Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aston Manor, Druids Celtic Cider

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • BuR
    Senior
    • 01-2003
    • 104

    Aston Manor, Druids Celtic Cider

    Dostałem od kolegi owe irlandzkie piwko. Smakowało mi niemalże jak szampan, ale producent (ASTON MANOR BREWERY) mówi, że piwo jest jabłkowe. Ogólnie Druids przypominał mi polskiego Redd's-a, ale wydawał się smaczniejszy. Piana podobna, barwa nieco ciemniejsza, wpadająca w czerwień. Zawartość alkoholu 6%, ekstraktu nie podano. Piłem niestety z puszki. Dołączam zdjęcie:
    Attached Files
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    To ani szampan, ani Redd's, ani nawet piwo. Po prostu cydr (ang. cider), czyli przefemermentowany alkoholowy napój z jabłek. Pyszny zresztą, o ile unika się Strongbowa...

    Comment

    • BuR
      Senior
      • 01-2003
      • 104

      #3
      Sam nie wiem - pierwszy raz miałem do czynienia z takim wynalazkiem

      Comment

      • Pinio74
        Senior
        • 10-2003
        • 3881

        #4
        O cydrze była mowa na forum TUTAJ
        BIRRARE HUMANUM EST

        Comment

        • grzech
          Senior
          • 04-2001
          • 4592

          #5
          Dobrze jest poczytać sobie etykietę, czy puszkę i nie zaśmiecać tematów podobnymi cudami. A tak dodatkowo - Aston Manor Brewery nie znajduje się w Irlandii.

          Comment

          • zAjkA
            Senior
            • 12-2004
            • 1089

            #6
            Przyznam się że byłem bardzo napalony na ten trunek wysłuchując codziennych komplementów na jego temat, podczas rozmów na gg z jednym z moich najlepszych ziomków obecnie osiedlonych w Irlandii. Przyszło co do czego przyjaciel pówróciwszy do ojczyzny na wakacje przywiózł mi puchę a tu kompletna klapa. Ni to wino ni to szampan. Raczej coś pomiędzy. Zupełnie nie na moje gusta.
            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎