Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głubczyce, Grafen Walder Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Głubczyce, Grafen Walder Strong

    gotów do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    To już Dojlidy nie robią tego piwa (ciekawe co z Finkebrau)?
    Trzeba będzie się przejść do sklepiku L.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      GŁUBCZYCE - Grafen Walder Strong, alk. 7.8% obj., ekstr 15.1%
      Dla Lidl, barwa ciemnobursztynowa , klarowność całkowita, gazu mało, piana ładna, drobna, utrzymuje się do samego końca, zapach słabo wyczuwalny natomiast w smaku okropne, daje się wyczuć wszytko oprócz piwa, a w szczególności środki do mycia stosowane w browarze, butelka 0.5l, http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=8578&s=,, kapsel gładki
      Ogólnie lepiej wyglada niż smakuje

      Moja ocena: [2.45]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        robox napisał(a)
        To już Dojlidy nie robią tego piwa (ciekawe co z Finkebrau)?
        Trzeba będzie się przejść do sklepiku L.
        Dojlidy robią to piwo cały czas, a że jest to marka dla jakichś discountów (w tym wypadku LIDL) więc juz kolejny browar tłucze tę markę
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #5
          Dwa tygodnie temu byłem w tym sklepiku, były dojlidowskie wersje, dlatego jestem zaskoczony Głubczycami.

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            To piwo dla Lidl'a robi lub robiła też Łomża. Teraz już totalnie nie wiem gdzie zaliczyć ten kapsel
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Cooper napisał(a)
              To piwo dla Lidl'a robi lub robiła też Łomża. Teraz już totalnie nie wiem gdzie zaliczyć ten kapsel
              Głubczyce mają gładki kapsel, jest to u nich nowość więc tego browaru możesz na razie nie brać pod uwagę
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                #8
                Cooper napisał(a)
                To piwo dla Lidl'a robi lub robiła też Łomża. Teraz już totalnie nie wiem gdzie zaliczyć ten kapsel
                Kapsle z nadrukami dla Lidla miały tylko Dojlidy, na Głubczyce nie ma co liczyć (byłbym mile zaskoczony, gdyby się jednak pojawiły).

                Comment

                • Piwofil
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 907

                  #9
                  Piłem werje z Głubczyc - Brzegu, kupione w Lidlu za 1,49 zł, kapsel z nadrukiem. Ogólnie jest to dość dobre mocne piwo, lekko słodowe, o bardzo ładnej, ciemno bursztynowej barwie, trwałej pianie i dużą ilością bąbelków. Myśle że można bez problemu spróbowaćtego produktu, ale specjalnie po niego jeździć nie będe, wole słabsze piwa.
                  www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    #10
                    Piwofil napisał(a)
                    Piłem werje z Głubczyc - Brzegu, kupione w Lidlu za 1,49 zł, kapsel z nadrukiem.
                    A jednak mnie pozytywnie zaskoczyli .

                    Comment

                    • Pepek
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 1499

                      #11
                      Zakupione we wrocławskim Lidlu na Hubskiej. Niestety tenże "wyrób" piwowarski składa się z przegazowanego, skwaśniałego i cuchnącego piwa? wzmocnionego spirytusikiem. Raczej sporo czasu minie aż znów się na niego skuszę.

                      Comment

                      • piecyk_gazowy
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 124

                        #12
                        Voltaz ,dobry,cena dobra w smaku wrecz rewelacyjne w lidlu dlatego czesto tam goszcze
                        !!!! Fuck you prototypy!!!!

                        Comment

                        • Czapayew
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 1966

                          #13
                          Jako, że w Dąbrowie Górniczej otwarto LIDLA, postanowiłem spróbować "firmowych wyrobów". Cóż - na pewno nie przekonały mnie one do Głubczyc. Cóż z tego, że kolor ładny i piana z początku niczego sobie, gdy ostry zapach i mocno alkoholowy smak nie umilił konsupcji. Raczej nie sięgnę po raz wtóry.

                          Moja ocena: [2.3]
                          "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                          www.zamkoszlaki.com
                          www.piwnekapsle.net

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #14
                            Szczerze to jestem zaskoczony tym piwem. Kolega mnie poczęstował. Piana nie za duża i nie trwała. Barwa pomarańczowa. Smak wyraźny za to zapach trochę za słaby. W każdym razie spodziewałem się czegoś gorszego. Piło się całkiem przyjemnie.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              Chmielowisko.pl
                              • 06-2004
                              • 6310

                              #15
                              Robione dla sieci Lidl.
                              Etykieta to kolorystyczna sieczka. Gdyby zostawić tylko czarno-złotą kolorystykę, byłoby fajnie. Za to kapselek sympatyczny.
                              Kolor bursztynowy, bardzo mi się podoba.
                              Piana dość wysoka, ale szybko opada. Gruboziarnista. Zostaje szczelna choć nie za gruba kołderka.
                              Zapach alkololowo-słodowo-goździkowy (!).
                              Gaz za słaby.
                              Pierwszy łyk sympatyczny, ale zaraz potem na języku pojawia się ta charakterystyczna głubczycka ścierowatość. Duża goryczka, wyczuwlany alkohol.

                              Moja ocena: [3.5]

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎