Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox
    ani ja nie myślę, żeby się nabombić w południe. ...
    a ty dalej swoje... dobra, nieważne! niestety na najbliższych imprezach też będę mógł być przed 13 lub po 21, więc na mnie w najbliższym półroczu nie liczcie.

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
      a ty dalej swoje... dobra, nieważne! niestety na najbliższych imprezach też będę mógł być przed 13 lub po 21, więc na mnie w najbliższym półroczu nie liczcie.
      Ten wtorek nie pasuje mi za bardzo, ale będę. Tylko napisz gdzie i kiedy?
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        Wstępnie umówmy się na 13 we wtorek w Non Iron (we wtorki zwykle była promocyjna cena piwa). Ok 10 rano będę wiedział czy nie później niż o 13. Ja w każdym bądź razie wezmę swoje nowe piwko.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          Będziemy ze skandalem na miejscu ok 14, bo wyniknęło niezależne od nas opóźnienie.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Tych co nie było przegapili mojego koźlaka To do następnego...

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              hehe, minie za niedługo miesiąc od ostatniego postu. co to wszyscy powyjeżdżali? nie ma chętnych na spotkania ?

              Comment

              • smrtan
                Senior
                • 03-2002
                • 229

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                hehe, minie za niedługo miesiąc od ostatniego postu. co to wszyscy powyjeżdżali? nie ma chętnych na spotkania ?

                Niektórzy powyjeżdżali - na stałe
                Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

                W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

                Mój browar domowy
                Etykiety moich piw domowych

                Comment

                • MarcinKa
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 2729

                  No i co ze spotkaniem? Jak jest koto chętny niech pisze kiedy mu pasuje (u mnie tylko jutro odpada).
                  To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    19 maja od 17 w odnowionym Szynku (o 5 metrów od starego miejsca) miło mi będzie gościć przyjaciół i znajomych na moich 35-tych urodzinach. Prezenty niewymagane, ale piwa nigdy dość Będą dwa minikegi mojego... no i Smocza Głowa. Zapraszam!
                    A, impreza jest zamknięta, więc przy wejściu informować, że na imprezę Tomasza.
                    Last edited by e-prezes; 17-05-2007, 08:26.

                    Comment

                    • Titus_Fox
                      Senior
                      • 10-2005
                      • 400

                      - Ja jestem znajomym Tomasza
                      - a ja mam paszport Polsatu

                      hehe Do zobaczyska zatem :>

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Jeśli ktoś może tylko na chwilę to też zapraszam. Nikogo na siłę nie będę trzymał. Oficjalne otwarcie Szynku nastąpi pewnie później, ale MY zainaugurujemy jego działalność jako pierwsi. Będzie zrobione pamiątkowe zdjęcie, które umieścimy w należnym mu miejscu.

                        Comment

                        • Titus_Fox
                          Senior
                          • 10-2005
                          • 400

                          muszę tu jeszcze chatę osprzątać i dopiero po 17 będę wyjeżdżał od siebie. Czym tam dotrzeć ?

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            Od nas bezpośrednio to raczej ciężko. Ja ostatnio jechałem 172 do ronda Polsad i stamtąd bodaj 184 lub 128 na Dietla.

                            Comment

                            • szyszka
                              Member
                              • 05-2007
                              • 53

                              witam Krakusów ja niestety niedługo opuszczam Kraków, bo rok akademicki się kończy, ale któregoś dnia może się dołączę do jakiegoś spotkania, jak nie w tym, to w następnym. chyba, że w wakacje przyjadę, bo daleko w sumie nie mam.

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19167

                                Szynk można nieoficjalnie nawiedzić, ale ja w tym tygodniu nie dam rady - praca.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎