Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, Cooler Light

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Brok, Cooler Light

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Kolejne smakowe piwo z BROKA i oczywiście oceniam je jako piwo aromatyzowane a nie jako piwo ogólnie.
    Kolor jasnosłomkowy, bardzo dobrze nagazowne, aromat cytrynowy, dość mocny, piana niestety jak to w tego typu piwach najgorsza, znika po minucie, w smaku nie wyczuwam za bardzo tych 50% mniej kalorii, tylko cytrynowy smak z ledwie wyczuwlna słodowo-chmielową nutką, ogólnie w porównaniu z innymi "cytrusami" wypada moim zdaniem dość miernie, jest dla mnei zbyt pustawe, za to moja mama wypiła je z przyjemnością
    zielona butelka


    Moja ocena: [3.575]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • cielak
      Senior
      • 03-2004
      • 2890

      #3
      Kupiłem dla kapsla który to wysyłam jednemu z naszych forumowiczów, a wylać szkoda.
      Kolor- jasny, lura
      Co2- bardzo mi odpowiada, widać że coś się w kuflu dzieje
      Smak- wyrażnie cytrynowy, orzeżwiający, może ciut słodowy
      Piana=0, całkowity brak
      Zapach- nie czuć nic, może lekki słód,cytrynę
      Opakowanie- nie mam zdania, ot takie sobie
      Podsumowując smakowało, choć piwa smakowe są dla mnie "piwną profanacją". Bardzo orzeźwiające wyraźnie cytrynowe choć może za wodniste. Polecam na upały.

      Moja ocena: [3.25]
      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        Widziałem to wczoraj w sklepie w Goświnowicach. Ortodoksyjnie unikam takich płynów, a w tym przypadku jeszcze etykieta zniechęciła mnie całkowicie.

        Ale nie byłbym sobą, gdybym nie sprawdził, co to jest. W tym celu zdjąłem sobie butelkę z wysokiej półki. Sprzedawczyni bardzo się zdziwiła (wyraz twarzy pt. tu nie czytelnia).

        Comment

        • Howard
          Junior
          • 03-2004
          • 24

          #5
          kupiłem wypilem się przeraziłem to raczej napój niż piwo wolałbym już Lemonsa z Belgii (w taki upał jak dziś) z lodówy

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            #6
            Etykieta dużo bardziej pasuje do napoju gazowanego niż do piwa. No ale czy Cooler Light nie jest właśnie napojem gazowanym?
            Kolor strasznie jaśniutki, taka rozwodniona cytrynka, ale to też akurat pasuje.
            Piana nie za wysoka i szybko znika bez śladu.
            Zapach głównie cytrynowy, ale czuć w nim zaskakująco mocną nutkę chmielową.
            Nagazowanie dobre.
            Smakuje ten trunek tak, jakby rozwodnić dwukrotnie piwo i dodać do niego soku cytrynowego. W sumie skład (m.in. piwo jasne, woda, kwas cytrynowy, esencja cytrynowa) potwierdza tę teorię. Nie znaczy to wcale, że Cooler Light jest zły - nie ejst, jednak ciężko traktować go jako piwo, nawet aromatyzowane. To po prostu napój cytrynowo-piwny o niewielkiej ilości alkoholu, dobzre orzeźwiający. Co dziwne, w smaku prawie nie czuć zapowiadanego na kontrze aspartamu.

            Moja ocena: [3.4]

            Comment

            • piotrsh
              Senior
              • 07-2003
              • 435

              #7
              Miałem okazje wypić zgadzam się z ocenami, które mówią, że trudno go traktować jak piwo dobry napój orzeźwiający, choć produkowany na bazie piwa.
              Pawełek 11.12.2006 godz. 14.51

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎