Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Kiper Pilsner

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Sulimar, Kiper Pilsner

    Gotów do oceny...
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    typowe jasne piwko na gorące dni, miła niespodzianka na widok koloru, ok 10% ekstr a ma jasnobursztynową barwę, piana duza, drobna, obfita, zostaje do końca tworząc cieniutke warstwę, zapach bardzo słabo wyczuwalny, żeby cos poczuć trzeba naprawdę mocno włozyć nos do szklanki, prawie całkowity brak gazu, widać tylkoprzy nalewaniu, w smaku bardzo przyjemne, lekkie, doskonale gasi pragnienie, butelka 0.5l, bezzwrotna, zielona etykieta, kontra, krawatka i zielony kapsel z logo

    Moja ocena: [3.525]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • breslauer
      Senior
      • 05-2002
      • 2690

      #3
      Niestety piwo to charakteryzuje wszystko to, co od piwa odstrasza, a więc stęchły smak, kwaśny zapach, brak piany - szkoda czasu i pieniędzy na ten produkt Kipera ...

      Moja ocena: [2.2]

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        #4
        Jestem zaskoczony tym produktem w zwykłym sklepe w Rudzie Śląskiej.
        Piana obfita i pozostająca cięka warsta do końca. Zapach nie zbyt, smak w miarę, gazu w sam raz-fajnie się bekaJutro se kupię jeszcze jedno.
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          #5
          mwa napisał(a)
          Jestem zaskoczony tym produktem w zwykłym sklepe w Rudzie Śląskiej.
          Piana obfita i pozostająca cięka warsta do końca. Zapach nie zbyt, smak w miarę, gazu w sam raz-fajnie się bekaJutro se kupię jeszcze jedno.
          Ojej MWA FCJPza...(już Wiesz za co)
          Wiem,że ART mnie zgani,ale nie mogłem wytrzymać!


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            #6
            Zasady ortografi nigdy nie były moją stroną, wręcz przeciwnie zawsze miałem czerwone kartki od poprawiania.
            Mam nadzieję, że szybko się to zmieni jak Art uruchomi program co automatycznie będzie poprawiał błędy.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #7
              Moje wrażenia są wręcz krańcowo sprzeczne.Parę dni temu kupiłem butelkę 0,33/typu łódzkiego/i piwo było wręcz świetne-dobrze zgazowane,ze zdecydowaną,harmonijną goryczką,po prostu pycha.Podczas wyjazdu piwnego w kierunku południowo-zachodnim nabyłem butelkę 0,5,którą właśnie testuję.Piwo mimo pozytywnych wrażeń optycznych smakowo jest cienkie-nieprzyjemnie kwaskowate z owocowo-sfermentowanym posmakiem.Teoretycznie było to to samo piwo ale smaki i wrażenia zupełnie różne.

              Comment

              • Cocobango
                Senior
                • 04-2002
                • 818

                #8
                Piana gęsta, biała, drobno ziarnista, troche za szybko opada. Gaz ok, może ciut za słaby. Zapach piwny, chmielowy, ani zbyt słaby ani zbyt nachalny. Smak: nieco mniejsza (nie nachalna). Miły posmak chmielu. Całkiem dobre piwko. Barwa złocista, lekko szyszkowa. butelka 033 l.

                Moja ocena: [4.2]
                Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                Comment

                • kloss
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 2526

                  #9
                  Właśnie w tej chwili piję Kiperowskiego pilsnera z puszki.Daleki jestem od zachwytu ale mogę stwierdzić,że puszkowe jest wprawdzie gorsze od butelkowego 0,33l ale o dziwo lepsze od butelkowego 0,5l.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #10
                    Barwa-jasno-złocista,choć jeszcze ze dwa tygodnie stania w temperaturze powyżej 20 stopni i może z jasnego byłoby pszeniczne
                    Gaz-słaby
                    Smak-no właśnie słabo wyczuwalny i taki dziwny posmak na końcu języka
                    piana-pokazała się,zrobiła się dziurawa i zniknęła
                    zapach-chmielowy
                    opakowanie-zielona butelka 0.33l,ładny kapselek,etykiety w normie.To jakaś nowa fala zielonych butelek?(najgorsze,że w lecie przy takim nasłonecznieniu)Data ważności do listopada,a już coś się zaczęło wytrącać w piwie.

                    Moja ocena: [3]


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      #11
                      Wszedłem dzisiaj na stronę kipera, nawiasem pisząc bardzo dobrze zrobiona. I popatrzyłem sobie jakimi produktami się chwalą. Są małe i duże butelki oraz puszki ale petów nie wypatrzyłem. Czyżby jednak się wstydzili tego że leją piwo w plastik??
                      Ciekawie wyglądał by test Pilsnera, kupiło by się każde opakowanie w jakim występuje ten produkt i przeprowadziło by się degustacje z której by wyszła prawdziwa różnica smaku w poszczególnych opakowaniach.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19165

                        #12
                        gdzie

                        w Carefourze można było kupić 1.5l PET z Kiperem!

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 08-2001
                          • 3562

                          #13
                          Odp: gdzie

                          e-prezes napisał(a)
                          w Carefourze można było kupić 1.5l PET z Kiperem!

                          Nie kupuj bo szkoda pieniędzy, ja kupiłem i nawet nie mam siły żeby oceniać ten produkt z peta taki okropny był

                          Comment

                          • Czapayew
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 1966

                            #14
                            Kolejne piwo "saperskie" (tylko raz). 2,60 PLN za bezzwrotna butelkę 0,5 l w barze w Tucznawie (Dąbrowa Górnicza). Przedrożdżowiony smak & lekka stęchlizna. Piana i kolor - OK, ale piwo jest do picia, nie do oglądania. A kapselek niezły.
                            A jak mi który znów napisze, że dobrze schłodzone jest dobre na upalne dni - wyzwę na ubitą ziemię na temperówki !!!!!
                            "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                            www.zamkoszlaki.com
                            www.piwnekapsle.net

                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 08-2001
                              • 3562

                              #15
                              Ja bym napisał że to piwo jest dobre nie tylko na upały ale i na cały rok. Moja wersja w butelce 0,33 była po prostu dobra i z pewnością będę jeszcze nieraz wracał do tego piwa.
                              Najbardziej co mnie zdziwiło w tym piwie to zapach jaki się wydobył z butelki zaraz po otwarciu. Zapach przypominał ten z Groscha czy Heinekena to pewnie zasługa zielonej butelki

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎