Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Braci Wieniawskich 5, Piwowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sklep-piwowar
    Senior
    • 10-2002
    • 559

    #31
    ppns napisał(a)
    Ladny sklepik , wystrój zmienił się niewiele od września , gdy podczas
    wizyty w Lublinie wreszcie tam dotarłem. Kupiłem kilka importowanych piw , za co miła właścicielka obdarowała mnie sporą ilością podstawek.
    Zdjęcie to jest z czerwca ,dlatego muszę zrobić nowe z konkretnym asortymentem aby było widać rozwój i zmiany w sklepie

    Comment

    • szostak
      Gość
      • 02-2002
      • 1176

      #32
      ppns napisał(a)
      Ladny sklepik , wystrój zmienił się niewiele od września , gdy podczas
      wizyty w Lublinie wreszcie tam dotarłem. Kupiłem kilka importowanych piw , za co miła właścicielka obdarowała mnie sporą ilością podstawek.
      To ja już wiem, dlaczego zostałem potraktowany jak (prawie) intruz. Kupowałem piwa krajowe

      Comment

      • behemoth
        Senior
        • 12-2001
        • 248

        #33
        sklep-piwowar napisał(a)
        Dołączam zdjęcie sklepu...
        Myślę, że niezłym pomysłem byłoby gdybyś na łamach tego tematu zamieszczał także informacje o: nowościach w sklepie, aktualnych promocjach itd.

        Pozdrawiam

        Comment

        • ppns
          Senior
          • 10-2002
          • 1737

          #34
          szostak napisał(a)
          To ja wiem, dlaczego zostałem potraktowany jak (prawie) intruz. Kupowałem piwa krajowe
          Ej , no chyba aż tak żle nie było. Ja kupowałem piwa głównie by powiększyć moją kolekcję. Długo wybierałem piwka , a w międzyczasie
          zapytałem czy nie sprowadzaja z Ukrainy kwasu chlebowego , pani powiedziała że niestety nie , bo nie maja namiarów na importera. Obiecałem,że im majlnę ten adres. Może dlatego dostałem podstawki,
          ( i nie tylko te leżące na ladzie , ale też specjalnie dla mnie przyniesiono
          je z zaplecza). Szostak , głowa do góry , najlepsza metoda postępowania z kobietami to odpowiedni "bajer"
          piwoppns@wp.pl

          Comment

          • sklep-piwowar
            Senior
            • 10-2002
            • 559

            #35
            behemoth napisał(a)


            Myślę, że niezłym pomysłem byłoby gdybyś na łamach tego tematu zamieszczał także informacje o: nowościach w sklepie, aktualnych promocjach itd.

            Pozdrawiam
            Ciekawe co Art na to? Czy takie wiadomości handlowe można umiszczać na forum ?

            Comment

            • szostak
              Gość
              • 02-2002
              • 1176

              #36
              ppns napisał(a)


              Ej , no chyba aż tak żle nie było. Ja kupowałem piwa głównie by powiększyć moją kolekcję. Długo wybierałem piwka , a w międzyczasie
              zapytałem czy nie sprowadzaja z Ukrainy kwasu chlebowego , pani powiedziała że niestety nie , bo nie maja namiarów na importera. Obiecałem,że im majlnę ten adres. Może dlatego dostałem podstawki,
              ( i nie tylko te leżące na ladzie , ale też specjalnie dla mnie przyniesiono
              je z zaplecza). Szostak , głowa do góry , najlepsza metoda postępowania z kobietami to odpowiedni "bajer"
              Z kobietami to ja postępować potrafię. Ale w moim przypadku był pan.

              Comment

              • Beermatt
                Gość
                • 10-2002
                • 192

                #37
                ART WYBACZ!!!!!!!!!!!( że nie na temat)

                cyt : Szostak , głowa do góry , najlepsza metoda postępowania z kobietami to odpowiedni "bajer"





                Należy się dla kolegi ppns Nagroda Super Macho
                W kategorii "Nie Ma Jak To Dobra Rada Szowinisty"
                oraz wyróżnienie w kategorii " Mężczyźna Nieocenionym Znawcą Kobiety"

                Comment

                • szostak
                  Gość
                  • 02-2002
                  • 1176

                  #38
                  Cóż, my, męskoszowinistyczne świnie musimy sobie pomagać

                  Comment

                  • behemoth
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 248

                    #39
                    sklep-piwowar napisał(a)


                    Ciekawe co Art na to? Czy takie wiadomości handlowe można umiszczać na forum ?
                    Wydaje mi się, że ten dział został stworzony właśnie po to, by zawierał takie informacje. Myślę, że strony prawnej nie ma żadnych przeciwskazań. No ale zapytajmy Arta!

                    Comment

                    • szostak
                      Gość
                      • 02-2002
                      • 1176

                      #40
                      Gdyby przeciwwskazania jednak były, to zostaje PW dla zainteresowanych (ja zainteresowany jestem).

                      Comment

                      • sklep-piwowar
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 559

                        #41
                        szostak napisał(a)

                        Ja trafiłem na pana, sprawiającego wrażenie śniętego. Wyszedłem z piwem, choc korciło mnie, by wyjść z niczym.
                        Przepraszam za mojego wspólnika ,widocznie za duże sporzycie złocistego trunku zaszkodziło mu w tym świątecznym okresie.

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 08-2001
                          • 3562

                          #42
                          behemoth napisał(a)


                          Wydaje mi się, że ten dział został stworzony właśnie po to, by zawierał takie informacje. Myślę, że strony prawnej nie ma żadnych przeciwskazań. No ale zapytajmy Arta!
                          To by była bardzo fajna sprawa gdyby Sklep-Piwowar informował w tym temacie o tym jakie nowe piwka się pojawiły oraz gadżety. Ten który chce kupić konkretne piwko może w tym temacie się spytać czy takowe dostanie albo czy będzie w najbliższej przyszłości.

                          Comment

                          • sklep-piwowar
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 559

                            #43
                            Nie jestem przygotowany ,ale wiem że jutro będzie Efez w pełnym asortymencie i obiecali do niego jakieś gadżety ,byc moze pokale.
                            W najbliższych dniach będzie Mythos i Sapporo puszka bo butelka już była i jeszcze jakieś nowe z Tajlandii ale nie znam nazwy.
                            Przydałby się aparat cyfrowy żeby najlepiej pokazać konkretne nowości

                            Comment

                            • ppns
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 1737

                              #44
                              Odp: ART WYBACZ!!!!!!!!!!!( że nie na temat)

                              Beermatt napisał(a)

                              Należy się dla kolegi ppns Nagroda Super Macho
                              W kategorii "Nie Ma Jak To Dobra Rada Szowinisty"
                              oraz wyróżnienie w kategorii " Mężczyźna Nieocenionym Znawcą Kobiety"
                              I znowu zostałem źle zrozumiany. Postuluję wobec tego w imieniu swoim i qlegi Szostaka utworzenie nowego ministerstwa w browarze : Ministerstwo d/s równego statusu mężczyzn. My płec brzydka też chcemy mieć równe prawa jak wy kobiety.

                              Beermatt , gratuluję ci refleksu !!!
                              piwoppns@wp.pl

                              Comment

                              • Beermatt
                                Gość
                                • 10-2002
                                • 192

                                #45
                                cyt Ministerstwo d/s równego statusu mężczyzn
                                Mężczyzna nigdy nie bedzie równy mężczyźnie chyba że ma to być Ministerstwo ds. Równego statusu kobiet i mężczyzn.

                                A za komplement dziekuję , choć trochę gubię sie w skomasowanym użyciu buziek....
                                Co tam refleks, liczy się wyczucie na aspekty szerzących sie uprzedzeń

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎