Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania: ANKIETA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    Kraków - propozycje spotkania: ANKIETA

    pytanie dt. terminu i chęci przybycia dla forumowiczów krakowskich i z okolic, oraz rezydentów.
    odpowiedni post znajduje się tutaj.
    15
    piątek
    60,00%
    9
    sobota
    13,33%
    2
    nie tym razem
    26,67%
    4
    nie integruje się z forumowiczami
    0,00%
    0

    The poll is expired.

  • bahtol
    słomiany zapał
    • 10-2002
    • 331

    #2
    Powinieneś dorzucić opcje piątek i sobota. Mnie właściwie obojętne ale zaznaczyłem piątek.
    =bahtol=

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Czy zawsze spotykacie się w DN lub CK? A może by tak gdzieś bliżej Bronowic lub Azorów

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • ergie
        Senior
        • 05-2004
        • 1041

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
        Czy zawsze spotykacie się w DN lub CK? A może by tak gdzieś bliżej Bronowic lub Azorów
        DN powoli, ale skutecznie staje się przystanią grupy krakowskiej
        Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
        ------------------------------------------------------------------
        Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ergie
          DN powoli, ale skutecznie staje się przystanią grupy krakowskiej
          okej, ale dla mnie to kawał drogi z Bronowic na Kazimierz na rowerze, o powrotach nie wspominając

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • otvirak
            Senior
            • 04-2005
            • 766

            #6
            Dzięki za zaproszenie. Dla mnie najlepszy jest piatek (po 21 i niestety nie ten najblizszy).
            niepoprawny czechofil


            Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
            WISŁA MISTRZ!

            Comment

            • cielak
              Senior
              • 03-2004
              • 2890

              #7
              A ja oczywiście znowu nawalę. W piątek po południu ma m wyjazd słuzbowy i do niedzieli jestem poza Krakowem.
              Piątek wieczorem to jednak najlepszy czas, dla mnie, na spotkania "integracyjne".
              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

              Comment

              • maleństwo
                Senior
                • 10-2003
                • 847

                #8
                Ja chwilowo odpadam na spotkania. Póki Dominiczka jest malutka postanowiłam poświęcić się Jej cała. Jak trochę podrośnie, to będę mieć więcej luzu.
                Ale dziękuję za pamięć o mnie. Będę z Wami duchem.

                Comment

                • bahtol
                  słomiany zapał
                  • 10-2002
                  • 331

                  #9
                  E-prezesie chyba nam się srobiło lekkie zamieszanie.
                  Otóż w tym tygodniu spotykamy się w sobotę w DN o 18.00.
                  Niniejsza ankietaq ma mieć funkcję bardziej długofalową, żeby kolektyw mógł sprecyzować dalsze cele swoich działań.
                  =bahtol=

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19166

                    #10
                    jak wspominałem bahtolowi jest knajpka koło placu po Gigancie, gdzie mają relakspola, ale ty go nie pijesz
                    jest jeszcze knajpka w ogródkach działkowych tuż przy torach przed pętlą na Krowodrzy Górce, ale jeszcze tam nie byłem, a w tej koło pętli nie ma nic ciekawego. wypatrzyłem również ze trzy na Żabińcu, ale jedyna sensowna w tych okolicach to ta na rogu Opolskiej i Mackiewicza "u Krystiana" z lanym namysłowem.
                    kwestia lokalizacji jest otwarta i może się zmieniać, ale jakoś zwykle najlepiej jest nam w DN

                    Comment

                    • ergie
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 1041

                      #11
                      Tym bardziej że personel został już przeszkolony i odróżnia ciemne pszeniczne o jasnego pszenicznego
                      Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                      ------------------------------------------------------------------
                      Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                      Comment

                      • Shlangbaum
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 5828

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                        jak wspominałem bahtolowi jest knajpka koło placu po Gigancie, gdzie mają relakspola, ale ty go nie pijesz
                        ale jedyna sensowna w tych okolicach to ta na rogu Opolskiej i Mackiewicza "u Krystiana" z lanym namysłowem.
                        kwestia lokalizacji jest otwarta i może się zmieniać
                        Dokonałem manipulacji w Twoim tekście i zgadzam się na powyższe miejsca, bo mam z tamtąd na rowerze do 15 minut beszczelnie będę sie domagał spotkań blisko mojego domu

                        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                        Comment

                        • bahtol
                          słomiany zapał
                          • 10-2002
                          • 331

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                          Dokonałem manipulacji w Twoim tekście i zgadzam się na powyższe miejsca, bo mam z tamtąd na rowerze do 15 minut beszczelnie będę sie domagał spotkań blisko mojego domu
                          Dla mnie znowu te rejony to kicha. Po I znam większość tamtejszych knajp i nie zachwycają, po II tramwajem jadę tam 25 min. Osobiście dużo bardziej wolę coś bliżej centrum. Zresztą z DN masz tramwaj nr 8 do Bronowic, więc nie widzę problemu, poza tym jest to jedyne miejsce gdzie można napić się pszenicznego.

                          E-prezesie - knajpa przy torach (chyba ul. Kluczborska) - U Bruce,a/Rancho, nie wiem w sumie jak się teraz nazywa. Jakiś czas temu był lany Leżajsk, Żywiec i coś jeszcze z masówki. Wszystkie wymienione knajpy polecam wyłącznie w godzinach dziennych, a w godzinach wieczornych nie polecam wizyt bez kogoś "miejscowego" bo nastroje trochę blokowo-osiedlowe.
                          =bahtol=

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bahtol
                            Zresztą z DN masz tramwaj nr 8 do Bronowic, więc nie widzę problemu, poza tym jest to jedyne miejsce gdzie można napić się pszenicznego.
                            Problem w tym, że poruszam się rowerem i mi daleko trochę z Kazimierza. A z Bronowic do domu mam piechotą jeszcze 20 minut...masakra tak wieczorem po piwku

                            Ale swoja drogą to byliście może w tym autopubie SamiSwoi przy Galerii Kazimierz? Przy każdym stoliku osobna pompka z piwem (niestety niedoŻywiec) i lejesz sobie sam, a opłata wyświetla sie na monitorze pod sufitem, strasznie mi się spodobało ...ale pewnie mi po trzech razach przejdzie

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19166

                              #15
                              no cóż trochę nie na temat te dywagacje, ale...

                              wpadłem tam do niej obadać w parę dni po otwarciu - jeszcze nie było - parasolów (Żywca) na zewnątrz, myśląc, iż znajdę tam coś ciekawego. wystrój OK, ale to piwo

                              niestety musimy się spotkać w sobotę gdzie indziej gdyż w sobotę jest rezerwacja na cały lokal (wesele) i mimo nalegań nie udało mi się uzyskać choćby stolika w ogródku. szczegóły wkrótce!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎