Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Chojrak jasne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Namysłów, Chojrak jasne

    Ekstrakt 9%,alkohol 4,2%.
    Piana nieduża,nietrwała.Barwa złocista.
    Smak rześki,kwaskowy z subtelnymi owocowymi akcentami i niewielką,wyczuwalną goryczką,która staje się dość silna po przełknięciu i osadza się na języku.Początkowo wydaje się harmonijne i nawet niezłe ale z każdym łykiem traci,bo czuć jakiś dysonans.
    Do tego głupawa nazwa rodem z "Cartoon Network" gdzie chodzi serial "Chojrak-tchórzliwy pies"
  • radoxxx
    Junior
    • 06-2005
    • 13

    #2
    oj niedobre (a fe)
    http://radoxxx.ovh.org/

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemna słomka [3]
      Piana: Z początku obfita,posyczała i pożegnałem się z jej widokiem [2]
      Zapach: Nie wiem sam,taki jakby zwietrzałego piwa,które stało ze dwa dni w szkle.W sumie praktycznie nic nie czuć. [1.5]
      Smak: Smakuje jakby do wody dorzucić szyszkę chmielu i czuć minimalną kwaskowatość,do tego jest okrutnie wodniste,podobne w smaku jak bezalkoholowy Bosman-jedyny plus gasi pragnienie. [2.5]
      Wysycenie: Jakieś drobne pęcherzyki pojawiły się,ale sekundowo. [1.5]
      Opakowanie: Kretyńska nazwa,etykieta ,kontra i krawatka taka sobie,goły kapsel .Plus za podanie ekstraktu [3]
      Uwagi: To piwo jest kompletnym nieporozumieniem.Szkoda,gdyż w/g mnie browar Namysłów nie warzył byle czego...

      Moja ocena: [2.1]


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • nikita_banita
        Senior
        • 06-2003
        • 1363

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasny, słomkowy, ale ta słomkowatość graniczy z kolorem cytrynowo żółtym i to mi się nie podoba. [3]
        Piana: Pęcherzyki piany raczej duże, ale po nalaniu do szkła piana natychmiast zredukowała się do ok. 10% pierwotnej objętości i po kilku chwilach można było wysyłać za nią list gończy. [2]
        Zapach: Przy pierwszym wąchnięciu (jeszcze przed pierwszym łykiem) delikatnie mnie odrzuciło, a drugi raz nie odważyłem się tego zrobić ponieważ chciałem spróbować tego piwa. [2]
        Smak: Niemal żadnych charakterystycznych akcentów smakowych. Taka lejwoda. Wydaje się w smaku nieco przykurzone. [2.5]
        Wysycenie: Słabiuteńkie, niemal nieistniejące. zdecydowany minus. [2]
        Opakowanie: Plus za szkło,minus za kapsel; szata graficzna etykiety to porażka (że o nazwie nie wspomnę). Moim zdaniem oprawa graficzna zrobiona jest na "odwal się". [3]
        Uwagi: Jest to produkt, który browar kieruje do najmniej zamożnego konsumenta piwa. Jego cena mówi o jakości, a szata graficzna zdaje się mówić: "widziały gały co brały". Nie pokuszę się o kolejną butelkę Chojraka.

        Moja ocena: [2.3]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎