Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Buddy's Orange

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Jabłonowo, Buddy's Orange

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jak mirinda lekko zmętniała [1]
    Piana: całkowity jej brak [1]
    Zapach: pomarańczowo-cierpko-chemiczny [1]
    Smak: jak na oranżadkę może być ale nie jako piwo, smak pomarańczowy, lekko goryczkowaty lecz ta goryczkowatość trochę piecze w podniebienie, typowo chemiczna nie chmielowa [1]
    Wysycenie: w sumie może być, czemu nie [4]
    Opakowanie: buteleczka ładna, zgrabna, motyw bezpośrednio na szkle, przezroczysta, kapsel jabłonowski [3.5]
    Uwagi: Piwo jasne aromatyzowane, wysokoodfermentowane, pasteryzowane, alk 7,2%, pasteryzowane, sładniki dodatkowe: skoncentrowany sok owocowy, stabilizator, guma arabska, E-950, E-951, wit C, zawiera fenyloalaninę.

    Naprawdę sam nie wiem jak mam to "piwo" oceniać, jako samo piwo nie, jako piwo aromatyzowane, raczej też nie gdyż wszytskie inne z tego gatunku zawierają wyczuwalną piwna nutkę, tu nic, jako napój alkohowly lekki też nie (a tak najlepiej by było tylko, że już nie na browarze).
    Postanowiłem ocenić jako piwo aromatyzowane tylko, że tego piwnego smaku nie wyczułem w najmniejszym procencie

    Moja ocena: [1.275]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      no i jeszcze ledwie widoczny skan butelki (przepraszam za jakość)
      Attached Files
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎