Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox
    pracę kończę o 17. czy można prosić uprzejmą duszę o SMSa z adresem knajpy ? podejdę na browarka
    no i nie podszedł
    a tak przy okazji... 10 marca będzie w Krakowie zlot winiarzy krakowskich, wybiera się ktoś poza mną z forumowiczów?

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
      no i nie podszedł
      a tak przy okazji... 10 marca będzie w Krakowie zlot winiarzy krakowskich, wybiera się ktoś poza mną z forumowiczów?
      Jeśli się wykuruję (powinienem) to ja chętnie. Praca mi nie koliduje z terminem.
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        Ja w tym czasie będę na giełdzie w Gdańsku

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • moonjava
          Senior
          • 11-2006
          • 109

          Jeśli ktoś ma czas, to jutro (9.03) odbędzie sie spotkanie przedzlotowe II Marcowego Krakowskiego Zlotu Winiarzy; o godzinie 20:00, w Espresso.

          Browar.biz ma być w sile jednej osoby a wino.org - trzech; przy czym przypuszczam, że pod wpływem Smoczej głowy lokal opuszczą już 3 nowe osoby zainteresowane warzeniem.


          arek

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19165

            Czekam z niecierpliwością. Jak ktoś ma ochotę się przyłączyć nie wzbraniam!

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              Ja bym wpadł ale będę właśnie w pociągu do Gdańska

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • Titus_Fox
                Senior
                • 10-2005
                • 400

                a ja siedzę w domu, bo siora z rozwaloną nogą z nart wróciła...:/

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19165

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                  ... 10 marca będzie w Krakowie zlot winiarzy krakowskich, wybiera się ktoś poza mną z forumowiczów?
                  Powinno być II Krakowski Zlot Winiarzy
                  Było ekstra, poza moim było tylko jedno piwo domowe oraz beczułka Smoczej Głowy - to tak z akcentów piwnych.

                  Tutaj
                  krótka relacja fotograficzna. Wprawne oko wypatrzy kilka znajomych twarzy
                  ech... brakuje mi takich imprez, ale piwnych.
                  Jakby kto miał czas i ochotę to dziś w Espresso spotkanie pozlotowe po 18.

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    Ja bym się pisał na jakieś spotkanie świętopatrykowe. Tyle że napiłbym się lane go stouta Ma ktoś ochotę na Murphysa w Starym Porcie lub zna lepsze miejsce ?

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19165

                      Ciasno będzie i na stojaka, a kiedy to? dziś grafik na cały tydzień ustalam, a z moonjavą będę się jeszcze widział na piwie w tym tygodniu.
                      Last edited by e-prezes; 12-03-2007, 09:50.

                      Comment

                      • MarcinKa
                        Senior
                        • 02-2005
                        • 2729

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                        Ja bym się pisał na jakieś spotkanie świętopatrykowe. Tyle że napiłbym się lane go stouta Ma ktoś ochotę na Murphysa w Starym Porcie lub zna lepsze miejsce ?
                        Ja się piszę . Z tego co pamiętam w większości imprez Patrykowych są rezerwacje. W Starym Porcie nie było, ale to chyba najpopularniejsze teraz miejsce o takich klimatach i tłok tam jest niesamowity (2 lata temu byłem na Patryku). Moja propozycja jest taka żeby sobie zarezerwować miejsce gdzieś gdzie jest Irlandzkie piwo (Murphys, Guinnes, Killkeny) i gdzie świętują. Będzie sobota, tłumy i rezerwacja może być potrzebna. Oprócz Starego Portu irlandzkie piwo leją (i Patryka obchodzą) w Bull Pubie, Pod Papugami - Irish Pub, Irish Arms, Shakesbeer, Podium (w zeszłym roku brakowało mi tu folku irlandzkiego). Jeśli wchodzi to w grę to mogę jutro rozglądnąć się za rezerwacją (zrobić ją w którymś z tych miejsc). Dla mnie ważne jest Irlandzkie piwo (+jako ciekawostka zielone), muzyka i Pub.

                        Ps. W sobotę pracuję, ale na 90% jakoś się zamienię.
                        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19165

                          ja w Starym Porcie byłem, jest ekstra jak jeszcze grają, ale rzeczywiście ciasno nawet w zwykły dzień, a co dopiero w takie święto. popytaj Marcin, wiesz czego szukamy. licz, że może nas być ciut więcej niż zwykle.

                          Comment

                          • MarcinKa
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 2729

                            Bull Pub - Guinnes 14, John Bull (Anglia)13, zielone piwo, jakieś promocje, rezerwacji nie robią, bo zawsze jest pełno
                            Pod Papugami - Guinnes, Killkeny 14, reszta jak wyżej
                            Podium - Murphy's - 9, coś ma być, ale jeszcze niewiadomo co
                            Irosh Arms - Guinnes, Killkeny 14, reszta jak w Bullu
                            W Starym Porcie nie byłem, ale pewnie Murphy's ok. 9, bez rezerwacji i jakieś promocje.

                            Trochę mnie to 14zł z Guinnesa czy Killkeny zaskoczyło. Miałem się nadzieję właśnie ich napić, bo 2 ostatnie Patryki spędzałem przy Murphysie
                            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 2729

                              Bull Pub - Guinnes 14, John Bull (Anglia)13, zielone piwo, jakieś promocje, rezerwacji nie robią, bo zawsze jest pełno
                              Pod Papugami - Guinnes, Killkeny 14, reszta jak wyżej
                              Podium - Murphy's - 9, coś ma być, ale jeszcze niewiadomo co
                              Irosh Arms - Guinnes, Killkeny 14, reszta jak w Bullu
                              W Starym Porcie nie byłem, ale pewnie Murphy's ok. 9, bez rezerwacji i jakieś promocje.
                              Shakesbeer - już nieistnieje , w jego miejsce jest jakaś Cafe Klimat czy cuś z napojem prawie jak piwo

                              Trochę mnie to 14zł z Guinnesa czy Killkeny zaskoczyło. Miałem się nadzieję właśnie ich napić, bo 2 ostatnie Patryki spędzałem przy Murphysie i nie jestem do niego przekonany. Piszcie co myślicie. Ja mniemo wszystko stawiam na Guinnesa i Killkeny no i jakieś zielone żeby się nie spłukać zabardzo. Proponuję Irish Arms.
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              • Shlangbaum
                                Senior
                                • 03-2005
                                • 5828

                                A ja cholera muszę wyjechać z Krakowa w piątek o 14:00 i wracam dopiero w poniedziałek koło 13:00

                                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎