Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Browar Cytrynowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cocobango
    Senior
    • 04-2002
    • 818

    Łódzkie, Browar Cytrynowy

    BROWAR CYTRYNOWY / BROWARY ŁÓDZKIE
    Piwo Jasne cytrynowe, alk.do 3,2%; ekstrakt B.P. 5,3%wag; eks.ogólny 10.5%. Puszka 0,5l.Według informacji na puszce warzony od 2000r.

    Producentem piwa są Browary Łódzkie z ul.Północnej35 zaś producentem napoju piwnego Browary Łódzkie z ul.Błońskiej4.

    Piana obfita, biała o drobnych oczkach. Gazu tyle ile powinno być. Zapach piwno-cytronowy. Barwa ciemno-złocista. Smak: wyczuwalny miły smak cytrynki i lekkiego piwka z leciutka goryczką. Opakowanie niestety tylko puszkowe ale za to całkiem ciekawa szata graficzna(zielone i złote faliste linie). Nazwa trochę nieciekawa. Cena ok.1,70 zł w sklepie firmowym.
    W sumie jest to całkiem dobre cytrynowe piwko na upalne dni.
    Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
    Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
    HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ
  • Cocobango
    Senior
    • 04-2002
    • 818

    #2
    Opis dodany nieco wcześniej.

    Moja ocena: [3.675]
    Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
    Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
    HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Idiotyczna nazwa. Szata graficzna puszki mogłaby nawet być ciekawa, gdyby nie to, że za pomocą napisów producent stara się przekonać, że trunek ten jest jak najbardziej cool & trendy.
      Kolor nawet dość ciemny jak na piwo cytrynowe - złoty.
      Piana wysoka, trwała, bardzo mięciutka, choć nieprzyjemna w snaku (gorzka).
      Zapach słodowo-cytrynowy, z niezbyt przyjemną przewagą tego pierwszego.
      Nagazowanie dobre.
      W smaku w równym stopniu czuć chemiczną cytrynowość co typowy dla piw łódzkich posmaczek słodowy. Całości towarzyszy leciutka goryczka. Jakieś to takie wodniste i nieciekawe w porównaniu z innymi piwami cytrynowymi. Wypiłem bez problemów, ale znam lepsze.

      Moja ocena: [2.475]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎