Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Namysłów, Premium

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    #2
    Miałem okazję pić to piwo dwa dni temu. Cena 2.09 zł, wszystkie piwa z tego browaru tyle kosztują oprócz kozackich. Duże wrażenie zrobiła na mnie piana, była gruba i w miarę długo się utrzymywała. Jeżeli chodzi o smak to żadna rewelacja. Ale wypić można bez żadnych grymasów, a nawet z pewną satysfakcją. Na nadchodzące upalne dni na pewno będzie się świetnie nadawało, ale nie tylko na takie.

    Comment

    • Piotras
      Senior
      • 08-2003
      • 307

      #3
      Piłem na inauguracji sezonu grillowego więc niestety z butelki, O pianie i zapachu nie moge za wiele powiedzięć, ale smak przypadł mi do gustu. Jest delikatna goryczka(troche za delikatna)ale przewaga słodowego smaku,lekko słodkawy posmak, lekko nasycone,Smakowało mi ale chyba N-Full był troche lepszy.Butelka i etykieta bardzo mi się podoba- robi profesjonalne wrażenie, gratulacje dla grafików.(zakupione w "Chmielnym")

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasny bursztyn. [4.5]
        Piana: Biała, średnio gęsta, utrzymuje się do połowy picia po czym niestety zanika. [3]
        Zapach: Delikatny, słabo wyczuwalny, słodowo-chmielowy, przyjemny. [3.5]
        Smak: W smaku delikatne słodowo-chmielowe z wyczuwalną intensywną goryczką. [3.5]
        Wysycenie: Jak dla mnie zdecydowanie za małe. Drobne, ruchliwe bąbelki jednak nie gryzą odpowiednio w język. [3]
        Opakowanie: Ogólnie podobają mi się opakowania Namysłowa. To jest bardzo estetycznie zaprojektowane, bez zbędnych fajerwerków, stonowane. [4]
        Uwagi: Piwo warte ponownego spróbowania i jeśli nie będzie nic lepszego (a na to się nie zanosi bo jest to pierwsze nie koncernowe piwo dostępne w bliskiej odległości od miejsca mojego zamieszkania) to z pewnością po nie jeszcze kilkakrotnie sięgnę.

        Moja ocena: [3.5]
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • Czapayew
          Senior
          • 10-2002
          • 1966

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: lekko wpadający w bursztyn [4]
          Piana: bardzo słaba i nietrwała [3]
          Zapach: wyraźna słodowo-jęczmienna nuta znana z piw niemieckich [4]
          Smak: delikatna goryczka, pod koniec piwo staje się kwaskawe [4]
          Wysycenie: dolna średniej [3.5]
          Opakowanie: ciekawa etykieta... a kto będzie flaszki skupował? [3.5]
          Uwagi: Kolejny zakup w zawierciańskim INTERMARCHE. Ciekawe piwko, smakowało niczego sobie. Kapselek do kolekcji.

          Moja ocena: [3.85]
          "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

          www.zamkoszlaki.com
          www.piwnekapsle.net

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: kolor klarownej jasnej pszenicy [4.5]
            Piana: biała,drobna, obfita,dośćszybko opada, pozostawia mizerne slady na szkle [3.5]
            Zapach: przypomina mi zapach z leżakowni, słodkawy [4]
            Smak: wyczuwalna mocna chmielowa goryczka wyrazistsza szczególnie na końcu jezyka,doskonale zaspokaja pragnienie,pozostawia przyjemne wrażenie na podniebieniu w postaci miłej goryczki,pełne w smaku [4.5]
            Wysycenie: bez zarzutu [5]
            Opakowanie: ładna zielona puszka, podana zaw.ekstr. [5]
            Uwagi: miłe zaskoczenie tym bardziej że piwo puszkowe, zakupione w Kubusiu

            Moja ocena: [4.275]
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • maki
              Senior
              • 07-2003
              • 186

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Złoty nie za jasny [4.5]
              Piana: Grubo i srednioziarnista, po nalaniu i ok 2 min opadła pozostawiając delikatyny kożuszek [3]
              Zapach: czuć chmiel i trochę słabiej słód [4]
              Smak: fajna goryczka [4.5]
              Wysycenie: wzrokowo i organoleptycznie poprawna [4]
              Opakowanie: Butelka z wytłoczonym logo browaru i co najważniejsze zwrotna, bardzo ładna etykieta zawiera wszystkie informacje i ładny kapsel [5]
              Uwagi: Bardzo fajne piwo, jedyny manakament to piana ale za opakowanie to mozna dać więcej niż 5

              Moja ocena: [4.175]

              Comment

              • nek
                Member
                • 03-2006
                • 43

                #8
                Jestem smakoszem tego piwka jest naprawde dobre,w tej cenie jest jednym z najlepszych piw które piłem.Polecam!!!!!!!!

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23792

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nek
                  Jestem smakoszem tego piwka jest naprawde dobre...
                  byłoby miło, gdybyś jeszcze sypnął jakimiś konkretnymi argumentami na poparcie swej teorii
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    #10
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: złoty, klasyczny pilsowy [4.5]
                    Piana: śnieżno biała, dość obfita po nalaniu, niestyety bąble szybko pękają, piana delikatnie osadza się na ściankach, pozostaje do końca niewielkiej grubośco dywanik [4]
                    Zapach: przyjemny słodowo- chmielowy,przeważa zapach słodu, ale chmieljest zdecydowanie wyczuwalny [4.5]
                    Smak: przeważa chmielowa goryczka, która długo pozostaje w ustach, wyczuwalne nutki alkoholowe [4.5]
                    Wysycenie: w szklance prezentuje się średnio, bo bąbelki niewielkie i unoszą się leniwie, ale w ustach zdecydoawnie lepiej, odpowiednio szczypie w język [4.5]
                    Opakowanie: bardzo eleganckie, wyważone w formie i treści, kontra posiada wszystkie wymagane dane [5]
                    Uwagi: piwo otrzymane od kol. maki
                    bardzo przyjemne piwko i chętnie bedę do niego powracał, szczególnie w upalne dni

                    Moja ocena: [4.475]
                    Poszukuję

                    Comment

                    • nek
                      Member
                      • 03-2006
                      • 43

                      #11
                      Prosze,piwko koloru bursztynowego dobre nasycenie,w smaku lleko goryczkowe.Polecam

                      Comment

                      • tad2x
                        Member
                        • 06-2005
                        • 72

                        #12
                        Bardzo dobre piwo, lekkie, orzezwiajace. Z wywazonym smakiem. Jednakze na moim egzemplarzu podany ekstrakt wynosi 12,0% wag. a alk. 5,7% obj. Zakupione w wiejskim przydroznym sklepie w pewnej wsi pod Namyslowem. Cena calkiem korzystna jak za tak dobre piwo bo 2,00 zł lecz pani za ladą policzyła 1,00 zł kaucji za butelkę ;/

                        Comment

                        • Jaroslav
                          Senior
                          • 10-2005
                          • 967

                          #13
                          Piwo nie ma o wiele więcej do zaoferowania,
                          niż piwa koncernowe. Prócz dominującej
                          goryczki, trudno doszukiwać się w smaku
                          jakiejkolwiek głębi. Nie jest to piwo złe, ale
                          po prostu nie warte powtórzenia. Brawa za
                          szatę graficzną. Kupione w Groolszu.

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            #14
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Ładny pilsowy. [4]
                            Piana: Dość wysoka, gruboziarnista. Stosunkowo trwała. [4]
                            Zapach: Niezbyt mocny, słodowo-chmielowy, bez nuty zielonobutelkowej. [3.5]
                            Smak: Zgrabne połaczenie słodowości z chmielowością, bardzo orzeźwiające. Lekka goryczka, lekka wytrawnosć. Pierwsze piwo z Namysłowa, które mi autentycznie smakuje! [4]
                            Wysycenie: Bardzo dobre. [4.5]
                            Opakowanie: Czytelne, stosunkowo gustowne, wszystkie informacje podane. Do tego ładny kapselek. [4.5]
                            Uwagi:

                            Moja ocena: [3.875]

                            Comment

                            • holekggg
                              Junior
                              • 04-2006
                              • 6

                              #15
                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Złocisty , bardzo ładny [5]
                              Piana: Na początku sztywna potem niestety opada ale nie znika całkowicie [4.5]
                              Zapach: Przyjemny chmielowo słodowy [5]
                              Smak: Poprostu pyszne [5]
                              Wysycenie: w sam raz [5]
                              Opakowanie: Opakowanie nie ma co ukrywac najładniejsze na rynku Butelka z wytłoczeniem logo browaru etykieta w kształcie tarczy ładny elegancki kapsel Ogólnie Namysłow najładniej opakowuje swoje sztandarowe piwa na rynku [5]
                              Uwagi: Gorąco polecam piwo z Namysłowa nie tylko Premium Jest to zdecydowanie jedno z lepszych piw na rynku Polskim które moze smialo konkurowac z takimi markami jak Zywiec Tyskie czy Warka i tylko chyba brak reklamy w TV sprawia ze nie jest ona tak znane i lubiane jak wyżej wymienione

                              Moja ocena: [4.95]
                              ---------------
                              Ocena usunieta z rankingu.
                              Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu. Tu m.in. brak próby opisu smaku
                              Art, Admin

                              ---------------

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎