Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Północny, Super Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23790

    Północny, Super Mocne

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: mocno bursztynowy, klarowne [5]
    Piana: biała, drobna, gęsta, zwarta, osadza się małymi krzaczkami na szkle [3.5]
    Zapach: słodowy ale jest tłem dla dziwnego dla mnie zapachu,którego nie potrafię określić ale pamiętając inne piwa suwalskie dość miłego,ten zapach kojarzy sięmi się, bądź chyba najlepiej będzie jak określę go słodowo-nieznano-tajemniczy [4]
    Smak: pełne wsmaku,słód wymieszany z chmielowym aromatem i tym charakterystycznym suwalskim posmakiem u którego wyczuwa się inny gorzki posmak niż w innych piwach [4]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: ładna etykieta utrzymana w czerwonej tonacji,czarny kapsel [4.5]
    Uwagi: kolejne dobre mocne piwo ze swoim charakterem, otrzymane od beerdoctora za co dziękuję, alk 7%,ekstr 14,1%

    Moja ocena: [4.075]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • woosaa
      Senior
      • 07-2005
      • 1548

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: bardzo ładny bursztyn,klarowny [4.5]
      Piana: niezbyt obfita,biała,w miarę się długo trzyma [4]
      Zapach: pachnie bardzo owocowo,tak świeżo,poza tym ciężko wyczuć zapach chmielu [3.5]
      Smak: trochę za mało goryczki,słodu w sam raz,smakuje jak piwo z sokiem,jest nawet mocne ale nie super. [3.5]
      Wysycenie: w kuflu bardzo drobne pęcherzyki ,w ustach prawie nie wyczuwalne [3]
      Opakowanie: proste z dużą ilością czerwieni,jest kontra z zaw.ekstraktu i firmowy kapsel [3]
      Uwagi: Wątpię,że kiedykolwiek jeszcze raz je spróbuję.SZKODA.PZDR

      Moja ocena: [3.55]
      mb WOS

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎