Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łomża, Trzy Korony Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zAjkA
    Senior
    • 12-2004
    • 1089

    Łomża, Trzy Korony Mocne

    Piwo jasne mocne 15.1% wag., alk. 7.8% obj.
    Zakupione na stacji Statoli w cenie 2,39zł.
    Kolor: Ładny złocisty. Nic dodać, nic ująć.
    Piana: Gęsta, obfita, wysoka. Po ok. 2 minutach opada. Osadza sie na ściankach szklanicy. Pozostaje w formie delikatnego kożuszka.
    Zapach: Chmielowy zakrapiany alkoholem. Zapach chmielu jest jednak znikomy dominuje aromat alkoholu.
    Smak: W odróżnieniu od zapachu wyraźnie czuć chmielową goryczkę. Posmak alkoholu schodzi na dlaszy plan. Wyczówalna również cukrowa słodycz.
    Wysycenie: Ciut za duże. Podczas konsumpcji czuć jak powoli przybywa piwa w żoładku za sprawą gazu.
    Opakowanie: Miłe dla oka. Czerwono czarna puszka z herbem w którym widnieje napis tytułowy. Nad napisem trzy charakterystyczne złote korony.
    Piwo to oceniłbym na 4-. Ogólne nie mam do niego zastrzeżeń. Polecam
    Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemno-słomkowy, za jasne jak na mocne piwo, klarowne [4]
    Piana: średnie i grube pęcherzykki meszają się ze sobą,krzaczasta, osadza się na szkle, opada powoli, utrzymuje się przez dlugi czas 2-cm kozuszek [3.5]
    Zapach: trochę dziwnym ja ten zapach okreskam jako chmielowo owocowy z przewaga zielonego jabłuszka [4]
    Smak: wyczuwam dziwnaciężkawość, jest pełne, dość łagodne z początku, pod koniec jest mocno i ciężko goryczkawe [3.5]
    Wysycenie: wydaje się, że minimalnie za małe [4.5]
    Opakowanie: małociekawa puszka bez polortum tonacja czarno-czerwono-złota [3.5]
    Uwagi: myśłałem, że będzie gorsze, sam nie wiem czemu ale jest dość dobre, zakupione gdzieś na podkarpaciu

    Moja ocena: [3.75]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Za jasny, bo raczej do ekstraktu 13 pasuje. [3.5]
      Piana: Dość wysoka, drobnoziarnista. Nie utrzymuje się za dobrze, choc sporo osadza się na ściankach. [3.5]
      Zapach: Dość silny, chmielowo-słodowo-ścierowato-metaliczny. Nieprzyjemny. [2.5]
      Smak: Smak to przede wszystkim wrażenie słodowości i trrściwości, ale zaraz potem pojawia się dość jałowa wytrawność, lekki ścierowaty posmak i zgagowata goryczka. Piwo bez problemu da się wypic, ale specjalnych wrażeń nie dostarcza. [3]
      Wysycenie: Dobre. [4.5]
      Opakowanie: Puszka podobna do wersji słabszej, ale tutaj, w tonacji czerwono-czarnej, wygląda lepiej. [3]
      Uwagi: Zakupione na stacji Statoil.

      Moja ocena: [2.975]

      Comment

      • Mario_Lopez
        Senior
        • 08-2009
        • 991

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciemna słomka. [4]
        Piana: Tak jak w słabszej wersji, praktycznie zerowa. [2]
        Zapach: Wyraźny słód, oraz również wyraźny zapach alkoholu, i stęchlizna w tle. [2]
        Smak: Ciężko to wszystko określić, na pierwszym planie alkohol, coś zatęchłego, następnie dość ostra gorycz chmielu (chyba), strasznie nieciekawe. [3]
        Wysycenie: Całkiem w porządku jak na mocne piwo, czuć bąbelki. [4]
        Opakowanie: Brz informydka, czerwono czarna pucha, brak najważniejszych informacji. [2]
        Uwagi: Zakupione na statoilu za 2,39 zł, chyba więcej nie będę próbował.

        Moja ocena: [2.6]
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


        EBE EBE

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎