Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stanley, 18% mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Stanley, 18% mocne

    Butelka typu "Europa" 0,5 l,ekstrakt 18%,alkohol 8,1%.Piana nieduża ale dość gęsta,choć niezbyt trwała.Barwa jasnobursztynowa ze złocistym odcieniem.W smaku słodkawo-gorzkawe przy czym pierwsze wrażenie to słodkawy,nieco winno-alkoholowy posmak,po którym pojawia się umiarkowana goryczka.
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    #2
    Całkiem nienajgorsze to piwo. Kupiłem raczej dla etykietki bojąc się spróbować, ale okazło się znośne. Piana obifita, zwłaszcza na początku, potem marnieje, ale ślady pozostają. Barwa, ciemna, bursztynowa, pasuje pod te 18% ekstraktu. Smak cieżki, czuć w nim nachalną słodycz, także moc, ale smak alkoholu nie jest dominujacy, po prostu dobre, mocne piwo, 100 razy lepsze niż Achiles a do tego w miarę tanie, myśle że jak od czasu do czasu będe miał potrzebę skosztowania mocnego piwo to sięgnę po to.
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #3
      Otrzymane w prezencie, niestety mimo, że do Chojnowa jest dwadzieścia kilka kilometrów ode mnie, niestety produktów z tego browaru nie uświadczysz. Piana utrzymujaca się przez krótką chwilę, gaz w normie, w smaku nie najgorsze. Czuć moc tego piwa. Warte ponownego spróbowania. Jest to kolejne piwo z tego browaru, o którym muszę zmienić zdanie, na pozytywniejsze . Dodam, że kapsel biały Polskie Piwo.
      Last edited by robox; 01-05-2004, 20:54.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎