Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Północny, Gobin Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Północny, Gobin Mocne

    Piwo zakupione w puszce-jakiś czas temu Bresluer wspominał o istnieniu tego piwa. Wyprodukowano dla PGH.Teksty na konserwie mnie rozbrajają.Mocne piwo z parą,a podano zawartość alkoholu do 6.2% obj.Ekstraktu już nie byli łaskawi podać.Lub wyraźny akcent świeżości,a jest totalnie ciężkie.
    Zapach piwa typowy dla piw z tego browaru.Bardzo intensywny i odrzucający.Barwa bardzo ładna bursztynowa,gaz w normie,piana chwilowa.Bardzo ciężko się pije.Ledwo wypijalne,słodkie okrutnie.Po kilku łykach pije się jakby lżej,ale mimo wszystko


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    #2
    tak więc teraz Suwałki wzięły się za Gobina
    Ciekaw jestem czy nadal warzy go Hetman
    Moim zdaniem te oba browary mają kilka wspólnych cech np. charakterystyczny słodowy posmak
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Piecia napisał(a)
      tak więc teraz Suwałki wzięły się za Gobina
      Ciekaw jestem czy nadal warzy go Hetman
      Moim zdaniem te oba browary mają kilka wspólnych cech np. charakterystyczny słodowy posmak
      Był też na półce z BWM.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • bury_wilk
        Senior
        • 01-2004
        • 2655

        #4
        Hmmm, właściwie, to mam duży problem z tym arcydziełem sztuki browarniczej. Takie jakieś to dziwne, właściwie, trudno powiedzieć, czy dobre, czy nie.
        Kolor złoty, nieco przyjasny, zwłaszcza, że to ma być piwo mocne. Piana była i się zmyła... Taka nijaka, nijaka taka...
        Gaz pracuje bez przerwy, bąbelki niewielkie, ilość średnia.
        Smak... no właśnie... taki jakiś owocowy, ale trudny do wypowiedzenia. Za tą niby owocowatością idzie delikatna goryczka, trochę słodu i chmielu. W zapachu również dominuje nuta owocowa, ale jakaś taka nietypowa. Opakowanie przeciętnie przyzwoite, ale dalekie od doskonałości. Daje się zauważyć dzięki kolorystyce i właściwie nic więcej.

        Moja ocena: [3.2]
        Lubię kiedy się zieleni
        Lubię jak się piwo pieni...

        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: jak na mocne pzystało, ciemny bursztyn, klarowne [5]
          Piana: biała, gęsta, zwarta, drobna, długo sie utrzymuje [5]
          Zapach: mocny slodowy, z lekką domieszka alkoholu oraz chmielu [4.5]
          Smak: ładniej sie prezentuje niz smakuje ale i ogólnie moge napisać, że nie jest złe, trochę płytkawe ze względu na zbyt małą moim zdaniem ilość gazu, na języku wyczuwa sie naprawdę minimalnie goryczkę, niemam juzslodowego smaku, którego zapach się wybijał, na języku pozostaje lekka cierpkość [3.5]
          Wysycenie: trochę za mało [4]
          Opakowanie: całkiem niebrzydka ale standardowa puszka serii GOBIN dla PGH [4.5]
          Uwagi: Suwałki zawsze były browarem, który mi smakował, pierwszy raz piłem ich piwo na zamówienie i śmiało mogę stwierdzić, że jest jednym z najlepszych na tej półce, co nie znaczy, że mi smakuje bardzo, bez najmniejszych problemów zostanie wypite

          Moja ocena: [4.15]
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎