Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zwettl, Zwettler Dunkles

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    Zwettl, Zwettler Dunkles

    Prod. Privatbrauerei Zwettl. Zawartość alkoholu 3,4%vol, butelka 0,5 l, nabyta w Wiedniu.

    Pianka nie za imponująca, gaz w normie. Zapach przyjemny-słodkawy. W smaku także dominuje słodycz, jednak mniej wyraźna niż w Hubertusie, połączona z lekko przypalonym karmelowym akcentem, dodającym nieco goryczki. Ogólnie fajne piwko na mocną 4.
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Piwo wygląda tak:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • piwo
      Senior
      • 08-2001
      • 810

      #3
      Tak zgadzam się - głównie słodycz... nie przypadło mi do gustu.
      3+

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Aktualna fotka:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9731

          #5
          Piwo rubinowe klarowne, piana białokremowa, dość drobna, średniowysoka, ale trwała.
          Pachnie w zasadzie wyłącznie delikatnym, palonym słodem. W smaku karmel, delikatny ślad słodu palonego.
          Nagazowanie średnie. Nie pamiętam, czy "moje" piwo wygląda tak, jak na ostatniej fotce, kojarzę jedynie, że ma dość prostą klasyczną etę i kapsel browaru.
          W sumie to miły do picia, lekki karmelowy ciemniak, polecam

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎