Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Bohun mocny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Staropolski, Bohun mocny

    Alkohol 7,8%,butelka 0,5l
    Piana dość gęsta ale nieduża i opada w oczach.Barwa ciemnobursztynowa.
    W smaku słodko-gorzkie i spirytusowe.Dużo gorsze niż częstochowskie.Szkoda zachodu.
  • kudlatymisiek
    Junior
    • 09-2004
    • 3

    #2
    porzednio z ekstraktu 14 robiono podobno 7,8 % alc z kukurydzy i po głebokim odfermentowaniu i było dobre a miało nie 7,8 tylko 6 i to w porywach a teraz ma parametry bo wiem i jest za dobre dla cz-wy. spróbuj jeszcze raz teraz jest napewno inne

    Comment

    • zAjkA
      Senior
      • 12-2004
      • 1089

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Przyjemny dla oka, ciemno złoty choc jak dla mnie powinnien wpadać w bursztyn. Klarowne [4]
      Piana: Strasznie nietrwała, dziurawa grubopęcherzykowa. Opada w mgnieiu oka. + za kożuszek do okoła szklanicy. [2.5]
      Zapach: Początkowo całkiem przyzwoity. Poniekąd troche owocowy. Z czasem traci zaś na aromacie co powoduje iż wyczuwalny jest tylko słód oraz lekka nutka alkoholowa. [3]
      Smak: W smaku przypomina mi Staropolskie Złote. Goryczka która objawia się w tym piwie jest odrobine nie smaczna lekko kwaśna. Gdy jeszcze weźmiemy pod uwagę alkoholowy smaczek który jest obecny gdzieś w oddali to dochodzimy do wniosku że ogólnie wszystko to jest nijak zestrojone co powoduje mieszane uczucia. [2.5]
      Wysycenie: Ogólnie bez zarzutów choć nieco drapie w gardełko. [3]
      Opakowanie: Euro 0,5l. Etykiety przyzwoite ilustrującę Bohuna z kuflem piwa w ręku. Ogólnie czarnobiały wizerunek dobrze współgra z białoczerwonym napisem oraz złotą wypustką. [4]
      Uwagi: Piwo otrzymane ok. godziny temu od Shlangbauma. Jeszcze raz dzięki.

      Moja ocena: [2.85]
      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

      Comment

      • celtyk87
        Senior
        • 11-2008
        • 208

        #4
        Od polowy wakacji w Częstochowie dostępny jest bohun mocny niestety żaden browar nie chce się przyznać do jego produkcji.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎