Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belgia, 1410

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    Belgia, 1410

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Piwo robione dla Leader Price, kupione w Geant za 1,85.
    Puszka strasznie prosta, zahacza o tandetę. Browar mógłby się bardziej postarać, bo w końcu robi piwa dyskontowe które są pakowane o niebo lepiej.
    Kolor to klasyczne pilsowe złotko.
    Piana wysoka, trwała, gęsta, pozostaje ładny kożuszek do końca.
    Zapach słodowy.
    Gaz dobry.
    Smak wyraźnie słodowy, z bardzo słabiutką goryczką. Żadnych nieprzyjemnych posmaków, bardzo dobrze orzeźwia. Jak na markę dyskontową zaskakująco dobre. Może jest ciut wodniste, ale przecież ekstrakt niezbyt wysoki. Ogólnie jest o wiele lepsze niż możnaby się spodziewać po wyglądzie

    Moja ocena: [3.725]

    Comment

    • madziar
      Member
      • 09-2004
      • 37

      #3
      Twilight_Alehouse napisał(a)

      Puszka strasznie prosta, zahacza o tandetę. Browar mógłby się bardziej postarać, bo w końcu robi piwa dyskontowe które są pakowane o niebo lepiej.


      Moja ocena: [3.725] [/B]
      Z tego, co wiem, to szaty graficzne produktów tzw. private labels projektowane są na zlecenie właścicieli sieci - stąd np. wszystkie produkty LPrice są w jednakowym (ohydnym) guście.

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        madziar napisał(a)
        Z tego, co wiem, to szaty graficzne produktów tzw. private labels projektowane są na zlecenie właścicieli sieci - stąd np. wszystkie produkty LPrice są w jednakowym (ohydnym) guście.
        To możliwe, bo w końcu Belgia dba o szatę graficzną własnych marek. Czepiam się jednak, ponieważ bardzo podoba mi się puszka Vera Cruz, też robionego przez Belgię dla L Price.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          barwa - słomkowa, klarowne
          piana - piateczka, rewelacja, mocna, zwarta, drobna, długo sie utrzymuje
          zapach - słodowo-kukurydziany (już wiem że czasem zapach "szmatek" to nie brud tylko grys kukurydziany, delikatny, słao wyczuwalny
          gaz - zdecydowanie za mało
          smak - wyczuwalny słód i wspomniany grys, delikatne w smaku, w miarę dobrze wchodzi
          opakowanie - tandetna puszka, nie podoba mi się

          Ogólnie mozna spróbowac byle nie za często

          Moja ocena: [3.25]
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎