Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Asahi Beer Europe, Asahi Super Dry (licen)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cezar
    Senior
    • 05-2001
    • 1349

    Asahi Beer Europe, Asahi Super Dry (licen)

    Piwo Asahi "Super Dry" zakupione w sklepie "Alkohole świata" w Warszawie, naprzeciwko Sądu Najwyższego w Al. Solidarności.

    Opakowanie : puszka 0.5 l.

    Wyprodukowane i rozlane w Asahi Beer Europe w Londynie.

    Skład : woda, słód jęczmienny, chmiel, kukurydza.

    Zawartość alkoholu : 5 %.

    Napój chyba rodem z Japonii, sądząc po nazwie, kilku hieroglifach oraz dziwnego napisu "KARAKUCHI" na puszce (nazwa kraju nie jest nigdzie wprost wymieniona).

    Barwa - prawidłowa, piwna.

    Zapach - nijaki.

    Smak - w zasadzie bez smaku - gdzieś zniknęła goryczka (czyżby taki był wpływ kukurydzy?).

    Ogólne wrażenia - być może jest ono przeznaczone dla smakoszy azjatyckich, których oczekiwania są inne niż np. Europejczyków. Zdecydowanie bardziej wolę japońskie samochody i elektronikę. Moja ocena : 3+.

    Sprzedano mi piwo lekko przeterminowane (17 lipca), ale to już wina sklepu (że sprzedał) i moja (byłem taki głupi, że kupiłem). Zastanawiam się, czy mogło to mieć wpływ na smak.
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Na pewno nie.

    Dry - piwo robione dla jakichś nibysmakoszy, zwiększona wytrawność, ale całość ogólnie dość cienka. Robia takie napitki także na rynek amerykański. A Asahi to faktycznie marka japońska. Kupiłem to kiedyś na Grójeckiej. Już nie kupię.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎