Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwówek Śląski, Wiagra Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dziku
    Senior
    • 12-2002
    • 1992

    Lwówek Śląski, Wiagra Strong

    Uwaga! Podaje parametry wypisane na etykiecie
    Wart. Energet. 102,36 kJ / 100 g
    Białko do 0,2 g / 100 g
    Tłuszcze 0,0 g / 100 g
    Węglowod. max. 6,0 / 100 g
    Alkohol do 0,5 % obj.
    Ekstrakt ogólny 7 %wag.
    Ekstrakt brzeczki podst. 4 % wag.
    Teraz już wszyscy wiemy co PPNS podarował mi na giełdzie...
    Piwo to reklamowane jest na krawatce słowami:
    „Wypij Będzie... sz TWARDY” (sposób pisowni oryginalny)
    Cóż... odbiorca spodziewać się więc powinien jeśli już nie smaku to chociaż działania podobnego do sławionego w odpiwkach piwa 3 monts(trzy wzgórza).
    Nie działa tak... ale może to i dobrze, bo napój to strasznie moczopędny i przy działaniu zgodnym z nazwą wysikać się byłoby trudno...
    Ocena:
    Kolor (5) – piękny, ciemnobursztynowy. Jak dobre, esencjonalne piwo mocne lub... mocna herbata...
    Nasycenie (2) – słabiutkie. Drobne bąbelki leniwie pracują.
    Smak (2) – ma to być piwo bezalkoholowe. Napój ten nie posiada smaku piwa. Smakuje jak dosłodzona słodowa herbata gazowana. Zero goryczki. Rozczarowałem się. Dodatkowo jest dość wodniste, co tu akurat nie dziwi, ale jednak razi. Wybitnie moczopędny napój.
    Piana (3,5) – początkowo nawet ciekawa, drobnoziarnista, dość szybko opada.
    Zapach (2) – słodowo herbaciany.
    Opakowanie (2) – etykieta w tonacji złotoniebieskiej. U góry fragment portretu blondynki. Widać usta i brodę opartą o dłoń. Niesamowite. To zdjęcie jest chyba zeskanowane z jakiejś gazety... Widać na nim wydrukowany raster pochodzący z... poprzedniego druku. Brawo grafik... uczyć się, kiedyś będzie lepiej!!! Niebieski kapsel, na środku rozbarwiony.
    Ogólnie. Wypiłem, wiem jak smakuje, nie wypiję tego już więcej.
    Jak Art doda tą nowość do asortymentu to dodam ocenę.
    Dziku


  • mierzwa_jg
    Junior
    • 02-2004
    • 1

    #2
    Piwo całkiem znośne... Nie należy do grupy piw wysokogatunkowych. Po przelaniu do kufelka tworzy grubą acz lekko zanieczyszczoną pianę która znika równie szybko jak się pojawia. Pozostawia przyjemny smak na podniebieniu... Jak na piwo b/a nadaje sie do spozycia

    Moja ocena: [3.2]
    ---------------
    Ocena usunieta z rankingu.
    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
    Art, Admin

    ---------------

    Comment

    • Borysko
      Senior
      • 02-2004
      • 1144

      #3
      mierzwa_jg napisał(a)
      Po przelaniu do kufelka tworzy grubą acz lekko zanieczyszczoną pianę która znika równie szybko jak się pojawia.
      Hmmm, zanieczyszczona piana , powiadasz... To znaczy jaka, ciemniejsza? A może to kufelek był "zanieczyszczony" ?

      Comment

      • Marcin_wc
        Senior
        • 09-2005
        • 2115

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Cherbata z cytryną. [4]
        Piana: Mizerna, trzeba z bardzo wysoka nalewać, żeby się pojawiła. [2]
        Zapach: Pachnie jak nieprzefermentowana, nachmielona i schłodzona brzeczka. [3]
        Smak: Słodkie paskudztwo, smak podobny do zapachu, ale jakby dosładzane i pewnie jeszcze natlenione, bo wyraźnie czuć miodowe nuty. [1]
        Wysycenie: Konkretne, sie nadaje. Sporo CO2, tak powinno być w piwie bezalkoholowym. [5]
        Opakowanie: Piękna seledynowa etykieta, w tle włosy usta i ręka(ciekawe połączenie). [5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [2.35]

        Comment

        • Marcin_wc
          Senior
          • 09-2005
          • 2115

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Cherbata z cytryną. [2.5]
          Piana: Mizerna, trzeba z bardzo wysoka nalewać, żeby się pojawiła. [1.5]
          Zapach: Pachnie jak nieprzefermentowana, nachmielona i schłodzona brzeczka. [1.5]
          Smak: Słodkie paskudztwo, smak podobny do zapachu, ale jakby dosładzane i pewnie jeszcze natlenione, bo wyraźnie czuć miodowe nuty. [1]
          Wysycenie: Konkretne, sie nadaje. Sporo CO2, tak powinno być w piwie bezalkoholowym. [3]
          Opakowanie: Piękna seledynowa etykieta, w tle włosy usta i ręka(ciekawe połączenie). [3]
          Uwagi: Poszło do kanalizacji.

          Moja ocena: [1.5]
          Last edited by ART; 22-07-2006, 23:14. Powód: duplikat oceny

          Comment

          • Bombadil13
            • 05-2005
            • 2479

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
            Kolor: [4]->[2.5]
            Wysycenie: Konkretne, sie nadaje. Sporo CO2, tak powinno być w piwie bezalkoholowym. [5]->[3]
            Opakowanie: Piękna seledynowa etykieta, w tle włosy usta i ręka(ciekawe połączenie). [5]->[3]
            Marcinie, skąd aż takie zmiany? Czyżbyś spojrzał na piwo z innej perspektywy? Opis wskazuje raczej na pierwsze...
            Poszukuję

            Comment

            • Marcin_wc
              Senior
              • 09-2005
              • 2115

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
              Marcinie, skąd aż takie zmiany? Czyżbyś spojrzał na piwo z innej perspektywy? Opis wskazuje raczej na pierwsze...
              Nie wiem skąd, chciałem zmienić tylko ocenę za zapach, a widać, że wszystko poleciało.

              Comment

              • Bombadil13
                • 05-2005
                • 2479

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
                Nie wiem skąd, chciałem zmienić tylko ocenę za zapach, a widać, że wszystko poleciało.
                A to jaja Widocznie poszczególne oceny, już po zapisaniu, są kompatybilne
                Last edited by Bombadil13; 22-07-2006, 10:19.
                Poszukuję

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23782

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
                  Nie wiem skąd, chciałem zmienić tylko ocenę
                  po przecinku sam sobie odpowiedziałeś na pytanie zadane przed tymże pięknym znakiem interpunkcyjnym. ta cherbata pewnie zaszkodziła
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎