Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sarajevska Pivara, Jubilarno Sarajevsko Pivo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Sarajevska Pivara, Jubilarno Sarajevsko Pivo

    Sarajevsko pivo niczym specjalnym mnie nie zachwyciło, jasna barwa, duzo gazu, piana szybko opadająca, w kazdym bądź razie jak na gorący okres moze być, gasi pragnienie i jak Nektar nie wchodzi do głowy.
    Attached Files
    Last edited by Twilight_Alehouse; 02-09-2005, 18:09. Powód: Za zgodą Becika post przeklejony z wcześniejszego tematu zbiorczego.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Sarajevska Pivara, Jubilarno Sarajevsko Pivo

    Butelka 0,33 przywieziona z poświęceniem z Bośni przez koleżankę.Ekstrakt 11,6%,alkohol 4,9%.Na kontrze napisano,że eksportowe.Barwa jasnobursztynowa,piana niewielka i znika szybko.Zapach przyjemnie chmielowy.Dobrze zgazowane ale gaz szybko się ulatnia.W smaku wyrażnie chmielowe.Goryczka zdecydowana ale sympatyczna-dominuje w smaku ale nie przytłacza piwa.W tle pojawiają się i znikają ulotne wrażenia lekko słodkawo-kwaskowatej nuty ale absolutnie nie są to odczucia nieprzyjemne.Przyzwoite,harmonijne piwo.

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      #3
      Kurcze,gryzie mnie sumienie bo niechcący opisałem jeszcze raz to samo piwo.Wskutek niewyświetlenia się etykiet uznałem,że opisane jest zwykłe "Sarajevsko" i oddzielnie opisałem "Jubilarno".Żeby było wesoło mogę stwierdzić,że moim zdaniem opis Becika pasuje do "Sarajevsko" bardziej niż do "Jubilarno".
      Last edited by Twilight_Alehouse; 02-09-2005, 17:45.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎