Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Herkules Mocny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    Namysłów, Herkules Mocny

    "Mityczne piwo pradawnych bohaterów" -taki oto teks jest na odwrocie etykiety.
    Dane:
    alk do 7 % wag 15 %
    Producent Browar Namysłów
    cena 1,85 + butelka

    Piwo to robione jest chyba na spirytusie, a spieniane jakimiś chemikaliami. Mocne, słodkawe i ogólnie bardzo niedobre. Raz piłem i nie będe tego powtarzał.
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Re: Herkules Mocny

    Originally posted by Piwofil
    ...Raz piłem i nie będe tego powtarzał.
    Ja też. Niedobre piwo, oj niedobre.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Kudłaty
      Senior
      • 09-2001
      • 1972

      #3
      Doskonałe dla szybkiego upicia się

      Comment

      • Piwofil
        Senior
        • 01-2002
        • 907

        #4
        Kudłaty napisal/a
        Doskonałe dla szybkiego upicia się
        Jak mam się już upić to wole coś równie mocnego (tatra mocna, magnum) a sto razy lepszego.
        www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          prawdziwemu Piwoszowi nie przystoi się szybko upijać (z własnego wyboru, nie predyspozycji cielesnej)
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Piwofil
            Senior
            • 01-2002
            • 907

            #6
            No cóż jeśli weźmie się fakt że z alkoholu wybieram tylko piwo (raz w roku pije szampana i whisky) a czasami mam ochote się upić ( ale nie za często ) to można wybrać coś lepszego niż Herkulesa.
            Picie tego piwa mija się z celem ( nizależnie jaki on by nie był ).
            www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

            Comment

            • Kudłaty
              Senior
              • 09-2001
              • 1972

              #7
              Ja sobie tylko żartowałem

              Comment

              • specjal88
                Gość
                • 03-2002
                • 6

                #8
                Niewiem , nie piłem, ale skoro mówicie że niedobre to już nie wypije. A z tym upijaniem to racja, piwo jest po to by się nim delektować, a nie upijać, do upijania służą mocniejsze alkochole, bynajmniej takie jest moje zdanie.

                Comment

                • Cezar
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 1349

                  #9
                  Re: Herkules Mocny

                  Piwofil napisał
                  ... Piwo to robione jest chyba na spirytusie, a spieniane jakimiś chemikaliami. Mocne, słodkawe i ogólnie bardzo niedobre. Raz piłem i nie będe tego powtarzał.
                  To ja w takim razie piłem chyba jakieś inne piwo, aczkolwiek opatrzone taką samą etykietą. Moje było bardzo smaczne, a woni alkoholu nie wyczuwałem (jestem na to wyczulony!). Daję mu mocną czwórkę!

                  Comment

                  • Piwofil
                    Senior
                    • 01-2002
                    • 907

                    #10
                    Re: Re: Herkules Mocny

                    Cezar napisal/a

                    To ja w takim razie piłem chyba jakieś inne piwo, aczkolwiek opatrzone taką samą etykietą. Moje było bardzo smaczne, a woni alkoholu nie wyczuwałem (jestem na to wyczulony!). Daję mu mocną czwórkę!
                    Skoro tak to może spróbuje jeszcze raz, ale nie sądze żeby udało mu się mnie zaskoczyć, może po prostu mamy inne gusta?
                    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                    Comment

                    • pjenknik
                      • 08-2001
                      • 3388

                      #11
                      Ja zakupiłem we Wrocławiu na Biskupinie, sprawdziłem świeżutkie. Bardzo mi smakowało, nie lubię piw mocnych, a tu nie wyczułem posmaku alkoholu. Zupełnie przyzwoite.
                      Z moich informacji wynika, że jest to Rycerskie Mocne, które w związku z problemami w zbycie zostało przerobione na cenówkę.
                      Jest jeszcze Prezydent Mocny i Senator, z tej serii.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • Piwofil
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 907

                        #12
                        pjenknik napisal/a

                        ...Jest jeszcze Prezydent Mocny i Senator, z tej serii.
                        Dokładnie z tej samej serii to jest tylko Hektor z zieloną etykietą,
                        a Prezydent, Premier i Senator są inną serią przejętą z Krotoszyna, a obecnie wszystko to jest robione w Namysłowie.
                        www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #13
                          Głowy w tej chwili nie dam, ale wydaje mi się, że do kompletu był jeszcze Marszałek.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • Piwofil
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 907

                            #14
                            adam16 napisal/a
                            Głowy w tej chwili nie dam, ale wydaje mi się, że do kompletu był jeszcze Marszałek.
                            Tak był, ale był to porter i obecnie nie jest już robiony (chyba).
                            www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                            Comment

                            • ryan
                              Junior
                              • 03-2001
                              • 10

                              #15
                              Marszałek

                              Marszałka już nie warzymy

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎