Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Eurogold Light

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Łódzkie, Eurogold Light

    Browary Łódzkie, Eurogold Light
    Piwo bardzo jasne o ładnej, obfitej i bielutkiej pianie. Czyli na razie tak jak w wersji Premium.
    Butelka 0,5l. typu Euro.
    Ekstrakt 9% wag; alk 4,7%. Niby cieńkusz ale pije się nawet przyjemnie. Chyba ocenię je nieco wyżej niż Eurogold Premium.
    Trochę brakuje u nas takich leciutkich piwek. W końcu czasami chce się tylko pić, a nie delektować.
    W cenie 1,25zł.
    Piwo jest produkowane dla katowickiej hurtowni piwa BOMARK.
    Last edited by adam16; 13-03-2003, 10:38.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    #2
    Udało mi się kupić butelkowe za 1,36.
    Rzeczywiście bardzo delikatne piwo, ale wydaje mi się że barwa mogłaby być choć o odcień ciemniejsza, to po prostu budzi złe skojarzenia. Reszta jednak zupełnie przyzwoita, zwłaszcza smak który nie budzi wstrętu, nawet jest dobry, delikatny. Piwo do gaszenia pragnienia, delektować się nie ma czym, ale wypijalne.
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

    Comment

    • Regent
      Senior
      • 10-2002
      • 512

      #3
      Kolor raczej blado-żółty, piana całkiem przyzwoita ładnie się tworzy podczas nalewania. Zapach słodowo-chmielowy. Smak niestety makabryczny dominacja wody a w oddali wyczuwa się słabą domieszkę słodu lub goryczki. Gazu nie stwierdzono. Kolejne piwo do... zlewu.

      Moja ocena: [2.175]
      Mniej alkoholu w piwach !!!
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • Aldach
        Senior
        • 07-2003
        • 1269

        #4
        Kolor baaardzo jasny. Piana obfita, mogłaby być nieco trwalsza, gaz całkiem w normie. zapach niczym się nie wyróżnia ani na plus ani na minus. W smaku wyraźna goryczka, bardzo lekko wchodzi. Piwo dla spragnionych, na upalne dni. Tylko etykieta taka bardziej z lat wczesnego Gierka

        Moja ocena: [3.475]

        Comment

        • Pepek
          Senior
          • 04-2003
          • 1499

          #5
          Moje odczucia po spożyciu tegoż piwa są generalnie niedobre. Ale do rzeczy. Zakupiłem tenże wyrób w SAMie sieci eLDe przy ul. Kotlarza w Katowicach w cenie 1,25 PLN.
          Kolor okreslić należy jako bladocytrynowy, nieładny, nawet jak na taki niski ekstrakt. Średniopęcherzykowa piana, z początku nawet okazała, utrzymuje się ponad minutę, lecz potem po niej pozostaje tylko wspomnienie. Nasynie średnimi bąbelkami przeciętne, ale wyczuwalne przez cały czas spożycia. Smak... Nie można powiedzieć, by coś kwaśno-chemicznego, okropnego było smaczne. W tle dosłownie śladowa goryczka ratuje to piwo przed najniższą oceną. Zapach niewiele lepszy, nuty sztuczno-chemiczne przytłaczają symboliczną woń chmielu. Opakowanie stanowi butelka euro, wzór etykiety w barwach biało-zielono-czarnych niewyszukany i z daleka bardzo podobny do Brackiego. Kapsel uniwersalny, złoty.
          Jak dla mnie w dwóch słowach ujmując - nieudane piwo.

          Moja ocena: [1.95]

          Comment

          • cielak
            Senior
            • 03-2004
            • 2890

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: bardzo jasna słomka [2]
            Piana: nic, a nic!! Kompletne zero!!! [1]
            Zapach: chmielowy, lekko jakiś chemiczno-dziwny [2.5]
            Smak: paskudny, gorzki, cierpki, sztuczny [1]
            Wysycenie: ledwo widoczne, coś tam na języku czuć [2]
            Opakowanie: konserwa, zielona, bez wyrazu. Paskudne zielone paski. Jakie piwo takie opakowanie [1.5]
            Uwagi: Jest jedno miejsce gdzie to piwo powinno się znaleźć.
            ZLEW!!!
            I tak czynię.

            Moja ocena: [1.65]
            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

            Comment

            • Cocobango
              Senior
              • 04-2002
              • 818

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Słomkowo-złocisty [2.5]
              Piana: Piana gesta, drobna, lekko kremowa, niestety niezbyt trwała, ale pozostawia cieniutką warstewke [3]
              Zapach: Świeżo chmielowy ale zaniczyszczony jakąś jakby szmacianą wonią, która po chili zanika. [3]
              Smak: Smak nieco wdonisty, wyraźnie chmielowy z całkiem dobrą goryczką (choć mogłaby być trwalsza). Mam też jakieś delikatne uczucie jakiegoś dziwnego, bliżej nie określonego, może kwaskowego posmaku. [3]
              Wysycenie: Gazu, tak średnio. [3]
              Opakowanie: Puszka nie zachwyca. Prosta szata graficzna. [1.5]
              Uwagi: Piwko testowane podczas pisania. Myślałem że będzie gorsze.

              Moja ocena: [2.9]
              Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
              Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
              HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

              Comment

              • lzkamil
                kierowca bombowca
                • 01-2003
                • 3611

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: jasnozłoty, lekko opalizujący [4]
                Piana: taka wielka że wyłazi z kufla nawet przy nie za wysokim nalewaniu, drobnobąbelkowa, trwała, nie spodziewałem się takiego zjawiska! [5]
                Zapach: średnio intensywny, prosto z lodówki niezły chmielowy, pod koniec z nutką słodową, bez wodotrysków ale poprawny [3.5]
                Smak: bardzo mocna goryczka, specjalnie nic poza tym, lepiej smakuje na zimno niż pod koniec picia, ale nie jest wodniste i nie ma nic nieprzyjemnego więc jak na takie lekkie piwo nie jest źle [3.5]
                Wysycenie: mogłoby być lepsze, chyba cały gaz idzie w pianę, skądinąd znakomitą [3]
                Opakowanie: wszystkie informacje co trzeba podane, poza tym graficzna oprawa jest do d... [2.5]
                Uwagi: Moje miało 9% ekstr. i 4.2% alk. Warzone przez Browary Łódzkie dla PW. Bomark sp. z o. o. w Katowicach. Kupione w łódzkim sklepie "Zofmar" za 1.30 zł.

                Moja ocena: [3.6]
                Lepszy jabol pod okapem
                niż GŻ, CP i KP !


                Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎