Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Miodowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sloniatko
    Senior
    • 02-2004
    • 1014

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep
    Sam byłem zdziwiony tą ceną ,ale mam fakturę prosto z Ciechanowa.Może kupiłeś z kończącym się terminem ?
    Być może ale obok w sklepie jest po 3.46, więc też znacznie taniej.
    Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #62
      A nie wydaje wam się prawdopodobne, że browar daje różne ceny różnym klientom. To chyba oczywiste, że sieć, która kupuje 3 palety tego piwa dostanie lepszą cenę niż sklep który kupuje 3 transportery. Chociaż 4,5zł za polskie piwo to dużo, myślę, że te 4 zł są pewną barierą, której przekraczanie może się źle skończyć.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • supersklep
        PiwBiz
        • 01-2005
        • 982

        #63
        Dziwna sprawa z tą ceną sam się dziwiłem ale bedąć u zródła nie myślałem że kupię drożej niż z hurtowni będącej pośrednikiem
        Last edited by supersklep; 02-03-2005, 23:15.


        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #64
          Kiedyś, kiedy jeszcze warzono Piasta we Wrocławiu miały miejsce takie numery, że to piwo można było kupić o wiele taniej z hurtowni np. z Pomorza niż z browaru. No i jeździło sobie piwko po Polsce, bo mniejsze hurtownie z Dolnego Śląska taniej kupowały wrocławskie piwo z hurtowni z z drugiego krańca Polski niż z browaru.
          Teraz zresztą takie sytuacje też mają miejsce w handlu artykułami FMCG, nie wiem jak z piwem.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • kalifat
            Senior
            • 10-2004
            • 1168

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sloniatko
            Oj to strasznie drogo, ja kupowałem je z 2.99
            A gdzie Ty masz takie ceny , bo koło mnie to prawie złotówka drożej
            bla bla bla

            Comment

            • supersklep
              PiwBiz
              • 01-2005
              • 982

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
              Kiedyś, kiedy jeszcze warzono Piasta we Wrocławiu miały miejsce takie numery, że to piwo można było kupić o wiele taniej z hurtowni np. z Pomorza niż z browaru. No i jeździło sobie piwko po Polsce, bo mniejsze hurtownie z Dolnego Śląska taniej kupowały wrocławskie piwo z hurtowni z z drugiego krańca Polski niż z browaru.
              Teraz zresztą takie sytuacje też mają miejsce w handlu artykułami FMCG, nie wiem jak z piwem.

              Podaj mi nr telefonu do jakiejś hurtowni która sprzedaje miodowe tam u ciebie ,to zadzwonię tam a pózniej do Ciechanowa


              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                #67
                Ależ ja nie znam żadnej hurtowni, która na Dolnym Śląsku dystrybuowałaby Ciechanów. Przykład z Piastem był po to, żeby unaocznić, ze są w handlu sytuacje, o których się ekonomistom nie śniło
                Last edited by kopyr; 03-03-2005, 09:26.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • Pinio74
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 3881

                  #68
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Jasno złoty, ze względu na mętność wygląda jak niefiltrowane piwo pszeniczne, prezentuje się ładnie [4]
                  Piana: Biała, średniopęcherzykowata, jeżeli chodzi o trwałość to słabo, zaczyna opadać po około 2-3 minutach, po około 5 praktycznie nie ma po niej śladu [3]
                  Zapach: Bardzo ładny, miodowo-kwiatowy [4.5]
                  Smak: Smak jest świetny, nuty miodowe oczywiście przeważają, ale nie są mdłe, piwo nie jest wcale zbyt słodkie, delikatna goryczka przyjemnie róznoważy całościowy odbiór, pije się bardzo przyjemnie [5]
                  Wysycenie: Obecność bąbelków jest w dolnej części normy, odrobinę większe wysycenie by nie zaszkodziło [4]
                  Opakowanie: Opakowanie ładne, etykieta czytelne, poza tym od razu wskazuje na to czego można spodziewać się po zawartości, brakuje mi kapsla dedykowanego temu konkretnemu piwu. [4]
                  Uwagi: W końcu udało mi się spróbować, przyjechało do mnie z Warszawy, jest inne i dobre, dla mnie murowany kandydat na podium w plebiscycie 2005, chociaż myślę, że forumowicze już w tym roku je bardzo docenią. Duże brawa dla Browaru Ciechanów.

                  Moja ocena: [4.475]
                  Last edited by Pinio74; 14-03-2005, 08:34.
                  BIRRARE HUMANUM EST

                  Comment

                  • zAjkA
                    Senior
                    • 12-2004
                    • 1089

                    #69
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Jasny,matowy.Wygląda jak herbata z miodem i cytryną. [4]
                    Piana: Utrzymuje sie ok 3 min.Dobra gęsta sztywna piana. [4]
                    Zapach: Idealny wręcz zapach miodu gryczanego.Przynajmniej dla mnie. [5]
                    Smak: Smak super.Również smakuje mi miodem gryczanym.Czułem sie tak jakbym pił miód z delikatną zawartością alkoholu.Smak jest wyraźnie zaznaczony.Czuć w nim naturalny pszczeli miód. [5]
                    Wysycenie: Trochę poniżej normy co mi bardzo odpowiada. [5]
                    Opakowanie: Butelka z zółtą etykieta która spawia iż piwo wyróznia sie pośród innych na półce. [5]
                    Uwagi: Gratuluje Browarowi Ciechanów pomysłu na takie piwo!!!Może nie jest to piwo które można pić na codzień ale jeśli ktoś od czasu do czasu potrzebuje nowych doznań to SERDECZNIE POLECAM.

                    Moja ocena: [4.85]
                    Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                    Comment

                    • nikita_banita
                      Senior
                      • 06-2003
                      • 1363

                      #70
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Jasno słomkowy, nieprzejrzysty, pszeniczny. [4.5]
                      Piana: Oj, dużo tej piany! Szybko "rośnie" przy nalewaniu. Pęcherzyki są gruboziarniste, piana w kolorze białym. [4]
                      Zapach: Bardzo intensywny, najwyraźniej przebija się zapach miodu, ale czuję również minimalnie kwaskawość. [4]
                      Smak: Smakuje jak piwo jasne z dodatkiem miodu Odznacz się delikatną goryczką, jest mniej treściwe od miodu pitnego, ale skojarzenie smakowe idzie wyraźnie w kierunku tego trunku. [4]
                      Wysycenie: Mój egzemplarz chyba ma go nieco za dużo. Pięknie mi się po nim wydobywa odgłos wewnątrz brzuchowy. [3.5]
                      Opakowanie: Kolor etykiety w tonacjach kolorów miodowych, a plaster w tle centralnej części etykiety bardzo ładnie komponuje całość. [5]
                      Uwagi: Gdy podważałem kapsel piwo to wystrzeliło i zaczęło uciekać z butelki. Miałem również problemy z nalaniem piwa do szklanki O wiele bardziej smakuje ciepłe niż schłodzone. Osobiście nie jestem zwolennikiem takich piwnych hybryd, ale Miodowe smakowało mi i pewnie jeszcze po nie sięgnę. Spróbuję też zrobić z niego grzańca.

                      Moja ocena: [4.05]

                      Comment

                      • cielak
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 2890

                        #71
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: jasny, nie klarowny, podobny do pszenicznych. Jednak dla mnie ciut za jasny [4]
                        Piana: była lecz szybko znikła do postaci plamek [3.5]
                        Zapach: na pewno miodowy, kwiatowy. Bardzo odmienny, a za razem miły. [5]
                        Smak: pyszne. Miły miodowy posmak, nie za słodki, z lekką piwną goryczką. Super! [5]
                        Wysycenie: dla mnie idealne. [5]
                        Opakowanie: co mi się najbardziej w opakowaniu podoba to etykieta. Kolorystycznie miodowa, dobrana idealnie do zawartości butelki i równie fajna jak i piwko. [5]
                        Uwagi: Super!! Tylko 4,60zł to chyba dużo, ale opłacało się i na pewno będzie powtórka.

                        Moja ocena: [4.8]
                        zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #72
                          że tak dopytam się: "Trochę poniżej normy co mi bardzo odpowiada - 5" - ciekawi mnie jaka może być norma nagazowania w piwach zaprawianych miodem?
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • supersklep
                            PiwBiz
                            • 01-2005
                            • 982

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak
                            Uwagi: Super!! Tylko 4,60zł to chyba dużo, ale opłacało się i na pewno będzie powtórka.

                            ]][/FONT]

                            Na początku dostałem mylną info o cenie miodowego (w Browarze Ciechan) ale teraz wiem że można spokojnie zejść poniżej ceny 4,00 zł


                            Comment

                            • cielak
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 2890

                              #74
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                              że tak dopytam się: "Trochę poniżej normy co mi bardzo odpowiada - 5" - ciekawi mnie jaka może być norma nagazowania w piwach zaprawianych miodem?

                              Rozumiem Art że do Ziajka pijesz.

                              Dodam jeszcze że z etykiety wyczytałem alk. do 6,2%.
                              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak
                                Rozumiem Art że do Ziajka pijesz.

                                Dodam jeszcze że z etykiety wyczytałem alk. do 6,2%.
                                jak sobie przełączysz wyświetlanie dyskusji na tryb nieliniowy, to może wydać się całkiem jasne dane o alc. uzupełnione - dzięki
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎