Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wrocław, piątek / sobota

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotry
    Oj tam, oj tam !
    • 08-2005
    • 761

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja wciąż zdrowy nie jestem, dziś znowu strasznie mnie męczy kaszel - leczę to grzanym porterem. O żadnych antybolach nawet nie chcę słyszeć - toż to trucizna przynosząca więcej szkody niż pożytku!
    a czosnek ??

    ja sie czosnkiem lecze a to jak naturalny antybiotyk

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      Czosnek to przysmak codzienny - wiosną, latem, jesienią i zimą.
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja wciąż zdrowy nie jestem, dziś znowu strasznie mnie męczy kaszel - leczę to grzanym porterem. O żadnych antybolach nawet nie chcę słyszeć - toż to trucizna przynosząca więcej szkody niż pożytku!
        Tak sobie możesz gadać, ja też nigdy antybiotyków nie brałam - ale raz, półtora roku temu nie doleczyłam zapalenia zatok i tak teraz się bujam z choróbskami, które bez antybiotyków NIE PRZECHODZĄ, bo się ciągle samoinfekuję wydzieliną z zatok Tym razem zamierzam to zwalczyć, choć ponoć z przewlekłego zapalenia zatok się już wasciwie nigdy naprawdę nie wychodzi

        W każdym razie smacznego - ja póki co nawet na piwo ochoty nie mam...
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • JAQBA
          Senior
          • 08-2006
          • 1351

          A ja trochę pomieszkam w domku, mimo pracującej soboty.
          Wasze zdrowie

          Comment

          • monne
            Senior
            • 02-2006
            • 914

            To ja dołączę do grona tych chorujących . Meczę się już dwa tygodnie, też uciekam od antybiotyków, bo podobno nie pomagają na "przewlekłą alergię na zimno"
            .



            Comment

            • jerzy
              piwoholik
              • 10-2001
              • 4705

              Monne trzymaj się - już idzie ocieplenie!
              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne Wyświetlenie odpowiedzi
                też uciekam od antybiotyków, bo podobno nie pomagają na "przewlekłą alergię na zimno"
                To zależy, na co jesteś chora, takie zapalenie zatok lub angina bez antybiotyków = powikłania, z którymi właśnie mam do czynienia

                Swoją drogą, ciekawie nam się ten imprezowy temat rozwija
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Basik
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1308

                  To ja dorzucę swoje 5 groszy Wczoraj dostałam dalszą porcję antybiotyku do łykania na 7 dni + na 5 dni antybiotyk w zastrzykach. Żeby nie było, że nie w temacie- w związku z powyższym- za tydzień znów nie będę mogła w Lamusie czy u Pepika.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                    w związku z powyższym- za tydzień znów nie będę mogła w Lamusie czy u Pepika.
                    Ja poczekam, co laryngolog orzeknie, mam nadzieję, że nie zakaz piwa i palenia na pół roku
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      U laryngologa jeszcze nie byłam, ale jutro na piwo i tak się nie wybiorę - oskrzela mi skrzeczą
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • JAQBA
                        Senior
                        • 08-2006
                        • 1351

                        A ja bym się piwa napiła. Amine, Lamus Kuźnia ???
                        Wybierajcie. Jakby co to 2 miejsca do spania pewnie u nas będą wolne

                        Comment

                        • Wiktoria
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 796

                          Ja oczywiście jestem za Armine lub Kuźnią (choć tam podobno też bywa głośno). Przede wszystkim najważniejsze, gdzie będą miejsca.

                          Comment

                          • ewwa53
                            Senior
                            • 01-2005
                            • 170

                            My się zorientujemy, na ile jutro będziemy jeszcze kaszlać
                            A wogóle jestem w ciężkim szoku po dwudniowym kursie ratownictwa wypadkowego i nagłowypadkowego. Dzisiaj m.in. nauczyli mnie obsługiwać defibrylator... Widział ktoś gdzieś na mieście defibrylator, tak, żeby go można było użyć, jak ktoś padnie??
                            Paranoja..
                            I w sumie warto by coś wypić na złagodzenie

                            Comment

                            • brloin
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 530

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ewwa53 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dzisiaj m.in. nauczyli mnie obsługiwać defibrylator...
                              ...
                              I w sumie warto by coś wypić na złagodzenie
                              ja sie dzis nauczylem obslugiwac wentylator, wibrator, sekator i eksykator, wiec tez musze zalagodzic bole podniowe. i to nawet czyms mocniejszym. na poczatek martini z pomaranczka chyba, ale potem to juz tylko absynt... bziubziu....
                              a jutro? kto wie co wypic przyjdzie i gdzie.....
                              brloin; od Szczecina do Wrocławia

                              Comment

                              • mjp
                                † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
                                • 02-2004
                                • 954

                                Wiadomo gdzie jest dzisiaj spotkanie? Bo chcielibyśmy wiedzieć gdzie ewentualnie nie dotrzemy...
                                Maciek
                                Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎