Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Relakspol, Fest Her Berg jasne pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cielak
    Senior
    • 03-2004
    • 2890

    Relakspol, Fest Her Berg jasne pełne

    Jest to jakiś chyba nowy produkt z Relakspola bo do tej pory go nie spotkałem. But. euro cena 1,45 bez kaucji. alk.do 5,5% i blg. do 10,1%
    kolor- ładny, bursztyn, ciemny jak na pils
    piana- duża, gęsta, drobno ziarnista, szybko znika, ale pozostawia plamki i pierścień do końca picia.
    CO2- słabe, nie widać i ledwo czuć. Dla mnie za mało.
    zapach- słodowy, czuć coś lekko palonego(?)
    smak- chmielowy z miłą, lekką goryczką dającą po chwili od łyknięcia znak w postaci szczypnięcia w język. Dobre.
    opakowanie- but. euro, kapsel goły zielona z jakimś herbem, strasznie tandetna, krawatka zielona z tym że herbem co na etykiecie. Na kontrze ciekawy napis: "Korona Trójczyce. Pozdrowienia z życzeniami wielkich sukcesów od: Browar Relakspol..(adres browaru). Ciekawe o co chodzi? Jakiś klub piłkarski?

    Ogólnie mi smakowało. Myślę że 4 się należy.
    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!
  • cielak
    Senior
    • 03-2004
    • 2890

    #2
    Odp: Relakspol, Fest Her Berg jasne pełne

    [QUOTE]cielak napisał(a)
    ...Na kontrze ciekawy napis: "Korona Trójczyce. Pozdrowienia z życzeniami wielkich sukcesów od: Browar Relakspol..(adres browaru). Ciekawe o co chodzi? Jakiś klub piłkarski?

    No i chodzi o A klasowy zespół piłkarski z okolic Przemyśla.
    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Kolor pilsowy. Ładny nawet. [4]
      Piana: Piana dośc wysoka, średnioziarnista. nawet łądnie się trzyma [4]
      Zapach: Zapach nie za mocny, słodowy, z lekką, bardzo miłą nutką chmielową. [4]
      Smak: Po wczoraj próbowanej mocnej wersji bałem się trochę tego piwa. Niesłusznie, bo to całkiem poprawny pilsik.Lekka słodowość, odpwoiednia goryczka, wszystko w sam raz jak na "dziesiątkę". [4]
      Wysycenie: Nasycenie odpowiednie. [4.5]
      Opakowanie: Etykieta o takim samym wzorze co w wersji mocnej. Ratuje ją trochę lepsza kolorystyka.
      Dośc fatalnym błędem ejst jednak nazywanie tego piwa "jasnym pełnym" (10,1 % ekstraktu)... Za ten feler minus. [1.5]
      Uwagi: Ostatnie piwo z Relakspola z paczki od Cielaka. Dzięki!

      Moja ocena: [3.9]

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #4
        Widocznie poprawiono jakość tego "specjału" bo kiedy piłem to piwo jakieś pół roku temu to powalił mnie kwaśno-stęchły smak wykręcający wręcz usta.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎