Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Crush ice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sklep-piwowar
    Senior
    • 10-2002
    • 559

    Łódzkie, Crush ice

    Piwo albo raczej napój piwny ,jak jest napisane na butelce ,pokazał się w Browarze Łódzkim .Moim zdaniem to piwko wzorowane jest na Cristal Ice z Broka ,choć smakiem mu do niego daleko.Alk 4,0 % ekstrakt 9,0 % ,a małymi literkami ma napis Lemon Ice.Kolor biały mętny(w składzie jest zmętniacz!!??)piana biała nietrwała ,smak to po prostu cytrynowa oranżada i gdyby nie ten posmak słodzików typu aspartam ,to byłby fajny napój cytrynowy na upały .Cena za 0,33 - 1,9 zł
    Attached Files
    Last edited by sklep-piwowar; 06-12-2003, 23:53.
  • Cocobango
    Senior
    • 04-2002
    • 818

    #2
    Piana gęsta, śnieżnobiała, drobna, nie trwała. Gaz ok. Zapach intensywnie cytrynowy. Barwa biało-słomkowa, mętna! Smak cytrynowo-cukierkowy, piwka ciężko się jest tu doszukać, nieco za słodkie. Nie najgorsze na gorące dni do ugaszenia pragnienia ale mnie nie powaliło.

    Moja ocena: [2.85]
    Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
    Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
    HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

    Comment

    • Pepek
      Senior
      • 04-2003
      • 1499

      #3
      Wczoraj w ramach remanetu mojej brzeskiej lodówki natknąłem się na ten napitek, który nabyłem z ciekawości jeszcze w upalnym lipcu podczas urlopu.
      Otworzyłem ten wynalazek o białawo-cytrynowo-mętnej barwie przypominajacej cytronety za komuny i przelałem do kufla. Piana znikła w kilka sekund. Zapach cytrynowy, sztuczny, chemiczny. Smak zdominowany przez chemiczne substancje słodzące i aromatyzujące (cytrynowe, wyczułem też jakiś posmak anyżowy) - jednym słowem obrzydlistwo. Piwa jasnego deklarowanego w składzie nie poczułem. Gazowanie mocne jak w oranżadzie. Najlepsza w tym wszystkim jest butelka, a konkretnie jej pojemność (330 ml), bo pół litra to bym nie dopił, a i po tej ilości męczyła mnie zgaga.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎