Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Kramer Mild

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pepek
    Senior
    • 04-2003
    • 1499

    Jabłonowo, Kramer Mild

    Nowy? produkt dedykowany sieci marketów EKO i w tymże w Brzegu zakupiony za złotówę bez grosza.
    Paremetry: ekstrakt - nie podano, ale na pewno "dziesiątka"; alkohol - do 5%
    Piwo to ma całkiem ładną, bursztynową barwę. Piana biała, średniopęcherzykowa, zanika bardzo szybko do niziuteńkiego kożuszka. Z początku przegazowane, na "szczęście" bąbelki szybko ulatują do przyzwoitego poziomu pod koniec spożycia. W smaku wyczuwalna dość przeciętna [mild = łagodna] goryczka z lekkim kwaśnym posmakiem. Zapach - okropny, zamiast woni chmielu, słodu - mdło-cuchnący . Opakowanie stanowi butelka euro ze skromnym, acz udanym wzorem etykiety. Kapsel firmowy browaru.
    Ech... Tylko "firmowa" normalka dla marketu. "Odpowiednia" jakość za "odpowiednią" cenę. Lepiej dołożyć trochę grosza i kupić coś innego.
  • Pepek
    Senior
    • 04-2003
    • 1499

    #2
    Opisane 10 dni temu, dziś ocenione.

    Moja ocena: [2.25]

    Comment

    • bury_wilk
      Senior
      • 01-2004
      • 2655

      #3
      Ciekawe, czy poprawili to piwo, czy miałem jakieś dziwne szczęście, ale moja puszka zawierałą wcale niezłą zawartość. Kolor złoty, ale nie za jasny, zupełnie przyzwoity. Gazu nie za dużo, ale drobne pęcherzyki idą w górę cały czas. Największe zaskoczenie, to piana. Wysoka, gęsta, biała, elegancko ubita, trzymała się dzielnie do samego końca prawie nie tracąc na objętości. Zapach intensywny, dosyć ciekawy. Dominuje w nim chmiel, ale czuć też coś jakby wyjęte prosto z pieca ciasto drożdżowe. W smaku dominuje goryczka, po za tym łyka się miękko, jakby było kremowe. Myślę, że może być bardzo dobre na ciepłe dni. Opakowanie, to prosta puszka, której daleko do oryginalności, choć graficznie jest w miarę przyzwoita i czytelna.

      Moja ocena: [3.675]
      Lubię kiedy się zieleni
      Lubię jak się piwo pieni...

      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        #4
        Rozumiem, że wypiłeś dwa piwa, ale po co oceniasz każde z osobna ?
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • bury_wilk
          Senior
          • 01-2004
          • 2655

          #5
          o...

          Lubię kiedy się zieleni
          Lubię jak się piwo pieni...

          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎