Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Euro Shopper Piwo Jasne Pełne (dla Ahold)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Sulimar, Euro Shopper Piwo Jasne Pełne (dla Ahold)

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Piwo robione dla sieci Ahold, a więc dla hipermarketów Albert i Hipernova, w ramach taniej marki "Euro Shopper".
    Przyznam, że etykieta przeraża. na szczęscie tylko tym, ze jest to piwo marki piwo, bo sama w sobie jie jest aż taka straszna. Do tego wielki plus za prześliczny kształt butelki (niestety nie potrafię określić jej typu). (2,5)
    Kolor pilsowy. (4)
    Piana średniej wielkości, ale siada w oczach. (2,5)
    Zpach słabiutki, słodowo-ścierowaty. (2,5)
    Gaz... Sam nie wiem jak go oceniać, to to piwo bąbelkuje jak Coca-Cola Mi osobiście to jednak nie przeszkadza, nie lubię tylko jak gazu jest za mało, więc ocena wysoka. (4,5)
    Smak lepszy niż się spodziewałem, ale bez rewelacji. Czuć lekką goryczkę i nutkę słodową, ale całość jest zbyt wodnista. Mimo to piwo to jest duzo lepsze niż sporo piw posiadających nazwy... (3)

    Moja ocena: [2.875]

    Comment

    • thrashcan
      Senior
      • 10-2005
      • 126

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Kolor bardzo jasnego złota, dla mnie trochę za jasny. [3]
      Piana: Biała, średnia, szybko zanika. [2.5]
      Zapach: Poza leciutkim zapachem chmielowym, właściwie nic więcej nie czuję. [3.5]
      Smak: Smak mocno średni, dominuje goryczka z jakimś bliżej nieokreślonym posmakiem, który jednak nie jest odrzucający. Sprawia wrażenie lekko rozwodnionego. 3 dlatego, bo spodziewałem się syfu na maxa, a tu miłe zaskoczenie, piwo daje się wypić. [3]
      Wysycenie: Słabitukie... [2.5]
      Opakowanie: Opakowanie tragiczne, ale czego tu się spodziewać po piwie, które jest robione dla sieci supermarketów. Brązowa(!) butelka 0,5l, etykiety tandetne, kapsel czarny. [2]
      Uwagi: Raczej nie wypiję drugiego takiego, ale nie spodziewałem się, że dokończę to piwo. Miłe zaskoczenie. Kupione w supermarkecie Albert za 1,19.

      Moja ocena: [3.05]

      Comment

      • Jimmy_jb
        • 11-2005
        • 911

        #4
        A mi Kiper smakował. Może nie jest to piwo bardzo dobre ale moim zdaniem co najmniej niezłe. W kategorii "jasne tanie" jedno z lepszych.
        Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: mocny, złocisty, jak na piwo stołowe kolor jest milym zaskoczeniem, jednak co do klarowności mam obiekcje [4.5]
          Piana: prawie nie istnieje, drube pęcherze przy nalewaniu, po chwili nic nie było [1.5]
          Zapach: starego tekturowego pudełka leżącego gdzieś w browarnianym magazynie, ale nie jest odpychający [2]
          Smak: ostre, szczypiącego, jak dla mnie woda wymieszana z piwem do której dodano gazu z naboju do autosyfonu, pod kiniec łyka na tylnej częsci języka wyczuwam niewielka gorzkawość podobna do smaku rozgryzionej pestki [1.5]
          Wysycenie: zdecydowanie za duże [1.5]
          Opakowanie: brązowa bitelka 0,5l, kapsel "Sulimaru" etykieta standardowa dla Euro Shopper [3.5]
          Uwagi: O jeden raz za dużo, więcej po nie, nie sięgnę

          Moja ocena: [1.925]
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎