Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Royal Unibrew, Ceres Bering Bryg

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    Royal Unibrew, Ceres Bering Bryg

    Prodeuk browaru Ceres o zawartości alc 5,5%, butelko 330 ml.
    Piwo ciemne o dość słodkim smaku, jednak na pewno lepsze niż polski Redd's czy Gingers.
    W składzie widnieje napis sukker, nie znając słowa po duńsku domyślam się że to czynnik powodujący słodki posmak. Piwo jednak jest przyjemne, orzeźwia i jest dobre na lato, jako napój bardziej niż piwo. Ogólnie ciekawy produkt, ale do prawdziwych piwosz raczej nie trafia.
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Popełniłem min to piwo będąc ostatnio w Danii.W barwie ciemnobrązowe.Przy nalewaniu wydaje odgłos jak coca-cola i coś w tym jest bo w smaku przypomina gorzką coca-colę czy może raczej surogaty z lat 70/80-Polo coctę albo Club colę.W smaku trochę przypomina Czarne z Miłosławia ale nie osiąga tego poziomu.Z etykiety wynika,że jest aromatyzowane.

    Comment

    • Dreamer
      Senior
      • 05-2003
      • 1576

      #3
      Rozczarowanie

      zaw. alk. 5,5%, but. 0,33 l
      (jeszcze z zapasów bornholmskich)

      Wielkie rozczarowanie. Spodziewałem się treściwego ciemniaczka (spoglądając na zaw. alkoholu), tymczasem wyszło takie nie wiadomo co...
      Piana na początku obiecująca, szybko opada. Zapach słodko-kwaśny (nie wróży nic dobrego). Kolor ciemnobrunatny, coca-colowy. Smak, tak jak i zapach, słodko-kwaskowaty, kompletnie nie-piwny. Czuć kwaskowaty smak polococty (jak słusznie wcześniej zauważył Kloss) - to nawet nie jest oryginala coca-cola, dopełniony słodyczą jakiegoś słodzika. I to wszystko, ani chmielu w tym piwie... ani słodu... Nasuwa się wątpliwość, z czego oni wyciągnęli te 5,5% alkoholu?
      Nie nadaje się nawet do gaszenia pragnienia, bo za słodkie.
      Zdecydowanie odradzam.
      Attached Files
      Blog: Piwna Brytania

      Comment

      • zgroza
        Senior
        • 03-2008
        • 3597

        #4
        Ano, piwo nie jest aromatyzowane, tylko we wsadzie ma kukurydzę i syrop skrobiowy jak również karmel.
        Powiem tak: piwo nie ma smakować jak lemoniada o barwie koli.
        Lotna ekspozytura browaru

        Też Was kocham.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎