Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Leżajsk, Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Misiekk
    Senior
    • 05-2001
    • 913

    Leżajsk, Mocne

    Piwo jasne pełne o zawartości alkoholu
    do 7,8% obj.
    i ekstraktu 15,1 wag.
    Wersja butelkowa "Master".
    Browar Leżajsk

    Jak dla mnie to nic szczególnego. Lekko słodki smak ale nie tak wyraźny jak w Warce. Smakowało mi ale nie sądzę bym pił je regularnie.
    Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)
  • talrasha
    Senior
    • 11-2001
    • 685

    #2
    Mam podobne odczucia jak Ty, smakowało mi, ale często pić nie będę. Napiłem się go zupełnie przypadkowo, ponieważ nie było niczego innego - kiedyś lubiłem piwa z Leżajska i piłem ich sporo.
    Nie mam mu nic do zarzucenia, ale czegoś mu brakuje.
    Piłem puszkowe. Kiedyś na pewno powtórzę. Oceniam na 3+.
    Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

    Comment

    • Viktor
      Senior
      • 04-2002
      • 617

      #3
      Ładny jasnobursztynowy kolor, piana nieregralna, szybko znika, gazowanie średnie, znaczna goryczka, zbyt intensywny posmak alkoholowy.

      Moja ocena: [3.575]

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3307

        #4
        Z racji że u nas nie widziałem to zakupiłem puszkę (sic!) na stacji benzynowej w okolicach browarów królewskich podczas drogi od Ironów do Żą:

        Piany brak,kolor ładny ciemny powiedziałbym bursztynowy,smak za słodki i czuć w nim moc piwa

        nie smakowało mi to piwo za bardzo ale jestem skłonny dać 3=

        PS. za ponad 3 zł więcej napewno nie kupię
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • wiciu_w
          Member
          • 10-2001
          • 60

          #5
          nic się nie znacie to piwo jest najlepsze w swojej klasie, nie ma lepszego piwa wsrod piw mocnych jak wlasnie lezajsk. piwo zdobywalo wiele nagrod i medali na festiwalach piw, polecam max ocena.pyszotka. na jakiej podstawie oceniacie piane, czytaliscie normy, gdzie tam czujecie jakis smak slodki, zapach alkoholowy jest dopuszczalny w tego rodzaju piwach, a gdzie czuc moc tego piwa, w zyciu, takiej harmoni szukac jak igly w stogu siana.wiadomo to piwo nie jest tak slodkie jak warka bo i tak ma byc kto by chcial pic slodka warke fuj.

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            #6
            Wiciu, akurat w tym gronie argument, że piwo zdobyło jakieś tam nagrody lub że jest zgodne z normą jest niezbyt przekonujący. Forumowicze mają takie paskudne charaktery, że nie uznają żadnych autorytetów, często wątpią w moc sprawczą medali i norm. Bardziej cenią sobie wzajemne opinie.
            A ton Twojej wypowiedzi świadczy o porywczym usposobieniu. Zachowaj to na inne okoliczności. My tutaj z reguły się szanujemy i lubimy.

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              #7
              Kabaret

              Ten pan bądź chłopczyk chciał po prostu nam przekazać że nie wiemy co pijemy a nasze kubki smakowe są jakieś uszkodzone. Ludzie no nie róbcie przykrości wicowi i nie wystawiajcie ocen ani nie piszcie komentarzy jak się nie znacie. Proponuję żeby wywalić cały dział piwo konkretnie bo nasze oceny są beznadziejnie niepoprawne i niewłaściwe. W końcu zjawił się nowy formułowicz który jest bardzo obiektywny a jego kubki smakowe są tak doskonałe że my przy nim możemy się schować a Celt niech mianuje wicia nowym premierem

              Comment

              • urban
                Member
                • 10-2002
                • 77

                #8
                oj wiciu, wiciu...
                ja dałem 2,60
                Faktycznie piany brak, całkiem przyjemne w smaku (choć w piwach mocnych nie gustuję...), na mój niuch tez bardzo dobre, pije się go bardz dobrze, całkiem fajurski aromacik i pomimo woltażu nie pognębia...hehe

                Comment

                • urban
                  Member
                  • 10-2002
                  • 77

                  #9
                  barwa burszynu, barzo ładna; choć CO 2 w miarę, piana była przez chwilę i nzikła, choć nie gustuję w mocnych piwach smak i zapach ok

                  Moja ocena: [4.775]
                  ---------------
                  Ocena usunieta z rankingu.
                  Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                  Art, Admin

                  ---------------

                  Comment

                  • And69
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 1487

                    #10
                    wiciu_w napisał(a)
                    nic się nie znacie to piwo jest najlepsze w swojej klasie, nie ma lepszego piwa wsrod piw mocnych jak wlasnie lezajsk. piwo zdobywalo wiele nagrod i medali na festiwalach piw, polecam max ocena.pyszotka. na jakiej podstawie oceniacie piane, czytaliscie normy, gdzie tam czujecie jakis smak slodki, zapach alkoholowy jest dopuszczalny w tego rodzaju piwach, a gdzie czuc moc tego piwa, w zyciu, takiej harmoni szukac jak igly w stogu siana.wiadomo to piwo nie jest tak slodkie jak warka bo i tak ma byc kto by chcial pic slodka warke fuj.
                    Najgorzej jak przez kogoś przemawia patriotyzm lokalny lub miejsce pracy . .

                    Comment

                    • wiciu_w
                      Member
                      • 10-2001
                      • 60

                      #11
                      Tak się składa ze jestem z łodzi, patriotyzm nijaki, nie pracuje tez w browarze chodz moze nie bawem kto wie, ale to inny temat dyskusji. TO ze sie znam na ocenianiu to tez inna rzecz bylem profesjonalnie przeszkolony, trenuje tez czesto. mam kwalifikacje bylem degustatorem na festiwalu piw polskich w lodzi, mam obcykane tez metody badan bo sie tego uczylem na uczelni. To jest forum to podalem swoja opinie na temat piwa, a teraz ta dyskusja zmienia sie w ocenianie mojej osoby (nie najeżdżajcie na mnie oki,)

                      Comment

                      • ppns
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 1737

                        #12
                        wiciu_w napisał(a)

                        nic się nie znacie to piwo jest najlepsze w swojej klasie, nie ma lepszego piwa wsrod piw mocnych jak wlasnie lezajsk, takiej harmoni szukac jak igly w stogu siana.wiadomo to piwo nie jest tak slodkie jak warka bo i tak ma byc kto by chcial pic slodka warke fuj.
                        wiciu_w napisał(a)
                        [..] TO ze sie znam na ocenianiu to tez inna rzecz bylem profesjonalnie przeszkolony, trenuje tez czesto.

                        Mam kwalifikacje bylem degustatorem na festiwalu piw polskich w lodzi, mam obcykane tez metody badan bo sie tego uczylem na uczelni.
                        Oj Wiciu_w , Wiciu_w , taka kaskada samochwalstwa , ze och !
                        Za Twoje dalsze owocne forumowanie
                        piwoppns@wp.pl

                        Comment

                        • And69
                          Senior
                          • 06-2002
                          • 1487

                          #13
                          Człowieku i ty się jeszcze pytasz czemu się ciebie czepiamy . Jeśli w pierwszym zdaniu jakie piszesz na tym forum rzucasz innym w twarz że się nie znają . Jak można dyskutować zresztą o czymś takim jak smak . Tobie może to piwo smakuje ale innym nie musi .


                          p.s. zdecyduj się z jakiej miejscowaości jesteś bo w różnych miejscach podajesz różne lokalizacje

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23793

                            #14
                            myślę że wystarczy odbiegania od tematu.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • grzech
                              Senior
                              • 04-2001
                              • 4592

                              #15
                              Właśnie !
                              Nabyłem ono w Rzeszowie. Kolor ładny, okreliłbym go jako ciemnozłocisty. Piana niestety mało trwała, została w formie pierścienia. Nasycenie CO2 w normie. Zapach przyjemny, ostry, chmielowy. Smak zas to jest to co lubie w piwach mocnych - trochę słodowej słodyczy, trochę chmielowego aromatu z umiarkowana goryczką. Bardzo dobre piwo.

                              Moja ocena: [4.075]

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎