobre piwo bezalkoholowe!

          Moja ocena: [3.7]
          Celia, cerevisia et conventus.

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            #6
            Nabyłem w rzeszowskim Leader Price. Kolor ładny, ciemnowiśniowy. Piana rzadko spotykana w naszych piwach - wysoka, trwała, drobnobańkowa. Nasycenie CO2 w porządku. Zapach delikatny, słodkawo-karmelowy. Smak to mieszanina słodyczy, karmelowych przypalonych nutek oraz "czegoś" jeszcze, zapewne jako efekt składu. Ogólnie - dobre piwko karmelowe.

            Moja ocena: [3.625]

            Comment

            • Chris
              Senior
              • 05-2004
              • 812

              #7
              Kolor bardzo ładny,ciemno czerwony!Piana całkiem drobnoziarnista,powolutku opada.Nasycenie zbyt małe.Zapach przyjemny,słodowy.Smak rozwodnionego Karmi,ale da sie wypić bez odrazy.Opakowanie nie wyróznia sie niczym,oprócz loga lider szajsa.Ogólnie całkiem smaczne.

              Moja ocena: [3.525]
              chickkiller :)

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                #8
                Opakowanie niebrzydkie, podoba mi się złoto-brązowa kolorystyka. Razi logo Leader Price (ale być musi) i wstawiona nie wiadomo po co kamea.
                Kolor przypomina Koźlaka z Ambera.
                Piana wysoka, lekko beżowawa, gęsta. W połowie szklanki tworzą się ładne baranki, pod koniec zostaje jeszcze gruba wartwa.
                Zapach lekko karmelowy, lekko chemiczny. Jest też w nim nutka kojarząca mi się z ześrutowanym słodem. Za słaby i akcent chemiczny jest zbyt natarczywy,
                Gaz odpowiedni.
                Smak mocno karmelowy, nie tak słodki jak większośc tego typu napojów. Można wręcz powiedzieć, że wytrawny Czuć też bardzo przyjemny chlebowy posmaczek. Najlepsze z pitych przeze mnie "piw" karmelowych.

                Moja ocena: [3.725]

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎