Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgia, VIP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ANDRO
    Senior
    • 10-2001
    • 640

    Belgia, VIP

    Sorry , że trochę odświeżę stary temacik ale trochę mnie nie było a ostatnio dosyć często pijam VIPa.
    Tylko , że ten , którego ja piję jest wyprodukowany w Kielcach w browarze Belgia.
    A browar Belgia to ja cenię i szanuję za Palm np. i muszę stwierdzić , że V.I.P z Kielc jest [ uwzględniając relację cena - jakóść , co zawsze czynię przy ocenie] piwem wybitnym.
    Wątpię , czy za 1,75 pln kupię gdzieś lepsze piwo niż V.I.P z Kielc.
    Czy ktoś jeszcze to pił?
    Andro z wyspy jednej takiej.
    http://www.bahama.uznam.net.pl/
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Ja piłem. Wczoraj. Piłem ze smakiem, nawet krytycznie do wszystkiego nastawiona Małżonka stwierdziła, że dobre.
    Piana niska i mało trwała - zostaje cienka warstwa. Nasycenie CO2 dobre. Kolor jasnobursztynowy. Zapach to mieszanina aromatu chmielowego i słodowej łagodności. Podobnie przyjemny jest smak, gdzie obok słodu, czuć aromatyczny chmiel, całość kończy się umiarkowana goryczką. Dobre piwo.

    Moja ocena: [3.875]

    Comment

    • Cocobango
      Senior
      • 04-2002
      • 818

      #3
      A więc ja też się dołącze do pochlebców. VIP z Kielc rzeczywiście bije o głowę swój odpowiednik od Okocimia, Jest smaczniejszy i nie wali alkoholem. W Łodzi kosztuje 1,65.
      W mocy jest błąd, na puszce podają 7,2% a nie jak jest na stronie 7,8% Niby nie wiela ale zawsze coś.
      Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
      Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
      HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

      Comment

      • Dziadek_Żniwiarz
        Junior
        • 03-2005
        • 1

        #4
        Dzisiaj kupiłem w Biedronce V.I.P.-a i jestem miło zaskoczony. Nie śmierdzi, nie jest gorzki ani wodnisty jak inne piwa w cenie do 2zł. I co ważne naprawdę kopie ;-) Jestem jeszcze w fazie piwnych eksperymentów, ale już wiem do czego wracać.

        P.S. Rreczywiście na puszcze jest napisane 7,2% a nie 7,8%
        Last edited by Dziadek_Żniwiarz; 04-04-2005, 20:44.

        Comment

        • Bahus
          Junior
          • 11-2003
          • 11

          #5
          Moim zdaniem jest to piwo produkowane wyłącznie dla żądnych procentów za niską cenę. Według mnie to mocz wielbłąda chorego na nerki. (Jakość jak większość towarów w "Biedronce")
          Bahus
          Last edited by Bahus; 23-07-2005, 13:23.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bahus
            Moim zdaniem jest to piwo produkowane wyłącznie dla żądnych procentów za niską cenę. Według mnie to mocz wielbłąda chorego na nerki. (Jakość jak większość towarów w "Biedronce")
            Bahus
            proszę zachować tego typu porównania urologiczne dla siebie.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • zbysia
              Senior
              • 09-2004
              • 907

              #7
              W biedronce kupuję Fort i mimo, że to nie ten temat, jest też daleki od moczu wielbłąda, który mogę porównywać tyko w zapachu. Przepraszam , ale jak dotąd nie piłem żadnego moczu... Ale jeszcze żyję...
              fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: jasnobursztynowe, trochę za jasne jak na mocne piwo [4]
                Piana: średniopęcherzykowa, biała, przy szkle krzaczasta, opada powoli ale zauważalnie [4]
                Zapach: czuć tylko sfermentowaną slodycz i nic więcej [3.5]
                Smak: miłe zaskoczenie, spodziewałem się czegoś gorszego i do tego jeszcze z posmakiem grysu kukurydzianego, dość wytrawne, mogłoby być ciut pełniejsze, przy każdym łyku jest mocna chmielowa goryczka, przyjemna w smaku, wraz ze słodkawą nutką w której wyczuwal się moc tego piwa ale bez alkoholowego wybijania się co jest normą w piwach marketowych, tu tego nie ma [4]
                Wysycenie: dość dobre, choć bąbelków wizualnie prawie nie widać [4.5]
                Opakowanie: standardowa VIP-owska puszka rózni sie od tych z innych browarów tylko nazwa producenta, co piwo dla discountu to dla discountu, odchyleń być nie może [3.5]
                Uwagi: jedna z niewielu miłych niespodzianek wśród piw discountowych, mozna ze smiałościa powrócić

                Moja ocena: [3.825]
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • wojdal
                  Junior
                  • 01-2006
                  • 1

                  #9
                  no piwko calkiem ok jak na niska cene,ostro wali po bani"stwierdzenie mojej dziewczyny" szczerze mowiac plecam

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojdal
                    no piwko calkiem ok jak na niska cene,ostro wali po bani"stwierdzenie mojej dziewczyny" szczerze mowiac plecam
                    prosiłbym jednak na przyszłość o bardziej konstruktywną ocenę/opis piwa i swych wrażeń.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Kropka_Tutek
                      Junior
                      • 02-2006
                      • 20

                      #11
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Bursztynowy, bardzo piwny. [4]
                      Piana: Obfita, opada - ale dość powoli. [3.5]
                      Zapach: Przyjemny, piwny, chmielowy. [4]
                      Smak: No mniamuśne - nie spdziewałem się, chmielowo- słodowe, przyjemne piwo, smak mocny, ale nie alkoholowy. [4.5]
                      Wysycenie: W porządku, tak jak należy. [4]
                      Opakowanie: Puszka czarna - może nic nadzwyczajnego, ale trzyma poziom. [3.5]
                      Uwagi: Piwo z Biedrony warte polecenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Moja ocena: [4.125]

                      Comment

                      • Marlin
                        Junior
                        • 12-2005
                        • 13

                        #12
                        Uwaga dobre piwo!!!!

                        Piję Vip-a od dawna.Uważam że w kategorii cena/jakość jest mistrzem.Ostatnio owiedzili mnie znajomi z Niemiec- którym nazwa ,,Biedronka" nic nie mówi.Pili Vipa i chwalili ,,polskie piwo".Byli to starsi ludzie którzy na tym temacie się znają.Na drogę dostali dwie zgrzewki i byli w szoku po -przeliczeniu na Euro)że taki ,,nektar" u nas kosztuje tak mało.Może nie jest to mistrzostwo świata ale nie wstydżmy się Naszego.Pozdrowienia dla autorów wrednych i złośliwych komentarzy.

                        Comment

                        • lukex
                          Senior
                          • 12-2005
                          • 262

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marlin
                          Piję Vip-a od dawna.Uważam że w kategorii cena/jakość jest mistrzem.Ostatnio owiedzili mnie znajomi z Niemiec- którym nazwa ,,Biedronka" nic nie mówi.Pili Vipa i chwalili ,,polskie piwo".Byli to starsi ludzie którzy na tym temacie się znają.Na drogę dostali dwie zgrzewki i byli w szoku po -przeliczeniu na Euro)że taki ,,nektar" u nas kosztuje tak mało.Może nie jest to mistrzostwo świata ale nie wstydżmy się Naszego.Pozdrowienia dla autorów wrednych i złośliwych komentarzy.
                          Jak to powiedział Pażdzioch w jednym z odcinków ..."to jest chyba jakiś ponury żart"
                          Piwo jeżeli tak to można nazwać ,że to piwo...jest wprost obrzydliwe w smaku i nie do wypicia w stanie na trzeżwo.

                          Comment

                          • Marlin
                            Junior
                            • 12-2005
                            • 13

                            #14
                            E tam.Dobre i tyle.Nie dla arystokracji ale dla szarego ludu.

                            Comment

                            • Jimmy_jb
                              • 11-2005
                              • 911

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex
                              Piwo jeżeli tak to można nazwać ,że to piwo...jest wprost obrzydliwe w smaku i nie do wypicia w stanie na trzeżwo.
                              No widzisz. Dla Ciebie nie do wypicia a inni są zadowoleni. Ja też z tego co pamiętam to po wypiciu VIP-a nie miałem żadnych szczególnych wrażeń więc moim zdaniem to piwo jest przeciętne.
                              Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎